Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Angielski przez Skype

  Cena lekcji to tylko 70 zł za 60 min!
  Sprawdź nasze zajęcia angielskiego online podczas darmowej lekcji próbnej


  Angielski przez Skype i jego nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta! Dzięki nam korepetycje z angielskiego online jeden na jeden z native speakerem nie były tak proste. Z wykorzystaniem nowym technologiom, języka możesz uczyć się teraz bez wychodzenia z domu. Jednak z morza ogłaszanych kursów języka angielskiego online trudno czasem wyłowić rzetelną ofertę. Rzadko zdarza się bowiem możliwość przetestowania lektora oraz sposobu prowadzenia zajęć zanim zapadnie decyzja o zapłacie. Tylko u nas, nim zdecydujesz się na wykupienie kursu, masz możliwość poznania wszystkich szczegółów! Podaruj sobie komfort i pewność.

  Z tej strony dowiesz się :

  Sprawdź nas podczas darmowej lekcji!

  Wyślij formularz, aby umówić swoją pierwszą lekcję. Bez zobowiązań – za darmo!
  Jeśli spodoba Ci się nasze podejście do nauki angielskiego przez Skype, za każdą kolejną lekcję zapłacisz tylko 70 zł za 60 min! Prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

  1. Pierwsza darmowa lekcja – angielski przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się powyżej lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)!

  W trakcie krótkiej rozmowy dobierzemy odpowiednią porę na odbycie Twojej pierwszej darmowej lekcji oraz dopasujemy odpowiedniego lektora w zależności od Twoich umiejętności. Przygotuj się zatem na kilka pytań dotyczących Twojego doświadczenie z nauką angielskiego.
  Po pierwszej lekcji to Ty decydujesz, czy masz ochotę na kolejną. Ze swojej strony możemy jedynie dodać, że większość naszych uczniów, na drugie spotkanie online zapisywało się zaraz następnego dnia.
  Nie zwlekaj zbyt długo, postaw na rozwój osobisty i jeszcze dziś umów się na darmową lekcję nauki angielskiego przez Skype.

  2. Ile kosztuje angielski przez Skype?

  Pierwszą lekcję angielskiego online dostajesz od nas w prezencie. Cena kolejnych lekcji to jedynie 70 zł za 60 min nauki. Dodatkowo w cenie zajęć zawarte są także materiały do nauki. Nie musisz zatem wydawać pieniędzy na drogie podręczniki.
  Od 20 lat na bieżąco śledzimy konkurencję oraz zmiany cen w branży. Bazując na swoim dotychczasowym doświadczeniu, możemy stwierdzić, że oferowana przez nas cena to prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

  3. Kim jesteśmy?

  Na rynku istniejemy nie od dziś. Jesteśmy firmą z 20 letnim stażem. Wiemy, jak istotny jest ciągły rozwój. Nieustannie podnosimy zatem poziom swoich kwalifikacji. Dbamy o profesjonalną kadrę oraz śledzimy bieżące trendy w sposobach nauki języków obcych. Swoje stacjonarne siedziby posiadamy w Orzeszu oraz Łaziskach Górnych, gdzie szkolimy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże firmy. W biznesie znajomość języka angielskiego to niezwykle pożądana umiejętność. Naszymi klientami są m.in. ING Bank Śląski, Agata, Mokate, Hendi, Gemo, Grupa OAK oraz wiele innych firm z różnych branż. Szkolimy zarówno początkujących, jak i osobny na średnim i wysokim poziomie zaawansowania. Oferujemy wszystkie poziomy nauczania.

  4. Jak przebiega nauka języka angielskiego przez Skype?

  • Potrzebujesz podnieść swoje kwalifikacje?
  • Chcesz nauczy się języka angielskiego?
  • Zależy Ci na komfortowych warunkach nauczania?
  • Zależy Ci na przygotowaniu do matury / egzaminu ?
  • Chcesz nauczyć się pisania w języku angielskim?
  • Chcesz nauczyć się mówienia w języku angielskim?
  • Chcesz przygotować się do egzaminów w języku angielskim?
  • Nie masz czasu na uczestnictwo w lekcjach poza domem?
  • Często podróżujesz i nie jesteś w stanie uczestniczy w regularnych zajęciach odbywających się w stałym miejscu?
  • Chcesz uczy się o dowolnie wybranej przez siebie porze?

  ZNAMY FORMUŁĘ NAUKI NA MIARĘ TWOICH POTRZEB!

  Angielski przez Skype – nauka angielskiego przez internet to rozwiązanie idealne dla Ciebie
  zarówno pod względem organizacyjnym, jak i ekonomicznym.
  Zaoszczędź czas i pieniądze! Ucz się efektywnie!
  Osiągaj nadzwyczajne rezultaty!

  Wraz z upowszechnieniem się nowoczesnych technologii oraz szerokim dostępem do internetu, liczba uczestników zajęć online nieustannie rośnie. Zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, użytkownicy lekcji angielskiego online wskazują na ich rozwój i upowszechnianie się. Szkoły języka angielskiego online robią furorę. Trudno dziwić się takim trendom, ponieważ na co dzień większość z nas sporą część swojego dnia spędza w sieci. Skoro możemy dokonywać operacji bankowych, rozmawiać przez internet i gra w gry komputerowe, to dlaczego nie moglibyśmy uczyć się języków obcych w trybie online?

  Dzięki takiemu systemowi istnieje możliwość połączenie przyjemnego z pożytecznym. Korepetycje online, w tym nauka angielskiego dla dzieci i dorosłych, cieszą się na całym świecie ogromną popularnością. Taka formuła daje dużą swobodę w zakresie ustalania i ewentualnego modyfikowania intensywności kursu angielskiego online, a także oszczędza czas kursantów, którzy w zaciszu własnego domu mogą uczyć się nowych słówek i gramatyki języka obcego. Powiedz czego potrzebujesz a lekcje są będą przygotowywane dla twoich indywidualnych potrzeb. Trend ten jest zgodny z rosnącym zainteresowaniem społecznym odnośnie nowoczesnych technologii. Wszystko wskazuje na to, że nauka języków, w tym m.in. angielski przez Skype będą cieszyły się coraz większą popularnością. Warto zatem już dziś pomyśleć o przyszłości i zainwestować w rozwój swoich kwalifikacji. Nigdy wcześniej nie było to aż tak proste!

  5. Korzyści płynące z nauki za pośrednictwem komunikatora Skype™:

  • NIEZALEŻNOŚĆ!
   – Lekcje odbywasz w dogodnym dla Ciebie miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, domu czy na wakacjach, jeśli tylko masz ochotę, masz możliwość nauki angielskiego przez Skype.
  • ELASTYCZNOŚĆ!
   Nie jesteś w stanie pogodzić swoich codziennych zajęć i obowiązków z terminami zajęć odbywających się w ramach kursów? Decydując się na naukę masz możliwość wyboru dogodnego dla Ciebie terminu lekcji. To Ty ustalasz dogodną Tobie godzinę.
  • ZAJĘCIA NA ŻYWO!
   Twój lektor może znajdować się tysiące kilometrów do Ciebie, podczas zajęć nie tylko go słyszy, ale również widzisz. Możesz znajdować się w wybranym przez siebie miejscu (za każdym razem innym, jeśli tylko masz
   taką potrzebę) i wciąż odbywać zajęcia niemalże twarzą w twarz.
  • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU!
   Decydując się na naukę angielskiego przez Skype nie tracisz czasu na dojazdy i stanie w korkach. W zimie nie musisz zakładać płaszcza, szalika, rękawiczek i mierzyć się z mrozem, lecz cieszyć się komfortem nauki w ciepłym domu. Z kolei w lecie, zamiast siedzieć w zamkniętym pomieszczeniu, masz możliwość odbycia zajęć na świeżym powietrzu.
  • PEŁNA PERSONALIZACJA!
   Program zajęć dopasowywany do Twoich potrzeb. Plan lekcji układany jest zgodnie z Twoimi preferencjami. To Ty komunikujesz, na których obszarach (pisanie, mówienie, słuchanie, specjalistyczne słownictwo itd.) zależy Ci najbardziej, aby lektor mógł ułożyć dla Ciebie optymalny zestaw zadań.

