Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Nauka języka francuskiego przez Skype
  70 zł za 60 min!

  Skorzystaj z darmowej lekcji próbnej

  Język francuski jest uznawany za jeden z najpiękniejszych języków świata. Głównie dzieje się tak za sprawą charakterystycznego „r”, które przyciąga sporo osób. Wielu z nas pamięta dawne przezabawne komedie z francuskim aktorem Louis de Funes w roli głównej. Wystarczy przypomnieć sobie serię o żandarmie lub arcyśmieszną komedię „Mania wielkości”. Wbrew temu, język francuski wcale zabawny nie jest. Wręcz przeciwnie. Należy do języków romańskich, jest też elegancki i wytworny. Dawniej uczyły się go arystokratki i wielkie damy. 

  Francuski jest dźwięczny i melodyczny. Jest jednym z ważniejszych języków Unii Europejskiej – obowiązuje w 32 krajach (Monako, Luksemburg, Belgia, część Kanady itd.).  

  Co możesz zyskać, ucząc się francuskiego przez Skype?

  Przede wszystkim ucząc się francuskiego przez Skype, zyskujesz czas i oszczędzasz. Nie musisz dojeżdżać na zajęcia w szkole językowej, nierzadko stojąc w korkach i spóźniając się na zajęcia. A co jeśli wybrałeś upragniony kurs i okazuje się, że nie ma wystarczającej liczby chętnych? Oczywiście lekcje się nie odbędą, a Ty zaprzepaścisz szansę na realizację swoich marzeń. Z nami tak nie będzie! Masz gwarancję, że lektor zawsze udzieli Ci lekcji. 

  Nauka francuskiego przez Skype to także oszczędność – wydajesz pieniądze tylko na samą lekcję, materiały i pomoce masz za darmo. Ucząc się w szkole językowej online, nie stoisz w korkach, więc nie spalasz niepotrzebnie benzyny. To kolejna oszczędność.

  Dlaczego nauka francuskiego przez Skype jest wygodna?

  Ponieważ nie musisz wychodzić z domu, żeby pobierać lekcje. Po prostu siadasz w swoim ulubionym fotelu z kubkiem kawy lub herbaty w ręce i możesz się uczyć. Nigdzie nie musisz jeździć. To Ty wybierasz miejsce – czy będzie to zacieniona ławka w parku, czy kanapa lub fotel w Twoim pokoju. Jeśli uczysz się tam, gdzie chcesz i tak jak lubisz, masz większy komfort. Czujesz się swobodnie i więcej przyswajasz. 

  Jak wygląda nauka francuskiego przez Skype?

   W składzie naszej kadry mamy doświadczonych nauczycieli, którzy posiadają wiele certyfikatów. Wybierając nas, masz pewność, że pracujesz z najlepszymi. Jak wygląda nauka? Oprócz tego, że masz pełny komfort, nauczyciel w 100% poświęca czas tylko Tobie. Wiemy, że chociaż piękny, język francuski nie należy do najłatwiejszych. Trzeba nauczyć się specjalnej wymowy (wspomniane „r”) i dość trudnej gramatyki. 

  Kiedy popełnisz błąd, nauczyciel natychmiast go skoryguje. Nauka na własnych błędach jest bardzo efektywna. Więcej zapamiętujesz i jest duża szansa, że następnym razem już się nie pomylisz. 

  Gdybyś uczył się w sposób tradycyjny, nauczyciel nie mógłby Ci poświęcić tyle czasu, ile byś chciał. Są przecież jeszcze inni kursanci, którzy walczą o jego uwagę. 

  Jak już wspomnieliśmy, nauka francuskiego przez Skype daje dobre rezultaty. Uczysz się na błędach i masz nauczyciela na wyłączność. 

  Francuski przez Skype – metody nauki

  Nauka francuskiego przez Skype jest nauką online. Ty i Twój native speaker online przesyłacie sobie zadania. Nauczyciel przygotowuje dla ciebie ćwiczenia w arkuszu Google, a następnie poprawia wysłaną pracę. Bez zbędnych podręczników i zeszytów. Wszystko masz zapisane w plikach.

  Języka francuskiego przez Skype możesz uczyć się w sposób nowoczesny: oglądając filmy, czytając francuskojęzyczną prasę i książki. Oczywiście nie wszystko od razu. Z czasem, z pomocą Twojego lektora, będziesz w stanie opanować cały materiał.  

  Dlaczego warto nas wybrać?

  Istniejemy na rynku od 2006 roku. Nasi lektorzy dostosowują swój grafik do wymagań ucznia – po prostu Ty wybierasz dzień i godzinę nauki. Opłata za nasze lekcje jest niższa niż u konkurencji. Nasi nauczyciele dostosowują poziom kursu do Twoich umiejętności. W miarę upływu czasu jego trudność wzrasta, ale też i Ty umiesz o wiele więcej niż przed rozpoczęciem nauki francuskiego przez Skype. 

  Język francuski jest jednym z najpopularniejszych na świecie. W Europie za jego pomocą porozumiemy się z mieszkańcami Francji, Belgii i Szwajcarii. Effectiva.pl oferuje Państwu możliwość skorzystania z nowoczesnej usługi – nauki francuskiego przez Skype.

  Każdego dnia miliony ludzi w naszym kraju załatwiają wiele spraw, korzystając z internetu. Standardem jest robienie zakupów czy wykonywanie przelewów. Dzięki ogólnemu dostępowi do internetu w sieci możliwa jest także nauka języków obcych, w tym oczywiście francuskiego. Effectiva.pl oferuje Państwu jednak znacznie więcej. Razem z nami możecie bowiem odbywać indywidualne lekcje z lektorem poprzez komunikator Skype. Zajęcie online cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Fakt ten nie dziwi, ponieważ rozwiązanie to stanowi przyszłość nauki języków obcych. Dzięki niemu oszczędzamy czas poświęcany na dojazd do placówki, w której odbywają się lekcje.

  Dlaczego lekcje francuskiego przez Skype są korzystne dla ucznia?

  W przeciwieństwie do standardowej nauki francuskiego przez internet (w postaci kursów, które w rzeczywistości prawie nie różnią się od samodzielnej pracy z podręcznikiem i płytą CD) oferowane przez Effectiva.pl zajęcia przez Skype to rozwiązanie niosące ze sobą mnóstwo możliwości. Profesjonalny lektor może bowiem natychmiastowo reagować na popełniane przez Państwa błędy, których ciężko uniknąć podczas samodzielnej nauki bądź zajęć w dużej grupie. Indywidualny tok nauczania zapobiega także powstawaniu zaległości. Uczeń w każdej chwili może poprosić lektora o wytłumaczenie sprawiającego problem zagadnienia. Indywidualne zajęcia przez Skype to także oszczędność czasu dla klientów niezwykle zdolnych lingwistycznie lub znających słownictwo z określonego tematu. Nie dochodzi bowiem do sytuacji, gdy uczeń czeka aż reszta osób na zajęciach dogoni go w znajomości materiału.

  Effectiva.pl oferuje swoim uczniom bardzo przyjazną, dopasowaną do potrzeb ofertę. Przebieg zajęć z języka francuskiego przez Skype zależny jest od stopnia zaawansowania jego znajomości oraz indywidualnych upodobań ucznia. Zajęcia w Effectiva.pl prowadzone są przez profesjonalnych lektorów z wykształceniem filologicznym. Dzięki lekcjom przez nich prowadzonym uczeń pozna poprawą wymowę i akcent jakże trudnego języka, jakim bez wątpienia jest francuski.

  Nauka francuskiego przez Skype to rozwiązanie bardzo wygodne pozwalające oszczędzić nam pieniądze oraz czas. Cena zajęć z języka francuskiego w Effectiva.pl prowadzonych przez popularny komunikator to jedyne 70 złotych z godzinę!

  Dlaczego my?

  • oferujemy Państwu indywidualny tok nauczania
  • opłata za nasze zajęcia jest niższa niż u konkurencji
  • zatrudniamy profesjonalnych lektorów
  • u nas czas trwania i termin odbywania się zajęć wybiera uczeń a nie nauczyciel
  • elastyczność – poziom zajęć można dowolnie zmieniać w zależności od postępów ucznia

  Zobacz także:

  Angielski przez Skype

  Niemiecki przez Skype

  Rosyjski przez Skype

  Francuski przez Skype

  Hiszpański przez Skype