Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Nauka języka rosyjskiego przez Skype
  70 zł za 60 min!

  Skorzystaj z darmowej lekcji próbnej

  Znajomość języków obcych, w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. Jeśli chcesz mieć lepszą pracę i lepiej zarabiać, powinieneś znać oprócz ojczystego, dodatkowo co najmniej dwa języki. W nauce pomóc mogą szkoły językowe online. Jeśli nie masz czasu na naukę stacjonarną, wybierz rosyjski przez Skype.

  Język rosyjski wręcza nowe możliwości, gdyż współczesny świat coraz chętniej otwiera się na rynek wschodni. Chcąc zdobyć nowe umiejętności bądź szlifować już nabyte, warto wybrać kurs on-line.

  Rosyjski przez Skype – oszczędność czasu

  Wybierając metodę nauki on-line, nie musimy dojeżdżać do szkoły językowej. Mieszkając w zatłoczonym mieście, kiedy popołudniami są duże korki, możliwość nauki w domu to duży plus. Dodatkowo uczysz się wtedy, kiedy możesz. Kurs jest dostosowywany do Twojego rozkładu dnia. Rosyjski przez Skype to doskonałe rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych, które mają problemy z poruszaniem się po mieście. Z tej metody chętnie skorzystają także, osoby mieszkające w małych miejscowościach, w których nie ma szkół językowych lub ich oferta jest bardzo uboga.

  Oszczędzaj swoje pieniądze

  Ucząc się w domu oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Nie jeżdżąc dodatkowo po mieście, nie wydajesz na paliwo lub bilety komunikacji miejskiej. Lekcje on-line są również tańsze, gdyż w przeciwieństwie do szkół językowych, odpadają opłaty za czynsz i media. Również stawki lektorów są dużo mniejsze. Oszczędzając nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie, oszczędzasz w roku kilkaset złotych.

  Spersonalizowana usługa, czyli dostosowanie poziomu

  Dzięki wywiadowi na kwestionariuszu dowiemy się, jaki poziom aktualnie prezentujesz. Dostosujemy materiały do Twoich indywidualnych potrzeb tak, aby spełnić Twoje oczekiwania. Rosyjski on-line pozwala na naukę we własnym tempie. To Ty decydujesz, kiedy i jaki materiał będziesz przerabiał. Jeśli dane zagadnienie przyswoisz szybciej, prędzej przejdziesz do kolejnych etapów wiedzy. Jeśli będziesz miał z czymś trudność, wspólnie z native speakerem online poświęcicie tyle czasu, ile potrzebujesz. Zajęcia on-line pozwalają dostosować poziom zaawansowania do Twoich potrzeb.

  Ucz się w dowolnym miejscu o wybranej porze z własnym lektorem

  Siedząc wygodnie w domu, możesz mieć kontakt z ludźmi z całego świata. Wybierasz lektorów, którzy najbardziej Ci odpowiadają. Możesz wybrać nauczyciela, którego sposób pracy, kompetencje, a także dyspozycyjność najbardziej Ci pasują. Dzięki internetowi możesz połączyć się z lektorem z dowolnego miejsca, wciąż mając poczucie, że uczysz się metodą face to face.

  Ćwiczenie wymowy

  Dużą zaletą nauki przez Skype jest to, że znika bariera związana z mówieniem. Znajdując się w swoich komfortowych warunkach, mając naprzeciwko siebie komputer i lektora, z którym łączymy się jedynie on-line, wchodzimy z nim w interakcję. Dzięki temu ćwiczymy wymowę i akcent, tak niezbędny w trakcie nauki języka obcego. Nie musimy wstydzić się innych kursantów, rozmawiamy jedynie z lektorem.

  Łączenie nauki z codziennymi obowiązkami

  Rosyjski przez Skype pozwala łączyć się z lektorem w dowolnym czasie. To idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, które mają nieregularny tryb pracy. To również dobre wyjście dla studentów, których plan zajęć nie jest codziennie taki sam. Nauka przez Skype pozwala również na odbycie kursu na wakacjach. Jeśli akurat masz taką możliwość, możesz połączyć się z lektorem on-line, siedząc na przykład na plaży. Czynność jest o tyle prosta, że nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Aby uczyć się przez Internet, musisz mieć jedynie telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu. Dobrze, jeśli masz również słuchawki lub mikrofon, co znacznie ułatwi Ci naukę.

  Rosyjski przez Skype – jak wygląda lekcja?

  Lektor dzwoni do Ciebie przez komunikator Skype, w tym samym czasie wchodzicie na platformę e-lerningową. Podczas lekcji native speaker online rozmawia z Tobą w języku obcym oraz wyświetla na platformie materiały takie jak::

  – ćwiczenia językowe,

  – nagrania dźwiękowe,

  – ciekawe obrazki prowokujące do dyskusji,

  – inne materiały.

  Lektor cały czas śledzi Twoje postępy i na bieżąco dopasowuje dla Ciebie kolejne materiały.

  Dlaczego warto skorzystać z rosyjskiego przez Skype?

