Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
(pełna treść klauzuli dostępna tutaj).


Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
Polityka prywatność.

Nauka języka niemieckiego przez Skype
65 zł za 60 min!

Skorzystaj z darmowej lekcji próbnej

W dzisiejszych czasach znajomość języków jest bardzo ważna. Im większą liczbą języków umiesz się posługiwać, tym większe możliwości pracy otwierają się przed Tobą. Jeśli chcesz nauczyć się języka niemieckiego, wypróbuj opcję niemiecki przez skype.

Niemiecki przez Skype – co to za metoda?

Nauka języka wymaga systematyczności. Niestety często brakuje nam czasu na dodatkowe lekcje i dojazdy do szkół językowych. Jeśli chcesz się nauczyć języka, a jednocześnie chcesz, by lekcje były dostosowane do Twojego planu dnia, wybierz metodę niemiecki przez Skype.

Nieważne, gdzie jesteś! W domu, w biurze czy w podróży, wystarczy, że masz połączenie z Internetem, aplikację Skype w telefonie, na tablecie czy komputerze. Dzięki dowolnemu urządzeniu mobilnemu możesz uczyć się języka niemieckiego. To Ty ustalasz, kiedy pasuje Ci odbyć lekcję.

Zanim rozpoczniesz naukę języka niemieckiego, na pewno będziesz musiał przygotować się do odpowiedzi na pytania. Będą one związane z Twoim doświadczeniem z obcowaniem z językiem. To ułatwi dobór odpowiedniego programu szkoleniowego.

Nauka języka obcego przez Internet daje duże możliwości, a także swobodę w zakresie ustalania i ewentualnego modyfikowania intensywności kursu językowego.

Niemiecki przez Skype – zalety

Zalety nauki języka obcego przez Skype jest całe mnóstwo. Internetowe kursy językowe są najlepszym rozwiązaniem dla osób mających nieregularny tryb pracy i którym może być ciężko dostosować się do planu zajęć szkoły. Dowolność miejsca i czasu to zdecydowanie największa zaleta i przewaga nauki języka online. To kursant wybiera sobie dzień i godzinę, kiedy chce się uczyć. Masz chwilę? Możesz wykorzystać ją na naukę języka niemieckiego! Długość lekcji przez Skype jest dostosowywana do czasu, jakim dysponuje kursant.

Kolejną zaletą jest to, że nie trzeba wychodzić z domu, aby się uczyć. Nie trzeba martwić się o żadne dojazdy. Wygodny fotel, gorąca kawa, komputer (telefon, tablet) i Skype, i możesz zabierać się do nauki. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla niepełnosprawnych osób, które mają problem z poruszaniem się po mieście. Dotyczy także osób, które nie chcę tracić czasu na dojazdy do szkoły językowej. To również dobre rozwiązanie dla mieszkańców wsi lub małych miasteczek, które nie mają dostępu do szkół językowych.

Nauka w domu pozwala zaoszczędzić czas na dojazdy, który można wykorzystać do powtórzenia słówek lub gramatyki. Oprócz oszczędności czasu, nauka przez Internet pozwala zaoszczędzić pieniądze. Nie wydajemy pieniędzy na paliwo czy bilety autobusowe lub tramwajowe. Dodatkowo kurs językowy online jest tańszy, bo odpada konieczność wynajmu pomieszczenia na lekcję, opłat za prąd, wodę itp.

Dodatkowym plusem e-nauki ze Skype jest możliwość wyboru nauczyciela, korepetytora spośród tysięcy dostępnych. Nie musimy się ograniczać do lektorów lokalnych, możemy uczyć się z lektorami oferującymi tańsze usługi, wyższą jakość, czy też dyspozycyjnymi w preferowanych terminach. Zaletą nauki przez Skype jest możliwość łączenia nauki z pracą, wypoczynkiem i innymi aktywnościami. Co prawda możemy się widzieć i korzystać z wizji, ale również możemy bazować wyłącznie na połączeniu audio. W zależności od potrzeb Skype oferuje również szereg funkcji dodatkowych jak edytor tekstu, wysyłania linków, wideokonferencje itd. Z nauki przez Skype korzystają zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie, którym zależy na komforcie nauki, a jednocześnie efektywnej nauce.

Ważne jest to, że nauka języka przebiega we własnym tempie kursanta. To on decyduje czy jakiś zakres wiedzy należy powtórzyć, czy można iść dalej z materiałem. Wybierając niemiecki przez Skype, kursant decyduje o zakresie nauczania – czy wybiera język ogólny, specjalistyczny, biznesowy czy może przygotowanie do egzaminów szkolnych lub certyfikatów.

Niewątpliwą zaletą nauki przez Skype są zajęcia na żywo. Mimo że lektor znajduje się wiele kilometrów od kursanta, to za pomocą Internetu może rozmawiać z kursantem i przekazać mu niezbędną wiedzę. Lekcje na żywo dają również możliwość ćwiczenia odpowiedniej wymowy i korygowania akcentu w razie potrzeb.

