Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Kursy specjalistyczne


  Specjalistyczne kursy języka angielskiego

  Prowadzimy specjalistyczne kursy z języka angielskiego online. Przeznaczone są dla osób pracujących w różnych branżach. Nasza szkoła językowa online stawia na poszerzenie słownictwa o fachową terminologię oraz umiejętność komunikowania się w danym środowisku pracy.Podczas prowadzonych przez nas kursów specjalistycznych pracujemy nie tylko na podręcznikach, ale także wykorzystujemy wycinki z prasy zagranicznej (w tym fachowej), wycinki z magazynów, wydruki stron internetowych, reklamy oraz kasety audio i video zawierające fragmenty wiadomości, reportaży, filmów, reklam oraz oparte na nich ćwiczenia sprawności językowej, oraz case study. Nasze kursy specjalistyczne to angielski:

   

  Angielski w biznesie

  Jest to kurs specjalistyczny języka angielskiego, który stawia na umiejętność porozumiewania się w środowisku biznesowym. Angielski biznesowy online przeznaczony jest nie tylko dla managerów, ale także dla pracowników. Dzięki niemu dowiesz się jak prowadzić korespondencję handlową, prezentacje, negocjacje i spotkania. Nauczymy Cię także przydatnych zwrotów do zastosowania podczas umawiania się na spotkanie z klientem biznesowym i w trakcie jego trwania.

  Angielski dla prawników

  Kursy języka angielskiego przeznaczonego dla prawników pomogą ludziom prawa, którzy na co dzień pracują z zagranicznymi klientami. Nauczymy Cię negocjacji w języku angielskim, sporządzania umów, ale także wyjaśniania w prosty sposób zagadnień związanych z prawem. Podczas szkolenia będziesz mieć styczność z autentycznymi materiałami tematycznymi dotyczącymi Twoich codziennych obowiązków. Nauczysz się stosować wiedzę w praktyce i unikać najczęściej popełnianych błędów.

  Angielski dla finansów

  Nasze szkolenia z angielskiego dla finansów przeznaczone są dla osób pracujących w sektorze bankowym, które mają styczność z zagranicznymi klientami i muszą komunikować się z nimi, używając języka angielskiego. Kurs angielskiego online dostosowuje się do Twoich indywidualnych potrzeb – wyszkolisz język angielski finansowy dzięki niezliczonym dyskusjom, ćwiczeniom oraz prezentacjom. Nauczymy Cię negocjacji. Poszerzysz swoją wiedzę także na temat sektora bankowości prywatnej, korporacyjnej, rachunkowości, sprawozdań finansowych, księgowości podatkowej, systemów podatkowych, audytów finansowych, prawa finansowego i handlowego oraz prawa spółek.

  Angielski dla inżynierów

  Szkolenia z angielskiego dla pracowników online przeznaczone są dla specjalistów z branży elektrycznej, z sektora naftowego, gazowniczego, którzy pracują w międzynarodowym środowisku i komunikują się, używając języka angielskiego. Nasze kursy językowe dla inżynierów poszerzają zakres słownictwa o nowe technologie, odnawialne źródła energii, zmiany klimatyczne, ochronę środowiska oraz wiele innych. Dzięki kursowi nauczysz się sprawnie posługiwać branżowym słownictwem i weźmiesz udział w licznych dyskusjach.

  Angielski dla mediów

  Ten kurs języka angielskiego online z certyfikatem jest przeznaczony dla reporterów, dziennikarzy, korespondentów oraz wszystkich tych, którzy w swojej pracy mają kontakt z międzynarodowymi mediami lub posługują się językiem angielskim. Szkolenie dostosowane jest do Twoich indywidualnych potrzeb, gwarantujemy Ci, że poszerzysz swoje słownictwo o język angielski stosowany w prasie, radiu i telewizji. Nauczysz się także szybko i sprawnie przekazywać informacje jako korespondent oraz współpracować z mediami.

  Angielski dla informatyków

  Informatycy często pracują w międzynarodowych środowiskach. Dla nich opracowaliśmy angielskie słownictwo związane z systemami operacyjnymi, software, hardware, bazami danych, arkuszami kalkulacyjnymi, internetem, projektowaniem stron www, dokumentacją techniczną.

  Angielski w logistyce

  Kurs angielskiego dla firm online adresowany jest do osób pracujących w branży logistycznej w międzynarodowych korporacjach lub mających styczność z międzynarodowymi firmami przewozowymi. Omówimy transport, spedycję, dystrybucję i kooperację z dostawcami, logistykę systemów produkcyjnych, usługowych, przepływ materiałów, systemy magazynowania towarów, elektroniczną gospodarkę.

  Angielski w turystyce

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób związanych z branżą hotelarską i turystyczną pracujących na co dzień w środowisku międzynarodowym. Dzięki nam nauczysz się prezentować i porównywać oferty, obsługiwać klientów, rozpatrywać skargi, prowadzić korespondencję i negocjacje.

  Angielski w medycynie

  Angielski online dla firm medycznych to propozycja dla personelu medycznego wszystkich szczebli, a także tych, którzy chcieliby praktykować na terenie Unii Europejskiej. Na naszym kursie nauczysz się komunikować z pacjentami, współpracownikami i zwierzchnikami, a także wyjaśniać zagadnienia związane ze zdrowiem, leczeniem i życiem.

   

  Przeznaczone dla osób pragnących poznać lub poszerzyć znajomość terminologii oraz zastosowania języka fachowego oraz umiejętności komunikacji w środowisku pracy.

  Aby urozmaicić proces szkolenia oprócz specjalistycznych podręczników bazowych wykorzystywane są różnego rodzaju materiały dodatkowe tj.: fragmenty artykułów z prasy oraz literatury fachowej, wycinki z magazynów, wydruki stron internetowych, reklamy oraz kasety audio i video zawierające fragmenty wiadomości, reportaży, filmów, reklam oraz oparte na nich ćwiczenia sprawności językowych oraz interesujące analizy przypadku (case studies).