Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
(pełna treść klauzuli dostępna tutaj).


Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
Polityka prywatność.

Francuski przez Skype


Tylko 38 zł za godzinę! Prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

Język francuski jest jednym z najpopularniejszych na świecie. W Europie za jego pomocą porozumiemy się z mieszkańcami Francji, Belgii i Szwajcarii. Effectiva.pl oferuje Państwu możliwość skorzystania z nowoczesnej usługi – nauki francuskiego przez Skype.

Każdego dnia miliony ludzi w naszym kraju załatwiają wiele spraw, korzystając z internetu. Standardem jest robienie zakupów czy wykonywanie przelewów. Dzięki ogólnemu dostępowi do internetu w sieci możliwa jest także nauka języków obcych, w tym oczywiście francuskiego. Effectiva.pl oferuje Państwu jednak znacznie więcej. Razem z nami możecie bowiem odbywać indywidualne lekcje z lektorem poprzez komunikator Skype. Zajęcie online cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Fakt ten nie dziwi, ponieważ rozwiązanie to stanowi przyszłość nauki języków obcych. Dzięki niemu oszczędzamy czas poświęcany na dojazd do placówki, w której odbywają się lekcje.

Dlaczego lekcje francuskiego przez Skype są korzystne dla ucznia?

W przeciwieństwie do standardowej nauki francuskiego przez internet (w postaci kursów, które w rzeczywistości prawie nie różnią się od samodzielnej pracy z podręcznikiem i płytą CD) oferowane przez Effectiva.pl zajęcia przez Skype to rozwiązanie niosące ze sobą mnóstwo możliwości. Profesjonalny lektor może bowiem natychmiastowo reagować na popełniane przez Państwa błędy, których ciężko uniknąć podczas samodzielnej nauki bądź zajęć w dużej grupie. Indywidualny tok nauczania zapobiega także powstawaniu zaległości. Uczeń w każdej chwili może poprosić lektora o wytłumaczenie sprawiającego problem zagadnienia. Indywidualne zajęcia przez Skype to także oszczędność czasu dla klientów niezwykle zdolnych lingwistycznie lub znających słownictwo z określonego tematu. Nie dochodzi bowiem do sytuacji, gdy uczeń czeka aż reszta osób na zajęciach dogoni go w znajomości materiału.

Effectiva.pl oferuje swoim uczniom bardzo przyjazną, dopasowaną do potrzeb ofertę. Przebieg zajęć z języka francuskiego przez Skype zależny jest od stopnia zaawansowania jego znajomości oraz indywidualnych upodobań ucznia. Zajęcia w Effectiva.pl prowadzone są przez profesjonalnych lektorów z wykształceniem filologicznym. Dzięki lekcjom przez nich prowadzonym uczeń pozna poprawą wymowę i akcent jakże trudnego języka, jakim bez wątpienia jest francuski.

Nauka francuskiego przez Skype to rozwiązanie bardzo wygodne pozwalające oszczędzić nam pieniądze oraz czas. Cena zajęć z języka francuskiego w Effectiva.pl prowadzonych przez popularny komunikator to jedyne 35 złotych z godzinę!

Dlaczego my?

  • oferujemy Państwu indywidualny tok nauczania
  • opłata za nasze zajęcia jest niższa niż u konkurencji
  • zatrudniamy profesjonalnych lektorów
  • u nas czas trwania i termin odbywania się zajęć wybiera uczeń a nie nauczyciel
  • elastyczność – poziom zajęć można dowolnie zmieniać w zależności od postępów ucznia

Zobacz także:

Hiszpański przez Skype