  6. W jaki sposób prowadzone są zajęcia angielski przez Skype – korepetycje online?

  Zajęcia językowe angielskiego przez internet co prawda nie są już nowością, jednakże dotychczas najbardziej popularne były lekcje z zakresu e-learningu, gdzie można było co najwyżej odsłuchiwać wypowiedzi lektorów. W przypadku nauki języka angielskiego za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype istnieje możliwość wchodzenia w bezpośrednią interakcję z nauczycielem. Jeśli pojawiają się wątpliwości, możliwe jest ich natychmiastowe rozwianie, dopytanie o niezrozumiałe kwestie w celu potwierdzenia lub utrwalenia nowych informacji.

  Wirtualny nauczyciel może z kolei skorygować wymowę kursanta, co jest bez wątpienia wartością dodaną i wyróżnikiem nauki angielskiego przez Skype w stosunku do wcześniej rozpowszechnionej metody nauki przez internet – prowadzonej jedynie na podstawie udostępnianych przez szkołę językową online materiałów dydaktycznych.
  Nauka angielskiego przez Skype stwarza szerokie możliwości nauki języka zarówno dla dzieci i dorosłych, również w trybie kursów językowych dla początkujących, którzy nie mieli wcześniej styczności z językiem angielskim. Przystępna forma potrafi zachęcić nawet najbardziej opornych! Nawet najlepszy podręcznik, podobnie jak standardowe materiały dydaktyczne czy filmy wideo i płyty CD z lekcjami do odsłuchania, nigdy nie zastąpią możliwości dialogu z kompetentnym nauczycielem – lektorem. Nasza wykwalifikowana kadra może poszczyci się nie tylko ponadprzeciętną wiedzą, ale także doskonałym przygotowaniem pedagogicznym.
  Niewątpliwym udogodnieniem dla kursantów jest fakt, że nauka języka angielskiego przez Skype daje możliwość nauki online, bez konieczności wychodzenia z domu. Angielski z native speakerem online obywa się za pośrednictwem internetu z każdego miejsca na świecie z dostępem do sieci.

  Dla osób bardzo zapracowanych, które mają dużo – zajęć zarówno w pracy zawodowej, jak i w domu, z rodziną – ma to niebagatelne znaczenie. Z kolei mieszkając w małej miejscowości czy na terenach wiejskich, trudno znaleźć szkołę językową, w której można by zapisać się na kurs. Zwykle trzeba dojeżdżać do innego miasta, często oddalonego od miejsca zamieszkania kursanta o wiele kilometrów. To strata czasu! Dzięki nauce online czas poświęcany do tej pory na dojazdy, można przeznaczyć np. na poznawanie nowych słówek czy zasad gramatyki. Kolejną zaletą, którą niesie ze sobą angielski przez Skype jest elastyczność kursów. Istnieje możliwość dostosowania tempa nauki do potrzeb i możliwości ucznia. Jeśli kursant szybko przyswaja nową wiedzę o języku i bez problemów poszerza swoje słownictwo, można zintensyfikować naukę i szybciej zakończyć kurs.

  Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej.

  Nie od dziś wiadomo, że czas to pieniądz. W dzisiejszym, wyjątkowo zabieganym świecie, oszczędność czasu stała się czymś szczególnie istotnym. W szybszym załatwianiu spraw z pomocą przychodzi nam niejednokrotnie internet. To za jego pośrednictwem, nie ruszając się z domu, płacisz rachunki, robisz zakupy, umawiasz wizytę u lekarza i rezerwujesz wczasy.
  Coraz bardziej popularna staje się także nauka angielskiego przez internet. Skype – wszechstronny komunikator przeznaczony do rozmów tekstowych, głosowych oraz wideo – umożliwił naukę języka bez konieczności przemieszczania się. Nauka online wiąże się również ze sporymi oszczędnościami.

