Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Niemiecki dla firm online

  Bez znajomości niemieckiego ani rusz! Doskonale to wiemy, dlatego oferujemy Ci kursy języka niemieckiego dla pracowników. Dzięki nim zwiększysz ich potencjał, ale także bardziej zaangażujesz ich w sprawy firmy. Język niemiecki to dzisiaj podstawa, dlatego nasze kursy językowe są odpowiedzią na potrzeby rynku i wielu przedsiębiorstw. Zainwestuj w swoich pracowników!

  Wypełnij formularz,

  skontaktujemy się z Tobą!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
   (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

   Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
   Polityka prywatność.

   Język niemiecki dla firm online — kursy, które uczą i integrują

   Dzięki znajomości języka niemieckiego Twoi pracownicy podniosą swoje kwalifikacje. To ważne, zwłaszcza jeśli planujesz podbijać zagraniczne rynki. Po niemiecku porozumiewają się ludzie na całym świecie, a nie tylko w Niemczech. To przodujący języka w Austrii, Liechtensteinie, Belgii i Szwajcarii. Jak więc widzisz, to jeden z najczęściej używanych języków (jest językiem ojczystym dla ponad 120 mln osób).

   Proponujemy naukę języka niemieckiego dla firm online. Bez wychodzenia z domu i bez konieczności organizowania zajęć stacjonarnych. Wygodnie i skutecznie.

   Dzięki znajomości języka niemieckiego rozwiniesz firmę!

   To, że Ty znasz język niemiecki, nie oznacza, że biegle posługują się nim Twoi pracownicy. Dzięki nam będą mogli swobodnie rozmawiać przez telefon z Twoimi kontrahentami. Bez obawy, że popełnia językową gafę. Inwestując w nasze kursy niemieckiego online, dbasz o komfort swoich pracowników. Nasza oferta skierowana jest do firm. Kursy niemieckiego, jakie proponujemy, prowadzą doświadczeni lektorzy z wieloletnim stażem. Znają największe bolączki kursantów i wiedzą, że nieraz ich głównym problemem jest to, że nie mogą polubić się z językiem niemieckim.

   Kiedy Twoi pracownicy zaczną czytać niemieckie artykuły i porozumiewać się w tym języku, Twoja firma zyska prestiż. Nawiążesz także nowe relacje z zagranicznymi klientami, a co za tym idzie — podbijesz światowe rynki.

   Język niemiecki — jak opanują go Twoi pracownicy?

   O języku niemieckim krąży wiele mitów. Przede wszystkim język ten uchodzi za trudny do nauki. Nic bardziej mylnego! Dzięki wysiłkom naszych native speakerów Twoi pracownicy przekonają się do nauki języka niemieckiego. Nasi nauczyciele lekcje opierają na nowoczesnych metodach. Gramatyka nie jest na początku najważniejszą, dopiero później przychodzi na nią odpowiedni czas. Native speakerzy online z naszej szkoły przywiązują ogromną wagę do tego, aby kursanci opanowali praktyczną stronę języka. Doskonale wiemy, że znajomość języka niemieckiego otwiera wiele biznesowych drzwi. Prowadzimy kursy internetowe dla dorosłych. Niemiecki online wcale nie musi być nudny! Zamieniamy przymus w przyjemność.

   Nowoczesne metody nauki niemieckiego, czyli jak prowadzimy zajęcia?

   Odczarujemy język niemiecki! Nasz kurs językowy przeznaczony jest dla firm. Prowadzimy lekcje na wszystkich poziomach zaawansowania. W naszej szkole językowej online kursanci uczą się bez presji i stresu. Stawiamy na rozmowy. Twoi pracownicy nawet nie zauważą, kiedy zaangażują się w zajęcia.

   Nasze kursy językowe są spersonalizowane, czyli tak przygotowane, aby zaspokajać potrzeby wielu grup zawodowych. Potrzebujesz wyszkolić pracowników, aby rozmawiali z kontrahentami? Przyda się niemiecki biznesowy! A jeśli chcesz, aby po prostu opanowali język codzienny — również spełnimy Twoje wymagania.

   Sytuacja na rynku pracy nie jest stabilna. I nie odnosi się to do wysokiej stopy bezrobocia, ale do faktu, że przedsiębiorcom coraz trudniej jest pozyskać dobrego pracownika. Niemiecki jest drugim językiem międzynarodowym (zaraz po angielskim). Czy wiesz, że w firmie nauka języka to czwarty najbardziej oczekiwany benefit? Szkolenia językowe to mocny argument przemawiający za przyjęciem danej oferty pracy. W dobie, kiedy wykwalifikowanych pracowników jest coraz mniej, warto zadbać o odpowiednie przygotowanie swojej kadry.

