Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Nauka angielskiego online
  70 zł za 60 min!

  Skorzystaj z darmowej lekcji próbnej


  Chcesz szybko nauczyć się angielskiego? Proponujemy Ci zatem lekcje angielskiego online. Nawet jeśli jesteś początkujący lub nigdy nie miałeś styczności z angielskim, to dobre rozwiązanie. Jesteśmy szkołą językową z ogromnym doświadczeniem. Powstaliśmy w 2006 roku, natomiast działalność związaną z kursami językowymi prowadzimy od 2007 roku. Dlaczego warto postawić na kurs języka angielskiego online u nas?

  Nauka angielskiego online z Effectivą to sama przyjemność!

  Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Twoje podejście do nauki języka angielskiego nie zmieniło się przez lata i cały czas tkwisz w tym samym punkcie? Być może brakuje Ci lekcji, które odbywają się na Twoich zasadach, gwarantują elastyczność i swobodę. Jeśli tego szukasz, przeglądając strony z kursami językowymi, doskonale trafiłeś.

  Dlaczego warto wybrać się w podróż językową właśnie z nami? Ponieważ angielskiego online uczysz się z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy stałe łącze i odrobina motywacji. Lektor jest dostępny zawsze wtedy, kiedy chcesz się uczyć. Zyskujesz dostęp do indywidualnych materiałów, które pomagają Ci rozwijać umiejętności językowe.

  Kliknij i zobacz przykładową lekcję języka angielskiego przez skype

  przykładowa lekcja angielskiego przez skype - youtube

  Sprawdź nas podczas darmowej lekcji!

  Wyślij formularz, aby umówić swoją pierwszą lekcję. Bez zobowiązań – za darmo!
  Jeśli spodoba Ci się nasze podejście do nauki angielskiego przez Skype, za każdą kolejną lekcję zapłacisz tylko 70 zł za 60 min! Prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

  Pierwsza darmowa lekcja angielskiego online – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się powyżej lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)!

  W trakcie krótkiej rozmowy dobierzemy odpowiednią porę na odbycie Twojej pierwszej darmowej lekcji oraz dopasujemy odpowiedniego lektora w zależności od Twoich umiejętności. Przygotuj się zatem na kilka pytań dotyczących Twojego doświadczenie z nauką angielskiego.
  Po pierwszej lekcji to Ty decydujesz, czy masz ochotę na kolejną. Ze swojej strony możemy jedynie dodać, że większość naszych uczniów, na drugie spotkanie online zapisywało się zaraz następnego dnia.
  Nie zwlekaj zbyt długo, postaw na rozwój osobisty i jeszcze dziś umów się na darmową lekcję nauki angielskiego przez Skype.

  Jak podejść do nauki angielskiego online?

  Spokojnie! Nikt Cię nie ocenia, nikt Ci nie mówi, co musisz i co powinieneś. Jest tylko lektor, który Cię motywuje, stając się Twoim przewodnikiem w nauce języka angielskiego. A jak się do niej przygotować? Potrzebujesz laptopa, tabletu lub komputera stacjonarnego z kamerą i mikrofonem. Oczywiście koniecznością jest także dostęp do internetu. Możesz wybrać indywidualny kurs angielskiego online lub uczyć się w grupie. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

  Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego przez internet?

  Lekcje angielskiego online to dobry wybór w czasie, kiedy pandemia zatrzymała nas w domach. Jeśli nie chcesz rezygnować z dalszego rozwoju (w tym ze wspomnianej nauki angielskiego) postaw na nasze kursy. Zobacz, ile aspektów życia przeniosło się do internetu. W sieci kupujemy ubrania, kosmetyki i produkty spożywcze. Dlaczego zatem angielski online miałby Ci się nie podobać? Zresztą nasze lekcje prowadzą osoby miłe o dużych kompetencjach nie tylko językowych, ale i pedagogicznych.

  Nauka angielskiego online — daje więcej możliwości niż kursy stacjonarne

  Lekcje angielskiego online odbywają się w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. To ogromny plus, zwłaszcza jeśli cierpisz na chroniczny brak czasu. Nie przejmuje się — każdy z nas tak ma. Nasz kurs języka angielskiego online jest również dla Ciebie, jeśli jesteś weteranem innych kursów językowych (z których niewiele udało Ci się wynieść). Nie mogłeś pojawić się o wyznaczonej porze w szkole językowej? Nauka w dużej grupie była dla Ciebie krępująca? Rozwiążemy Twoje problemy.

