Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
(pełna treść klauzuli dostępna tutaj).


Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
Polityka prywatność.

Niemiecki przez Skype


Tylko 49 zł za godzinę! Prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

Jeśli chcieliby Państwo w końcu usystematyzować swoją wiedzę z języka niemieckiego lub zacząć jego naukę o podstaw, a nie macie czasu na naukę poza domem, jesteście w dobrym miejscu. Effectiva.pl jest bowiem szkołą języków obcych oferujących naukę niemieckiego przez Skype – rewelacyjne rozwiązanie, z którego korzystają tysiące osób na całym świecie.

Nowoczesna technologia coraz chętniej wykorzystywana jest do robienia zakupów, opłacania rachunków oraz korzystania z wielu innych usług. Na całym świecie można zauważyć także wzrost zainteresowania zajęciami prowadzonymi przez internet. Lekcje online robią furorę także w naszym kraju. Oferowane przez Effectiva.pl zajęcia prowadzone przez internet gwarantują Państwu możliwość indywidualnej regulacji intensywności i długości kursu. Dzięki nauce niemieckiego przez Skype czas, który normalnie tracony byłby na transport, można spożytkować w inny sposób. Na przykład na naukę nowych słówek, powtarzanie materiału czy przygotowanie się do nowych lekcji.

Co wyróżnia lekcje niemieckiego prowadzone przez Skype?

Prowadzenie zajęć internetowych przez internet to oczywiście nie nowość. Jednakże najczęściej przyjmowały one postać e-learningu polegającego jedynie na słuchaniu nagranych wypowiedzi lektora. Lekcje przez Skype dają Państwu ogromne możliwości. Podczas zajęć tego typu uczeń może wchodzić w interakcję z nauczycielem, pytać go o interesujące zagadnienia czy prosić o powtórzenie lub prostsze wytłumaczenie. Co bardzo ważne, lektor ma także możliwość korygowania na bieżąco wymowy swojego ucznia – tak jak ma to miejsce podczas zajęć przeprowadzanych w szkołach.

Oferowane przez Effectiva.pl kursy niemieckiego przez Skype to propozycja niezwykle elastyczna. Wyjątkowo korzystna jest przede wszystkim dla osób, które jeszcze nie miały styczności z językiem. Indywidualna nauka online z lektorem pozwoli na uniknięcie wielu błędów, które często pojawiają się podczas samodzielnej nauki z książką czy lekcjami video. Tempo nauki języka niemieckiego przez komunikator Skype zawsze dostosowywane jest do potrzeb i upodobań uczącego się. Nasi lektorzy to profesjonaliści, którzy pomogą Państwu w odpowiednim dostosowaniu intensywności zajęć. Jeśli zauważą, że istnieje możliwość zintensyfikowania lekcji, z pewnością to zaproponują.

Lekcje przez Skype oferowane przez Effectiva.pl są znacznie tańsze niż standardowe zajęcia. Dzięki temu oprócz czasu zaoszczędzimy także pieniądze. Warto wspomnieć, że oprócz kosztów związanych z opłacaniem zajęć w stacjonarnych placówkach, odpadną Państwu również wszelkie wydatki związane z transportem.

Najważniejsze zalety nauki niemieckiego przez Skype

  • indywidualny, dostosowany do potrzeb klienta tok nauczania
  • oszczędność czasu i pieniędzy
  • możliwość bieżącego korygowania błędów ucznia
  • wybór terminu i czasu trwania zajęć
  • możliwość zmiany intensywności kursu w trakcie jego trwania

Zobcz także: