Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Kursy egzaminacyjne


  Kursy egzaminacyjne z języka obcego

  Dlaczego warto wybrać nasze kursy egzaminacyjne?

  Skutecznie przygotowujemy do zadania egzaminów z języka angielskiego. Stawiamy na:

  • – zebranie orz uzupełnienie wiedzy z zakresu gramatyki na odpowiednim poziomie
  • – rozszerzenie zakresu słownictwa
  • – zapoznanie się ze strukturą i wymogami danego egzaminu
  • – rozwinięcie umiejętności komunikowania się w języku angielskim w sytuacjach życia codziennego
  • – wyćwiczenie umiejętności wychwytywania ważnych i mniej znaczących punktów wypowiedzi ustnych i pisemnych
  • – umiejętność pisania różnych typów tekstów

   

  W naszej pracy wykorzystujemy autentyczne materiały egzaminacyjne. W każdym z kursów egzaminacyjnych przewidziano dwa egzaminy próbne. Dzięki temu możesz skutecznie zredukować stres przed egzaminem właściwym. Co więcej – pozytywny wynik dwóch próbnych egzaminów gwarantuje 100% zdawalności na wybranym egzaminie.

  Jak przygotowujemy do zadnia matury z języka angielskiego?

  Wiemy, że matura z języka angielskiego to wcale nie jest błaha sprawa. Przede wszystkim zdającemu towarzyszy ogromny stres związany z egzaminem dojrzałości. Dzięki nam można go zminimalizować. Przygotujemy Cię do egzaminu pisemnego i ustnego na maturze. Wreszcie nauczysz się tworzyć teksty argumentacyjne – list formalny, rozprawkę, artykuł publicystyczny. Jeśli chodzi o część ustną, to dzięki naszym konwersacjom nie będziesz mieć problemu ze swobodnym wypowiadaniem się w języku angielskim. Pomożemy Ci zdać maturę podstawową lub rozszerzoną. Sprawdzisz swoją wiedzę, nabierzesz pewności siebie i co najważniejsze, pójdziesz bez stresu zdawać maturę.

  Co oznaczają nazwy egzaminów?

  Nasze kursy językowe i egzaminacyjne przygotowują do zdania różnych egzaminów. Jednak ich nazwy dla niektórych osób mogą pozostać zagadką. Zaraz wszystko wyjaśnimy.

  FCE

  FCE to nic innego jak First Certificate English. Ten egzamin potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. Składa się z czytania ze zrozumieniem, pisania, słuchania i mówienia. Przy tego typu egzaminie musisz także rozwiązać test z gramatyki. Egzamin ten organizuje centrum egzaminacyjne.

  Nie obawiaj się. Do zdania FCE doskonale Cię przygotujemy. Przećwiczysz wszystkie struktury gramatyczne oraz rozszerzysz zakres słownictwa. Pamiętaj – FCE to pierwszy liczący się egzamin z języka angielskiego.

  CAE

  CAE to Cambridge English: Advanced. Zdają go osoby, których znajomość języka angielskiego jest na poziomie zaawansowanym. Tego rodzaju egzamin bardzo cenią sobie pracodawcy. stanowi bowiem potwierdzenie biegłości językowej. Jeśli zdasz CAE, będziesz mógł studiować za granicą, także poza Europą, na przykład w Australii. Podobnie jak FCE, składa się z części pisemnej, czytania, słuchania i mówienia. Co daje CAE? Przede wszystkim jest sposobem na awans w firmie międzynarodowej, uprawnia Cię też do nauczania języka angielskiego.

  CPE

  CPE, czyli Certificate of Proficiency in English udowadnia, że osiągnąłeś najwyższy stopień umiejętności języka angielskiego. Możesz teraz zostać managerem w firmie międzynarodowej i prowadzić negocjacje biznesowe w języku angielskim.

  TOEFL iBT

  To egzamin, który możesz zdać online. Wiedz jednak, że jest ważny tylko 2 lata. Świetnie wygląda w dokumentach, jeśli starasz się o stanowisko akademickie. TOEFL jest najstarszym egzaminem językowym, organizuje się go od 1964 roku. Będzie idealny, jeśli starasz się o wizę lub chcesz studiować za granicą.

  LCCI EFB

  Jest jednym z najczęściej zdawanych egzaminów. Jest organizowany przez Londyńską Izbę Przemysłowo-Handlową. Ten egzamin potwierdzi Twoje umiejętności w zakresie angielskiego biznesowego. Obowiązkową częścią na tego typu egzaminie jest część pisemna.

  LCCI FTBE

  Tego rodzaju egzamin został stworzony z myślą o nauczycielach, którzy chcą zdobyć dodatkowe kwalifikacje językowe w dziedzinie biznesu. Egzamin ten może ułatwić rozwój kariery zawodowej oraz rozszerzyć swoje kompetencje językowe.

  TOLES

  TOLES to prestiżowy egzamin językowy, który sprawdza znajomość języka ogólnego i prawniczego. Jeśli go zdasz, będziesz mieć dokument respektowany przez międzynarodowe firmy prawnicze. Zdobędziesz kwalifikacje, które są przydatne w rozwoju kariery prawniczej.

  GMAT

  GMAT jest anglojęzycznym egzaminem sprawdzającym nie tylko znajomość angielskiego, ale także matematyki i ekonomii. Wymagają go niektóre uczelnie w Stanach Zjednoczonych oraz studia typy MBA.

  Dzięki naszym kursom egzaminacyjnym nie tylko bezstresowo podejdziesz do egzaminu, ale także zyskasz większą wiedzę językową. Gwarantujemy Ci to.

  Celem kursów egzaminacyjnych jest:

  • zebranie, uzupełnienie wiedzy z zakresu gramatyki na odpowiednim poziomie,
  • rozszerzenie zakresu słownictwa,
  • zapoznanie ze strukturą danego egzaminu, jego wymogami, typami pytań oraz technikami egzaminacyjnymi,
  • rozwinięcie umiejętności komunikowania się w różnorodnych sytuacjach życia codziennego,
  • wyćwiczenie umiejętności wychwytywania głównych i mniej ważnych punktów wypowiedzi ustnych i pisemnych, jak również informacji szczegółowych,
  • techniki pisania różnych typów tekstów.

  Aby zwiększyć efektywność szkolenia, oprócz podręczników bazowych, wykorzystywane są autentyczne materiały egzaminacyjne. W programie każdego z kursów egzaminacyjnych przewidziano dwa egzaminy próbne, które pozwalają kandydatom zredukować stres przed właściwym egzaminem, a także wyeliminować słabe punkty, czy wybrać odpowiednią strategię.

  Pozytywny wynik obu egzaminów próbnych gwarantuje 100% zdawalności na egzaminie.