Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Nauka języka hiszpańskiego przez Skype
  70 zł za 60 min!

  Skorzystaj z darmowej lekcji próbnej

  Hiszpania słynie z Gaudiego, Picassa oraz corridy. Język hiszpański wcale nie jest jednak taki łatwy do opanowania. Na jego temat powstało nawet wiele mitów. 

  Oferujemy naukę hiszpańskiego przez Skype. Dlaczego ta metoda jest skuteczna? Ponieważ wykorzystuje olbrzymie zasoby internetu, z którego na co dzień wszyscy korzystamy. 

  Nasza szkoła językowa online ma doskonałych nauczycieli, którzy posiadają wiele certyfikatów. To jak, pewnie wiesz, jest bardzo ważne, ponieważ dobry lektor to prawdziwy skarb.

  Hiszpański przez Skype – jak uczą nasi lektorzy? 

  Każdy z naszych lektorów jest elastyczny i dostosowuje się do Twoich wymagań. Przede wszystkim nauczyciele dobierają formy nauki dopasowane do Twojego poziomu. Jeśli jesteś początkujący – na pewno zaczniesz od słownictwa. Potem lektor stopniowo zacznie wprowadzać zasady gramatyki. Wszystko w miłej atmosferze, z uśmiechem na twarzy. 

  Kiedy już troszeczkę się podszkolisz, przyjdzie czas na bardziej zaawansowaną naukę. Ty i Twój lektor możecie wspólnie czerpać radość z nauki hiszpańskiego przez Skype!

  Czy wiesz, że jeden z mitów na temat języka hiszpańskiego mówi o tym, że jego wymowa jest bardzo zbliżona do polskiej? Nic bardziej mylnego! W języku hiszpańskim zupełnie inaczej brzmią na przykład połączenia samogłosek, nie mówiąc już o bogatym słownictwie. Słowa hiszpańskie różnią się czasami tylko jedną literą, a oznaczają zupełnie co innego. Teraz już wiesz, po co Ci nasz kurs. 

  Nasi nauczyciele wykorzystują internet jako źródło niewyczerpanych materiałów. Zatem ucząc się hiszpańskiego przez Skype, będziesz się także świetnie bawił. Możecie z lektorem oglądać filmy na YouTube, czytać hiszpańskojęzyczną prasę oraz książki w tym języku. 

  Czas to pieniądz, więc szanuj go!

  Nauka hiszpańskiego przez Skype pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Gdybyś zdecydował się na zajęcia w szkole, z pewnością straciłbyś wiele godzin na dojazdy i stanie w kilometrowych korkach. 

  W codziennym zabieganiu trudno nam znaleźć, chociażby dwie lub trzy godziny dla siebie. Nie mówiąc już o tym, że pół dnia wydaje się prawdziwym luksusem. Mimo to mamy swoje marzenia, pragnienia, pasje. I chcemy je spełniać. Nauka hiszpańskiego przez Skype umożliwi Ci realizację jednego z nich. Bez wychodzenia z domu możesz uczyć się swojego ulubionego języka. 

  Lekcje przez Skype są wprost stworzone także dla osób, które nie mają możliwości stałej nauki w szkole, ponieważ:

  • mają ograniczony czas (tylko rano, po południu lub wieczorem)
  • pracują na zmiany lub często podróżują
  • szkoda im marnować 30-40 minut na dojazd (w najlepszym wypadku)
  • mają problemy z poruszaniem
  • mieszkają w małym miasteczku lub wiosce, gdzie nie ma szkoły językowej

  Nasze lekcje zawsze możesz przełożyć lub odwołać, wcześniej konsultując się z lektorem. 

  W jaki sposób uczymy języka francuskiego przez internet?

  Główny nacisk kładziemy na mówienie, gdyż wiemy, jakie to ważne w nauce języka obcego. To właśnie wymowa (i bariera językowa) sprawia, że jest on postrzegany jako trudny. Dzięki nam lekcje z native speaker online nie są zwykłą nauką, ale spędzeniem miło czasu. Różnorodne ćwiczenia, jakie stosują nasi nauczyciele, są jak najbardziej zbliżone do życia codziennego. Poznajesz nie tylko język, ale też kulturę danego kraju.

  Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna, lekcje są o wiele tańsze niż w innych szkołach językowych. Dzięki naszym zajęciom bez problemu zdasz wszystkie egzaminy i dostaniesz się na wymarzone studia językowe. Jeśli zamierzasz wyjechać do Hiszpanii, nie musisz się obawiać, że wielu rzeczy nie zrozumiesz. Wszystkiego Cię nauczymy.   

  Hiszpański to drugi najczęściej używany język świata. Na co dzień posługują się nim przede wszystkim mieszkańcy Hiszpanii oraz Ameryki Łacińskiej. Jeśli chcą Państwo nauczyć się języka, którym posługują się mieszkańcy kraju ze stolicą w Madrycie, nasza szkoła językowa oferuje nowoczesne i wygodnie rozwiązanie – naukę hiszpańskiego przez Skype.

  Za pomocą internetu wykonujemy codziennie wiele rozmaitych czynności. Oprócz robienia rzeczy czysto rozrywkowych w sieci zajmujemy się także płaceniem za usługi czy robieniem zakupów. Dlaczego zatem nie wykorzystać ogromnych możliwości internetu i nie prowadzić zajęć online? Nauka przez internet od wielu lat cieszy się rosnącą popularnością. Jednak prawdziwym przełomowym etapem był pomysł prowadzenia zajęć przez komunikator Skype. Effectiva.pl oferuje Państwu tę jakże nowoczesną i wygodną możliwość. Oferowane przez nas zajęcia prowadzi kadra wykwalifikowanych lektorów, którzy wiedzą, w jaki sposób szybko i skutecznie uczyć języków obcych.

  Hiszpański przez Skype – rewolucyjne rozwiązanie!

  W internecie znajdziemy wiele ofert nauki przez internet. Jednak nie posiadają one największej zalety, która wyróżnia lekcje przez Skype, czyli możliwości interakcji prowadzącego zajęcia z uczniem. Jest to niezwykle ważne, ponieważ dzięki temu lektor może w dowolnym momencie wskazać nam błędy lub udzielić wartościowej, pomocnej wskazówki. Oferowane przez nas lekcje to znacznie więcej niż rozwiązywanie testów online. Hiszpański przez Skype to pełnoprawne, indywidualne zajęcia, które nie wymagają wychodzenia z domu.

  Oferta, którą kieruje do Państwa Effectiva.pl, jest bardzo elastyczna. Nasze lekcje hiszpańskiego przez Skype są bowiem rozwiązaniem korzystnym zarówno dla osób zaawansowanych, jak i tych, które nie miały jeszcze okazji lub możliwości podjąć się nauki języka mieszkańców Hiszpanii. Warto zaznaczyć, że dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Tempo, z jakim prowadzone są lekcje hiszpańskiego przez Skype, uzależnione jest od chęci, możliwości i stopnia zaawansowania ucznia. Oczywiście w przypadku szybko widocznych postępów native speaker online zaproponuje zwiększenie intensywności zajęć. Pozwoli to na osiągnięcie satysfakcjonujących Państwa wyników w możliwie jak najszybszym czasie.

  Oferowane przez Effectiva.pl nauka języka hiszpańskiego przez komunikator Skype to najlepsze rozwiązanie dla osób, którym zależy na czasie. Nasze zajęcia pozwalają uniknąć niepotrzebnej straty wielu minut, który należy poświęcić na dotarcie do stacjonarnej szkoły językowej. Z nami zaoszczędzicie także pieniądze – godzina nauki przez Skype kosztuje jedynie 35 złotych.

  Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego przez Skype razem z effectiva.pl?

  • termin odbywania zajęć oraz czas ich trwania zależne są od klienta
  • lekcje u nas to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy
  • możliwość bieżącego dostosowywania poziomu zajęć do postępów ucznia
  • posiadamy kadrę profesjonalnych, wykształconych lektorów
  • gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta

  Zobacz także:

  Angielski przez Skype

  Niemiecki przez Skype

  Rosyjski przez Skype

  Francuski przez Skype

  Hiszpański przez Skype