Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Dwa miesiące wakacji to świetny moment dla wszystkich, którzy chcą podnieść swoje umiejętności językowe. W tym niedługim okresie jesteśmy w stanie przyswoić pokaźną dawkę wiedzy, która umożliwi uczniom zaimponowanie swoim rówieśnikom oraz zaskoczeniu nauczycieli, natomiast osoby pracujące mogą wykorzystać ten luźniejszy, urlopowy okres do podniesienia swoich kwalifikacji.

  Wakacyjne kursy językowe w Effectiva Katowice

  Satysfakcjonujące efekty przy niedużym nakładzie czasu

  Jak potwierdzają liczne badania naukowe, jedną z najskuteczniejszych metod nauki języków obcych jest systematyczny kontakt z danym językiem. Nawet codzienne godzinne poznawanie słownictwa w krótkim czasie daje pozytywne efekty. Jednak z nauką na własną rękę bywa różnie głównie z przyczyn motywacyjnych. Jeżeli natomiast w ciągu tego niedługiego okresu zdecydujemy się na wsparcie profesjonalnego nauczyciela, zapewniamy, że wzrost poziomu będzie nieporównywalnie wyższy. Kursy językowe w pewien sposób narzucają tempo pracy, co jest bardzo korzystne dla osób zdeterminowanych. Dzięki dostosowaniu się do planu nasza wiedza rośnie w sposób systematyczny, co jest jak najbardziej oczekiwanym efektem nauki.

  Kursy językowe wyróżniają się jednak zupełnie odmienną cechą. Nieoceniony w tym wszystkim jest kontakt z osobą, co do której ma się pewność, że zawsze może nas nakierować, poprawić i wskazać właściwy tok rozumowania. Dzięki obecności nauczyciela nie utrwalamy popełnianych błędów, dzięki czemu jakość naszych umiejętności stale się powiększa. W przypadku kursów indywidualnych jesteśmy w stanie osiągnąć maksymalne skupienie i zaangażowanie w wykorzystywany z nauczycielem czas, co daje jeszcze lepsze efekty. Serdecznie polecamy kursy językowe wszystkim, którzy chcą w sposób skuteczny i przystępny popracować nad swoimi umiejętnościami.

  Dlaczego warto postawić na wakacyjne kursy językowe?

  Niezależnie od tego, czy uczyłeś się już kiedyś jakiegoś języka obcego, czy zaczynasz z nim przygodę, kursy wakacyjne są dla Ciebie. Jest to świetna alternatywa, jeśli czas wakacji zamierzasz spędzić w mieście. Zrobisz dla siebie coś pożytecznego i jeszcze będziesz mieć z tego powodu satysfakcję. 

  Kiedy już uczyłeś się na kursie języka obcego, wakacje są świetnym czasem, aby nadrobić zaległości. Niestety tempo codziennego życia nie sprzyja czytaniu artykułów i książek w obcym języku. Tak naprawdę wieczorami jesteś tak zmęczony, że myślisz tylko o odpoczynku. Wakacje to świetny czas, aby poszerzyć słownictwo i poćwiczyć gramatykę. Tylko pamiętaj – kursy językowe są dość intensywne! Nie jest to więc opcja dla osób leniwych. 

  Wakacyjne kursy językowe  – świetne rozwiązanie dla początkujących

  Wakacyjne kursy językowe są także dla Ciebie, jeśli dopiero zaczynasz uczyć się języka obcego. Miłe osoby z kursu i doświadczony lektor sprawiają dobre wrażenie. A to, jak wiadomo, jest niezwykle ważne dla osoby początkującej. 

  Twoim głównym problemem na pewno jest bariera językowa. W luźniej atmosferze kursu na pewno ją przełamiesz i w końcu zaczniesz mówić w języku, który wybrałeś. Lekcje pod okiem profesjonalnego lektora doskonale zbudują podstawy językowe, które potem możesz rozwijać na kursie stacjonarnym w ciągu roku. 

  Wakacyjne kursy językowe a nowe możliwości

  Jeśli na tradycyjnym kursie językowym nie zdołałeś rozwinąć wszystkich umiejętności językowych, masz szansę zrobić to na zajęciach wakacyjnych. Być może czujesz, że kursy konwersacyjne są tym, czego poszukujesz. Wtedy nic bardziej prostego – wybierasz wakacyjne kursy języka obcego nastawione tylko i wyłącznie na konwersacje. Kiedy natomiast wiesz, że gramatyka danego języka obcego nie jest Twoją mocną stroną, postaw na wakacyjny kurs skierowany dla osób, które chcą uczyć się reguł. 

  Wakacyjna powtórka materiału

  Wakacyjne kursy językowe to doskonały sposób, aby utrwalić wiadomości zdobyte na kursie stacjonarnym. Jeśli obawiasz się, że zapomnisz to, czego się nauczyłeś, wybierz kurs językowy w miesiącach letnich. Dzięki niemu lepiej przygotujesz się do zajęć semestralnych i być może szybciej zdasz egzaminy certyfikujące. 

  Wakacyjne kursy językowe – szansa dla młodzieży

  Zajęcia z języka obcego w szkołach nie są na najwyższym poziomie, stąd wielu uczniów ma problemy z dobrymi ocenami z wybranego języka. Kursy wakacyjne mogą okazać się pewną formą korepetycji. Twoje dziecko nie tylko poprawi w przyszłości ocenę z danego języka, ale miło spędzi czas. Jak już wspomnieliśmy, na wakacyjnych kursach językowych jest przyjazna atmosfera, a lektorzy stosują innowacyjne metody nauki. 

  Jaki jest cel wakacyjnych kursów językowych?

  Celem wakacyjnych kursów językowych jest poprawa zdolności i umiejętności językowych. Wiele jednak zależy od tego, jakie są Twoje priorytety. Jeśli na przykład chcesz tylko podszkolić język, ale nie masz zamiaru wyjechać za granicę, nie musisz wybierać intensywnego kursu. Jest on przeznaczony dla tych, którzy chcą podjąć pracę lub studia w obcym kraju, a wakacje mają być dla nich czasem wzmożonej aktywności umysłowej. 

  Ucząc się wybranego języka, na pewno doświadczasz czasami spadku motywacji. Wakacyjne kursy są świetnym antidotum na chwile zwątpienia. A te zdarzają się każdemu z nas. Wystarczy trochę pobyć wśród ludzi i posłuchać jak uczą się wybranego języka obcego, aby na nowo rozbudzić w sobie chęci. Nie zniechęcaj się zatem – wakacje mogą być naprawdę owocnym czasem!