Niemiecki przez Skype – jak wygląda lekcja?

Kursant z lektorem łączy się za pomocą komunikatora Skype. W tym samym czasie kursant i lektor wchodzą na platformę e-learningową. Podczas lekcji lektor rozmawia z uczniem (zazwyczaj w obcym języku), wyświetlając na platformie niezbędne materiały. Lektor cały czas śledzi Twoje postępy i na bieżąco dopasowuje dla Ciebie kolejne materiały.

Nauka języka obcego przez Internet to nowoczesna metoda przyswajania wiedzy, która oszczędza czas, pieniądze i pozwala uczyć się w każdym miejscu na ziemi. Wystarczy sprzęt z podłączeniem do Internetu i odpowiednią aplikacją, a możemy kontaktować się z nauczycielami z całego świata. To daję ogromną satysfakcję.

Nauka niemieckiego przez Internet to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, niezależnie od wieku, a także stopnia znajomości obsługi komputera. Nieważne, gdzie mieszkasz, czy jak dużo pracujesz, zawsze możesz zapisać się na kurs językowy przez Skype i uczyć się pod okiem specjalisty, który fachowo, z indywidualnym podejściem przeprowadzi cię przez trudny proces nauki języka obcego.

Tylko 65 zł za godzinę! Prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

Jeśli chcieliby Państwo w końcu usystematyzować swoją wiedzę z języka niemieckiego lub zacząć jego naukę o podstaw, a nie macie czasu na naukę poza domem, jesteście w dobrym miejscu. Effectiva.pl jest bowiem szkołą języków obcych oferujących naukę niemieckiego przez Skype – rewelacyjne rozwiązanie, z którego korzystają tysiące osób na całym świecie.

Nowoczesna technologia coraz chętniej wykorzystywana jest do robienia zakupów, opłacania rachunków oraz korzystania z wielu innych usług. Na całym świecie można zauważyć także wzrost zainteresowania zajęciami prowadzonymi przez internet. Lekcje online robią furorę także w naszym kraju. Oferowane przez Effectiva.pl zajęcia prowadzone przez internet gwarantują Państwu możliwość indywidualnej regulacji intensywności i długości kursu. Dzięki nauce niemieckiego przez Skype czas, który normalnie tracony byłby na transport, można spożytkować w inny sposób. Na przykład na naukę nowych słówek, powtarzanie materiału czy przygotowanie się do nowych lekcji.

Co wyróżnia lekcje niemieckiego prowadzone przez Skype?

Prowadzenie zajęć internetowych przez internet to oczywiście nie nowość. Jednakże najczęściej przyjmowały one postać e-learningu polegającego jedynie na słuchaniu nagranych wypowiedzi lektora. Lekcje przez Skype dają Państwu ogromne możliwości. Podczas zajęć tego typu uczeń może wchodzić w interakcję z nauczycielem, pytać go o interesujące zagadnienia czy prosić o powtórzenie lub prostsze wytłumaczenie. Co bardzo ważne, lektor ma także możliwość korygowania na bieżąco wymowy swojego ucznia – tak jak ma to miejsce podczas zajęć przeprowadzanych w szkołach.

Oferowane przez Effectiva.pl kursy niemieckiego przez Skype to propozycja niezwykle elastyczna. Wyjątkowo korzystna jest przede wszystkim dla osób, które jeszcze nie miały styczności z językiem. Indywidualna nauka online z lektorem pozwoli na uniknięcie wielu błędów, które często pojawiają się podczas samodzielnej nauki z książką czy lekcjami video. Tempo nauki języka niemieckiego przez komunikator Skype zawsze dostosowywane jest do potrzeb i upodobań uczącego się. Nasi lektorzy to profesjonaliści, którzy pomogą Państwu w odpowiednim dostosowaniu intensywności zajęć. Jeśli zauważą, że istnieje możliwość zintensyfikowania lekcji, z pewnością to zaproponują.

Lekcje przez Skype oferowane przez Effectiva.pl są znacznie tańsze niż standardowe zajęcia. Dzięki temu oprócz czasu zaoszczędzimy także pieniądze. Warto wspomnieć, że oprócz kosztów związanych z opłacaniem zajęć w stacjonarnych placówkach, odpadną Państwu również wszelkie wydatki związane z transportem.

Najważniejsze zalety nauki niemieckiego przez Skype

  • indywidualny, dostosowany do potrzeb klienta tok nauczania
  • oszczędność czasu i pieniędzy
  • możliwość bieżącego korygowania błędów ucznia
  • wybór terminu i czasu trwania zajęć
  • możliwość zmiany intensywności kursu w trakcie jego trwania

Zobacz także:

Angielski przez Skype

Niemiecki przez Skype

Rosyjski przez Skype

Francuski przez Skype

Hiszpański przez Skype