  Niewątpliwą zaletą nauki rosyjskiego przez Skype, jest fakt, że naukę organizujemy sobie, jak lubimy. Uczymy się w dobrze znanych sobie warunkach, w których czujemy się bezpieczni. To bardzo podnosi skuteczność nauki. Korepetycje przez Skype pozwalają na uzupełnienie braków w wiedzy, którą przyswoiliśmy samodzielnie, w szkole, pomagają nadrabiać zaległości, jak również poszerzać wiedzę.

  Bardzo często korepetycje on-line traktowane są jako przygotowanie i powtórka przez egzaminami – maturalnymi, jak również na certyfikaty językowe. To powoduje, że korepetycje przez Skype to forma nauki dosłownie dla każdego, na każdym poziomie i niemal z każdej dziedziny wiedzy.

  Korepetycje przez Skype to również idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych i mało dyspozycyjnych, dzięki możliwości ustalenia własnego grafiku zajęć mogą uczyć się mimo niemożności chodzenia na zajęcia kursowe w tradycyjnym modelu edukacji.

  Nauka przez Internet jest nowoczesną metodą przyswajania wiedzy Pozwala oszczędzać czas, pieniądze, daje poczucie wolności i niezależności, a także pozwala łączyć się z nauczycielem z każdego miejsca na świecie. Nie musimy mieć skomplikowanych urządzeń – wystarczy sprzęt z dostępem do Internetu, odpowiednia aplikacja i możemy zaczynać naukę. Lekcje jeden na jeden pozwalają rozwijać umiejętności we własnym tempie, dzięki czemu nauka jest jeszcze bardziej efektywna. To daję ogromną satysfakcję.

  Tylko 49 zł za godzinę! Prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

  Na szczęście czasy, kiedy język rosyjski kojarzył się nam jedynie z bratnią opieką Związku Radzieckiego, mamy już za sobą. Rosyjski to obecnie przyszłościowy język biznesowy, którym posługują się mieszkańcy wielu krajów. Effectiva.pl oferuje Państwu lekcje języka rosyjskiego przez Skype, czyli nowoczesne rozwiązanie pozwalające na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

  W dzisiejszych czasach internet wykorzystywany jest do wielu zadań. Na co dzień robimy w nim zakupy, opłacamy prąd, gaz i wodę czy dokonujemy różnych rezerwacji. Ogromne możliwości sieci internetowej pozwalają także na naukę języków obcych. Niezwykle popularne na całym świecie stają się zajęcia odbywające się dzięki komunikatorom. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, Effectiva.pl pragnie zaoferować Państwu profesjonalną, indywidualną naukę rosyjskiego przez Skype. Rozwiązanie to pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości czasu. Nie musimy bowiem nigdzie wychodzić. Podczas wszystkich lekcji siedzimy wygodnie przed komputerem w swoim domu.

  Dlaczego warto postawić na lekcje języka rosyjskiego przez Skype?

  Lekcje przez internet nie są nowością. Jednakże oferowana przez nas formuła to zupełnie inna, nowoczesna usługa. Zajęcia przez Skype to wirtualne lekcje, podczas, których możliwa jest interakcja ucznia i nauczyciela. Brak tej możliwości jest najpoważniejszą wadą zwykłych, internetowych zajęć e-larningowych. Podczas lekcji rosyjskiego przez Skype nauczyciel na bieżąco może poprawiać nasze błędy oraz korygować wymowę i akcent. Zajęcia w takiej formie dają uczniowi możliwość poproszenia o wytłumaczenie interesujących go kwestii, co nie jest oczywiście możliwe podczas odbywania lekcji na standardowych platformach e-learningowych.

  Effectiva.pl swoim klientom oferuje niezwykle atrakcyjną ofertę nauki rosyjskiego przez komunikator Skype. U nas to Państwo decydują o długości, intensywności oraz terminie odbywania zajęć. Nasza oferta skierowana jest do klientów na różnym stopniu zaawansowania znajomości języka rosyjskiego. Zapisanie się na zajęcia przez z Skype z profesjonalnym lektorem posiadającym pełne kwalifikacje do nauczania języka to gwarancja szybkiej i owocnej nauki. Indywidualny tok nauczania i możliwość szybkiej korekcji błędów są niezwykle ważne podczas uczenia się rosyjskiego od podstaw. Pozwala to bowiem na uniknięcie nieprawidłowości związanych z wymową oraz akcentem, które nierzadko pojawiają się podczas samodzielnej nauki języka.

  Zajęcia rosyjskiego przez Skype, które oferuje Państwu Effectiva.pl, to rozwiązanie pozwalające oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Uczeń nie musi bowiem wychodzić z domu i tracić funduszy, które w przypadku standardowej nauki w stacjonarnej placówce straciłby na dojazd samochodem lub jednym ze środków komunikacji.

  Plusy związane z nauką rosyjskiego przez Skype w effectiva.pl:

  • sposób nauczania dopasowany do oczekiwań ucznia
  • brak potrzeby wychodzenia z domu
  • termin zajęć oraz czas ich trwania zależne od klienta
  • możliwość zmiany poziomu nauki języka
  • oszczędność czasu oraz pieniędzy

  Zobacz także:

  Angielski przez Skype

  Niemiecki przez Skype

  Rosyjski przez Skype

  Francuski przez Skype

  Hiszpański przez Skype