Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
(pełna treść klauzuli dostępna tutaj).


🔒Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
Polityka prywatność.

Rosyjski przez Skype


Tylko 38 zł za godzinę! Prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

Na szczęście czasy, kiedy język rosyjski kojarzył się nam jedynie z bratnią opieką Związku Radzieckiego, mamy już za sobą. Rosyjski to obecnie przyszłościowy język biznesowy, którym posługują się mieszkańcy wielu krajów. Effectiva.pl oferuje Państwu lekcje języka rosyjskiego przez Skype, czyli nowoczesne rozwiązanie pozwalające na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

W dzisiejszych czasach internet wykorzystywany jest do wielu zadań. Na co dzień robimy w nim zakupy, opłacamy prąd, gaz i wodę czy dokonujemy różnych rezerwacji. Ogromne możliwości sieci internetowej pozwalają także na naukę języków obcych. Niezwykle popularne na całym świecie stają się zajęcia odbywające się dzięki komunikatorom. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, Effectiva.pl pragnie zaoferować Państwu profesjonalną, indywidualną naukę rosyjskiego przez Skype. Rozwiązanie to pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości czasu. Nie musimy bowiem nigdzie wychodzić. Podczas wszystkich lekcji siedzimy wygodnie przed komputerem w swoim domu.

Dlaczego warto postawić na lekcje języka rosyjskiego przez Skype?

Lekcje przez internet nie są nowością. Jednakże oferowana przez nas formuła to zupełnie inna, nowoczesna usługa. Zajęcia przez Skype to wirtualne lekcje, podczas, których możliwa jest interakcja ucznia i nauczyciela. Brak tej możliwości jest najpoważniejszą wadą zwykłych, internetowych zajęć e-larningowych. Podczas lekcji rosyjskiego przez Skype nauczyciel na bieżąco może poprawiać nasze błędy oraz korygować wymowę i akcent. Zajęcia w takiej formie dają uczniowi możliwość poproszenia o wytłumaczenie interesujących go kwestii, co nie jest oczywiście możliwe podczas odbywania lekcji na standardowych platformach e-learningowych.

Effectiva.pl swoim klientom oferuje niezwykle atrakcyjną ofertę nauki rosyjskiego przez komunikator Skype. U nas to Państwo decydują o długości, intensywności oraz terminie odbywania zajęć. Nasza oferta skierowana jest do klientów na różnym stopniu zaawansowania znajomości języka rosyjskiego. Zapisanie się na zajęcia przez z Skype z profesjonalnym lektorem posiadającym pełne kwalifikacje do nauczania języka to gwarancja szybkiej i owocnej nauki. Indywidualny tok nauczania i możliwość szybkiej korekcji błędów są niezwykle ważne podczas uczenia się rosyjskiego od podstaw. Pozwala to bowiem na uniknięcie nieprawidłowości związanych z wymową oraz akcentem, które nierzadko pojawiają się podczas samodzielnej nauki języka.

Zajęcia rosyjskiego przez Skype, które oferuje Państwu Effectiva.pl, to rozwiązanie pozwalające oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Uczeń nie musi bowiem wychodzić z domu i tracić funduszy, które w przypadku standardowej nauki w stacjonarnej placówce straciłby na dojazd samochodem lub jednym ze środków komunikacji.

Plusy związane z nauką rosyjskiego przez Skype w effectiva.pl:

  • sposób nauczania dopasowany do oczekiwań ucznia
  • brak potrzeby wychodzenia z domu
  • termin zajęć oraz czas ich trwania zależne od klienta
  • możliwość zmiany poziomu nauki języka
  • oszczędność czasu oraz pieniędzy

Zobacz także: