Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Angielski dla firm online

  Bez znajomości angielskiego ani rusz! Doskonale to wiemy, dlatego w naszej szkole językowej online oferujemy Ci kursy języka angielskiego dla pracowników. Dzięki nim zwiększysz ich potencjał, ale także bardziej zaangażujesz ich w sprawy firmy. Język angielski to dzisiaj podstawa, dlatego nasze kursy językowe są odpowiedzią na potrzeby rynku i wielu przedsiębiorstw. Zainwestuj w swoich pracowników!

  Wypełnij formularz,

  skontaktujemy się z Tobą!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
   (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

   Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
   Polityka prywatność.

   Język angielski dla firm online — kursy, które uczą i integrują

   Wielu pracowników podchodzi sceptycznie do nauki języka angielskiego. Uważają, że szkolenia językowe nie są im tak naprawdę potrzebne. To błąd. Jako pracodawca masz szansę zmienić ich myślenie, decydując się na kursy językowe dla firm. Oczywiście postępy w nauce są uzależnione od motywacji kursantów, a ta może być mniejsza lub większa. Nasze doświadczenie na rynku szkoleń językowych pozwoliło nam wypracować efektywne metody pracy. Dzięki nam pozyskasz więcej klientów biznesowych, ponieważ w Twojej firmie znajdą się osoby, które doskonale władają angielskim. Nasze szkolenia językowe nie tylko uczą, ale także bawią i integrują. To najlepsze, co możesz zaoferować swoim pracownikom. Forma zajęć jest dostosowana do oczekiwań kursantów.

   Praktyczna nauka języka angielskiego, czyli umiejętności przydatne dla pracowników

   Angielski online dla firm, który proponujemy to głównie nauka poprzez praktykę. Twoim pracownikom niewiele da, jeśli będą do znudzenia powtarzać gramatykę. Efektem będzie frustracja i znużenie. Tego oczywiście nie chcemy. Stawiamy na konwersacje i praktyczne umiejętności. Twoi pracownicy poznają taki język angielski, jaki jest im najbardziej potrzebny. Dzięki naszym lekcjom angielskiego online dowiedzą się jak napisać maila po angielsku, stworzyć udaną ofertę biznesową, czy zamówić pokój w hotelu na zagranicznym wyjeździe.

   Efekty nauki języka angielskiego online z native speakerami

   Szkolenia językowe, jakie oferujemy to pakiet dla firm. Kursy językowe to zajęcia stacjonarne lub angielski biznesowy online. To ostatnie rozwiązanie jest szczególnie przydatne w czasie pandemii. Oferujemy kursy online w czasie rzeczywistym. Jeśli Twoi pracownicy są rozproszeni po całym kraju lub świecie, poprowadzimy dla nich zajęcia na żywo.

   Nikt lepiej nie nauczy Twoich pracowników języka angielskiego niż native speakerzy. W języku angielskim bardzo ważne są swobodne konwersacje, to, żeby pracownicy osłuchali się z brzmieniem obcej mowy. Każdy z kursantów kiedyś na pewno uczył się angielskiego. Może nawet zaliczył kursy indywidualne, które tak naprawdę niewiele dały. W grupie siła! Angielski dla firm w miejscu pracy to sposób, aby zintegrować pracowników i oderwać ich od codziennych zajęć. Zmotywowani i pełni nowych umiejętności, lepiej wykonają swoje obowiązki.

   Zajęcia w języku angielskim online — jak się odbywają?

   Zajęcia z angielskiego dla Twojej firmy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb kursantów. Dzięki wysiłkom naszych native speakerów kurs angielskiego online da Twoim pracownikom o wiele więcej niż dotychczasowe szkolenia. Możliwość nauki w języku obcym w miejscu pracy to wielkie udogodnienie. Twoi pracownicy przełamią barierę językową i w końcu zaczną mówić, a także pisać po angielsku. Jakie są nasze rozwiązania z zakresu szkoleń?

   Od czego rozpoczynamy kurs językowy?

   Na początku jest zawsze konsultacja. To zapoznaje nas z indywidualnymi potrzebami pracowników. To podczas konsultacji określamy poziom kursantów i wyznaczamy cele językowe. Pierwsze zajęcia odbywają się po angielsku i po polsku.

   Kolejny krok to stworzenie programu nauczania. Staramy się, aby Twoi pracownicy „zanurzyli się” w języku, czyli poddali immersji. Jak już wiesz, nasze kursy językowe dla firm prowadzone są przez doświadczonych native speakerów.

   Angielski dla pracowników online

   Nauka angielskiego dla firm to szkolenia, które odbywają się w wybranym przez Ciebie czasie. Mogą mieć charakter stacjonarny lub online. Często prowadzimy zajęcia w trybie mieszanym. Takie podejście umożliwia integrację pracowników z całego świata. Nasze systemy oceny, panele i raporty pozwolą Ci monitorować postępy w nauce Twoich pracowników.

   Co dają nasze kursy językowe?

   Korzyści, jakie Twoja firma i Twoi pracownicy odniosą dzięki naszym kursom językowym, jest wiele. Przede wszystkim:

   • kursanci/pracownicy przełamią barierę językową w kontaktach z native speakerami z całego świata,
   • dzięki naszemu systemowi motywacyjnemu pracownicy bez stresu, za to z wielką chęcią przystąpią do nauki,
   • zapewniamy szybki i łatwy do zmierzenia wzrost kompetencji językowych pracowników,
   • pracownicy z chęcią zaczną mówić i pisać po angielsku — co za tym idzie, wzrośnie ich pewność siebie w kontaktach biznesowych,
   • Uczestnicy kursu/pracownicy będą mieli satysfakcję z pracy, a ponadto zaangażują się w samorozwój (spełniony zawodowo pracownik to nieoceniony kapitał firmy).

   Dlaczego warto inwestować w nasze kursy językowe dla firm?

   Wysokie kwalifikacje językowe pracowników przekładają się na rozwój firmy. Naszą ofertą interesuje się wielu przedsiębiorców, którzy chcą podnosić kwalifikacje swoich podwładnych. Inwestycja w nasz kurs angielskiego dla firm zwróci się w szybkim czasie.

   Warto tu zwrócić uwagę także na czynnik psychologiczny. Osoba, w którą szef wiele inwestuje, na pewno odwdzięczy się lojalnością i sumienną pracą.

   Globalizacja wymaga tego, aby Twoi pracownicy znali język angielski. Zagraniczni inwestorzy są szansą dla Twojej firmy. To dzięki nim podbijesz rynki światowe. Jednak firma, która aspiruje do prowadzenia międzynarodowych kontaktów, powinna mieć do tego odpowiednio wyszkolona kadrę. Pracownicy biegle posługujący się angielskim otwierają oni wiele biznesowych drzwi.

   Twoi pracownicy podczas kursu językowego mają szansę się zintegrować. Godzina angielskiego tygodniowo (lub więcej w zależności od Twoich potrzeb) spaja zespół i sprawia, że jego członkowie razem współpracują i się wspierają.

   Ponadto szkolenie, w jakie zainwestujesz, podniesie prestiż Twojej firmy. Twoi pracownicy poczują się doceniani. A zagraniczni klienci zaczną nawiązywać z Tobą liczne kontakty biznesowe.

   Jak widzisz, nasz kurs angielskiego da wiele korzyści Twojej firmie i Twoim pracownikom. Poziom naszych nauczycieli jest bardzo wysoki, dlatego licz na szybkie efekty. Zainwestuj w szkolenia językowe z Effectivą i przekonaj się, że kompetentna kadra to prawdziwy skarb.