  Jeśli stale jesteś w biegu z powodu wyjazdów służbowych lub po prostu kochasz podróże, zdecyduj się na naukę języka angielskiego online. Uczysz się o dowolnej porze z dowolnego miejsca. Tego nie da Ci żaden kurs stacjonarny! Nie będziesz musiał opuszczać lekcji, nawet jeśli pracujesz w systemie zmianowym, jesteś biznesmenem czy mamą na pełny etat. Kursy angielskiego online to także ogromne ułatwienie dla osób, które mieszkają w bardziej odległych zakątkach lub małych miejscowościach.

  Lekcje angielskiego przez internet — jakie mają zalety?

  Kurs angielskiego w naszej szkole językowej online ma wiele zalet. Przede wszystkim stawiamy na indywidualne podejście do każdego ucznia. Co jeszcze? Sam się przekonaj!

  Elastyczne godziny nauki języka angielskiego

  Nauka angielskiego online to wielka wygoda. Nie ogranicza Cię ani czas, ani miejsce Twojego pobytu. Jest tylko jeden warunek, jaki musisz spełnić — dostęp do internetu. Możesz pobierać lekcje w swoim pokoju, siedząc w wygodnym fotelu. To Ty decydujesz, kiedy chcesz się uczyć, a lektor dopasowuje się do Twojego grafiku. Nie ma więc problemu, aby połączyć życie rodzinne z nauką angielskiego online.

  Dostępność języka angielskiego online — my ją zapewniamy!

  Wiesz już, że angielski online to wygoda. I choć, aby rozpocząć lekcje, musisz mieć dostęp do internetu, nie wymagamy sprzętu ze specjalistycznym oprogramowaniem. Jak już wspomnieliśmy, wystarczy smartfon, tablet, słuchawki i mikrofon. Nic się nie martw — nie wymagamy, abyś był informatykiem czy specem od IT. Nasz kurs angielskiego online przeznaczony jest dla Ciebie, nawet kiedy masz podstawową znajomość obsługi komputera. Angielski online to dobra opcja dla osób w każdym wieku, niezależnie od miejsca zamieszkania i kompetencji językowych. Zresztą jesteśmy po to, abyś mógł je wyćwiczyć.

  Kurs angielskiego online, czyli oszczędność czasu i pieniędzy

  Nauka języka angielskiego kosztuje, to fakt. Jednak pomyśl, ile wydałbyś na kurs stacjonarny — lektorów, materiały, benzynę lub bilety komunikacji miejskiej. Nasz kurs online pozwoli Ci zapomnieć o dodatkowych kosztach. Płacisz za język angielski, to prawda, ale tylko za spotkania z lektorem. Materiały, ćwiczenia i inne pomoce masz za darmo. W dodatku nauczyciel przygotuje je dla Ciebie w zależności od Twojego poziomu zaawansowania. Wybierając naukę online, nie tracisz również czasu na dojazdy, które nierzadko zabierają go więcej niż sama lekcja.

  Jak wyglądają zajęcia online z języka angielskiego w Effectiva?

  Aby zacząć naukę na naszym kursie online, nie są potrzebne specjalne umiejętności językowe. Nie obawiaj się zatem, że lektor rzuci Cię na głęboką wodę. Możesz uczyć się na każdym poziomie zaawansowania językowego. Nasza szkoła angielskiego online gwarantuje doskonały kontakt uczniów i native speakerów (zupełnie jak zajęcia z lektorem na żywo). Poczujesz się jak na klasycznym kursie z tą przewagą, że angielski online jest bardziej dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb. To Ty wybierasz native speakerów. Możesz uczyć się z Polakami lub z osobami innych narodowości. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz.

  Jak mówić po angielsku? Naucz się języka od najlepszych!

  Język angielski jest międzynarodowy. Wymaga się go w pracy, na uczelni, w podróży. Bez niego nie jesteś w stanie zapewnić sobie niezależności. Jeśli nie znasz angielskiego, będziesz czuł się „gorszy” w gronie osób, które porozumiewają się w tym języku. Spadną też Twoje szanse na znalezienie dobrej pracy czy rozwieją się nadzieje na wyjazd na studia za granicę.

  Angielski online w Effectiva — jak uczymy?

  Angielski online jest dla osób o różnych poziomach zaawansowania. Czy zastanawiałeś się jednak, dlaczego klasyczne szkolnictwo nie zdaje egzaminu, jeśli chodzi o naukę języka? Winny jest system, podręczniki i sama forma nauki. Przyznaj, lekcje w szkole są po prostu nudne. Kiedy ktoś pyta o nasz kurs, to zwykle padają te same często zadawane pytania: czy nasze lekcje angielskiego online są skuteczne? Tak, zaraz wyjaśnimy Ci dlaczego.