   Co zyskasz, zapewniając pracownikom kursy niemieckiego online? Przede wszystkim:

   • zwiększysz ich kompetencje i chęć rozwoju,
   • rozwiniesz firmę i podniesiesz jej prestiż,
   • zmniejszysz rotację kadry (zyskasz lojalnych pracowników),
   • zwiększysz satysfakcję z pracy i motywację pracowników.

   Jeśli Twoi pracownicy często wyjeżdżają na delegacje, niemiecki dla firm online to doskonałe rozwiązanie. Do nauki języka wystarczy po prostu dostęp do internetu. Lekcje są nagrywane, dzięki czemu kursanci nic nie tracą w razie nieobecności. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani native speakerzy za całego świata. Stawiamy na zajęcia indywidualne lub grupowe. Możesz wybrać niemiecki w biznesie lub zdecydować się na kurs języka codziennego.

   Nie trać czasu! Już teraz zadbaj o kompetencje swoich pracowników, wybierając nasz kurs niemieckiego online przeznaczony dla firm.

   Dlaczego warto uczyć pracowników języka obcego?

   Na początku jest zawsze konsultacja. To zapoznaje nas z indywidualnymi potrzebami pracowników. To podczas konsultacji określamy poziom kursantów i wyznaczamy cele językowe. Pierwsze zajęcia odbywają się po niemieckim oraz polskim.

   Kolejny krok to stworzenie programu nauczania. Staramy się, aby Twoi pracownicy „zanurzyli się” w języku, czyli poddali immersji. Jak już wiesz, nasze kursy językowe dla firm prowadzone są przez doświadczonych native speakerów online.

   Nauka niemieckiego dla firm online

   Nauka niemieckiego dla firm to szkolenia, które odbywają się w wybranym przez Ciebie czasie. Mogą mieć charakter stacjonarny lub online. Często prowadzimy zajęcia w trybie mieszanym. Takie podejście umożliwia integrację pracowników z całego świata. Nasze systemy oceny, panele i raporty pozwolą Ci monitorować postępy w nauce Twoich pracowników.

   Co dają nasze kursy językowe?

   Korzyści, jakie Twoja firma i Twoi pracownicy odniosą dzięki naszym kursom językowym, jest wiele. Przede wszystkim:

   • kursanci/pracownicy przełamią barierę językową w kontaktach z native speakerami z całego świata,
   • dzięki naszemu systemowi motywacyjnemu pracownicy bez stresu, za to z wielką chęcią przystąpią do nauki,
   • zapewniamy szybki i łatwy do zmierzenia wzrost kompetencji językowych pracowników,
   • pracownicy z chęcią zaczną mówić i pisać po niemiecku — co za tym idzie, wzrośnie ich pewność siebie w kontaktach biznesowych,
   • Uczestnicy kursu/pracownicy będą mieli satysfakcję z pracy, a ponadto zaangażują się w samorozwój (spełniony zawodowo pracownik to nieoceniony kapitał firmy).

   Dlaczego warto inwestować w nasze kursy językowe dla firm?

   Wysokie kwalifikacje językowe pracowników przekładają się na rozwój firmy. Naszą ofertą interesuje się wielu przedsiębiorców, którzy chcą podnosić kwalifikacje swoich podwładnych. Inwestycja w nasz kurs niemiecki dla firm zwróci się w szybkim czasie.

   Warto tu zwrócić uwagę także na czynnik psychologiczny. Osoba, w którą szef wiele inwestuje, na pewno odwdzięczy się lojalnością i sumienną pracą.

   Globalizacja wymaga tego, aby Twoi pracownicy znali język niemiecki. Zagraniczni inwestorzy są szansą dla Twojej firmy. To dzięki nim podbijesz rynki światowe. Jednak firma, która aspiruje do prowadzenia międzynarodowych kontaktów, powinna mieć do tego odpowiednio wyszkolona kadrę. Pracownicy biegle posługujący się niemieckim otwierają oni wiele biznesowych drzwi.

   Twoi pracownicy podczas kursu językowego mają szansę się zintegrować. Godzina niemieckiego tygodniowo (lub więcej w zależności od Twoich potrzeb) spaja zespół i sprawia, że jego członkowie razem współpracują i się wspierają.

   Ponadto szkolenie, w jakie zainwestujesz, podniesie prestiż Twojej firmy. Twoi pracownicy poczują się doceniani. A zagraniczni klienci zaczną nawiązywać z Tobą liczne kontakty biznesowe.

   Jak widzisz, nasz kurs niemieckiego da wiele korzyści Twojej firmie i Twoim pracownikom. Poziom naszych nauczycieli jest bardzo wysoki, dlatego licz na szybkie efekty. Zainwestuj w szkolenia językowe z Effectivą i przekonaj się, że kompetentna kadra to prawdziwy skarb.