  Proponowany przez nas kurs angielskiego przez Skype jest znacznie tańszy niż standardowe kursy językowe oferowane przez stacjonarne placówki szkół językowych. W mniejszych miejscowościach na zajęcia z języka angielskiego w najbliższej szkole trzeba niejednokrotnie dojeżdża kilkanaście lub kilkadziesiąt kilometrów. Oszczędności wynikają zatem m.in. z braku konieczności dojazdu na zajęcia do placówki stacjonarnej. Nie trzeba bowiem wydawać pieniędzy na benzynę czy bilet autobusowy.
  Ponadto nauka angielskiego przez Skype ułatwia dostosowanie się do potrzeb uczestników, którzy wybierają dogodne dla siebie godziny zajęć. Ujmując sprawę w niezwykle prosty sposób: nauka angielskiego przez Skype to po prostu komfort, którego nie sposób nie docenia !

  Nowoczesna metoda nauki języków obcych sprawia, że coraz więcej osób: w różnym wieku, mieszkających na terenie całego świata, dysponując zaledwie komputerem z podłączeniem do sieci internetowej, może z powodzeniem uczy się wybranego języka.

  7. Nauka Angielskiego – dlaczego warto?

  Jeśli wciąż zastanawiasz się, dlaczego warto zdecydować się na naukę angielskiego przez Skypa, pozwolisz, że podsumujemy wszystkie płynące z tej formy korzyści. Angielski przez internet jest dla wszystkich! Zarówno dla dzieci, osób początkujących, jak i tych zaawansowanych, zaznajomionych już z językiem.
  Nauka języka przez komunikator Skype ma zupełnie inny charakter niż dotychczasowy e-learning. Wirtualny nauczyciel ma możliwość korygowania wymowy kursanta i pomocy w pracy nad zdobyciem odpowiedniego akcentu.

  W przypadku nauki angielskiego przez Skype mamy do czynienia z nowoczesną formą pozyskiwania wiedzy – wygodnie, w zaciszu własnego domu, ale przy utrzymywaniu ciągłego, ścisłego kontaktu z nauczycielem. Dzięki temu nauka staje się bardziej efektywna i przynosi satysfakcję. Kursy angielskiego online są dostępne dla każdego, bez względu na to, gdzie się znajduje. Wybierając tą nowoczesną formę oszczędzacz czas i pieniądze!
  Nie zastanawiaj się dwa razy – umów się na darmową lekcję próbą już dziś i sprawdź potencjał tej nowoczesnej metody.

  Angielski przez Skype – nauka z przyjemnością! Lekcje angielskiego dostosowane to twojego poziomu.

  8. Gdzie przydaje się znajomość języka angielskiego?

  Nauka języka angielskiego to jedno z ważniejszych kryteriów o które pyta pracodawca podczas rozmowy o pracę. Język lub języki grają tutaj znaczącą rolę gdyż w wielu firmach komunikacja lub dokumentacja jest w języku obcym (najczęściej angielskim). Korepetycje z angielskiego nie tylko pozwolą Ci lepiej poznać ten język ale również rozwinąć skrzydła w pracy poprzez częstsze awanse. Pamiętaj że do nauki języka potrzebujesz czasu i systematycznej pracy. Dlatego naukę najlepiej rozpocząć jak najszybciej.

  Język angielski – lekcje online zapraszamy uczniów na korepetycje wybierając formę nauki zgodną ze swoim poziomem wiedzy. Angielski nigdy nie był tak prosty w nauce. Wybierz Effectiva – zobacz różnicę.

  Zarezerwuj lekcję próbną za 0 zł – wypełnij górny formularz kontaktowy.

  To może cię zainteresować :

  Jak zainstalować Skype
  Jak używać Skype na lekcji
  Jak połączyć się z lektorem przez Skype czyli problemy początkujących kursantów