  Nauka angielskich słówek i fraz przez praktykę

  Stele podkreślamy, że niezależnie na jakim poziomie zaawansowania jesteś, praktyczna nauka jest najważniejsza. Chcemy, abyś poznał język angielski w codziennym użyciu. Po prostu tworzysz zdania, wykorzystując nowo poznane słówka i frazy. Nie brak u nas dobrej zabawy. Podczas lekcji online czerpiesz wiedzę nie tylko ze słuchania, ale przede wszystkim z mówienia. Postępy, które widzisz to coś, co skutecznie motywuje do dalszej wytrwałej pracy.

  Umiejętności mówienia i słuchania

  Wiemy, że wiele osób uwielbia angielskie piosenki. Dlaczego nie wykorzystać tego faktu? Nauka, która staje się przyjemnością, jest o wiele bardziej efektywna. Po prostu Ty i Twój lektor włączacie piosenkę i podgląd tekstu. W ten sposób zapamiętujesz całe zdania i zwroty.

  Co dają nasze kursy angielskiego online?

  Możliwość nauki w dowolnie wybranym terminie to ogromna zaleta. Jednak to tylko kropla w morzu tego, co dają nasze kursy angielskiego online. Dzięki nim poznasz aktualne i nowoczesne słownictwo. Podczas lekcji lektor wyeliminuje najczęściej popełniane przez Ciebie błędy. Przede wszystkim, jak już wiesz, stawiamy na język, który jest przydatny. Dlatego uczysz się zwrotów używanych przez Anglików. Wykorzystasz je w pracy, na uczelni i w podróży. Ponadto sprawimy, że słownictwo przejdzie do Twojej pamięci długotrwałej. Zaczniesz w końcu mówić po angielsku, przełamując barierę językową. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, którzy mają za sobą całe lata nauczania. Oczywiście, możesz uczyć się również z osobami młodymi.

  Angielski online to także nauka czytania i pisania. Nie pomijamy tego aspektu. Native speaker online przygotuje Ci odpowiednie materiały, czyli artykuły z internetu. Czytanie i pisanie to te umiejętności języka angielskiego, które również są przydatne w szkole, pracy czy po prostu do komunikowania się na świecie.

  Dogodne terminy zajęć, ćwiczenia interaktywne, konwersacje i porcja dobrej zabawy na lekcjach angielskiego online — to właśnie czeka Cię z Effectivą. Nauka języka jeszcze nigdy nie była tak pasjonująca, motywująca i po prostu… efektywna.

  Ucz się angielskiego z lektorem przez internet i podbijaj świat!

  Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej.

  Nie od dziś wiadomo, że czas to pieniądz. W dzisiejszym, wyjątkowo zabieganym świecie, oszczędność czasu stała się czymś szczególnie istotnym. W szybszym załatwianiu spraw z pomocą przychodzi nam niejednokrotnie internet. To za jego pośrednictwem, nie ruszając się z domu, płacisz rachunki, robisz zakupy, umawiasz wizytę u lekarza i rezerwujesz wczasy.
  Coraz bardziej popularna staje się także nauka angielskiego przez internet. Skype – wszechstronny komunikator przeznaczony do rozmów tekstowych, głosowych oraz wideo – umożliwił naukę języka bez konieczności przemieszczania się. Nauka online wiąże się również ze sporymi oszczędnościami.

  Proponowany przez nas kurs angielskiego przez Skype jest znacznie tańszy niż standardowe kursy językowe oferowane przez stacjonarne placówki szkół językowych. W mniejszych miejscowościach na zajęcia z języka angielskiego w najbliższej szkole trzeba niejednokrotnie dojeżdża kilkanaście lub kilkadziesiąt kilometrów. Oszczędności wynikają zatem m.in. z braku konieczności dojazdu na zajęcia do placówki stacjonarnej. Nie trzeba bowiem wydawać pieniędzy na benzynę czy bilet autobusowy.
  Ponadto nauka angielskiego przez Skype ułatwia dostosowanie się do potrzeb uczestników, którzy wybierają dogodne dla siebie godziny zajęć. Ujmując sprawę w niezwykle prosty sposób: nauka angielskiego przez Skype to po prostu komfort, którego nie sposób nie docenia !

  Nowoczesna metoda nauki języków obcych sprawia, że coraz więcej osób: w różnym wieku, mieszkających na terenie całego świata, dysponując zaledwie komputerem z podłączeniem do sieci internetowej, może z powodzeniem uczy się wybranego języka.