Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Niemiecki przez Skype

  Cena lekcji to tylko 70 zł za 60 min!
  Sprawdź nasze zajęcia niemieckiego online podczas darmowej lekcji próbnej


  Niemiecki przez Skype i jego nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta! Dzięki nam korepetycje online jeden na jeden z native speakerem online nie były tak proste. Z wykorzystaniem nowym technologiom, języka możesz uczyć się teraz bez wychodzenia z domu. Jednak z morza ogłaszanych kursów online trudno czasem wyłowić rzetelną ofertę. Rzadko zdarza się bowiem możliwość przetestowania lektora oraz sposobu prowadzenia zajęć zanim zapadnie decyzja o zapłacie. Tylko u nas, nim zdecydujesz się na wykupienie kursu, masz możliwość poznania wszystkich szczegółów! Podaruj sobie komfort i pewność.

  Z tej strony dowiesz się :

  Sprawdź nas podczas darmowej lekcji!

  Wyślij formularz, aby umówić swoją pierwszą lekcję. Bez zobowiązań – za darmo!
  Jeśli spodoba Ci się nasze podejście do nauki niemieckiego przez Skype, za każdą kolejną lekcję zapłacisz tylko 70 zł za 60 min! Prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

  1. Pierwsza darmowa lekcja – niemiecki przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka niemieckiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się powyżej lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)!

  W trakcie krótkiej rozmowy dobierzemy odpowiednią porę na odbycie Twojej pierwszej darmowej lekcji oraz dopasujemy odpowiedniego lektora w zależności od Twoich umiejętności. Przygotuj się zatem na kilka pytań dotyczących Twojego doświadczenie z nauką niemieckiego.
  Po pierwszej lekcji to Ty decydujesz, czy masz ochotę na kolejną. Ze swojej strony możemy jedynie dodać, że większość naszych uczniów, na drugie spotkanie online zapisywało się zaraz następnego dnia.
  Nie zwlekaj zbyt długo, postaw na rozwój osobisty i jeszcze dziś umów się na darmową lekcję nauki niemieckiego przez Skype.

  2. Ile kosztuje niemiecki przez Skype?

  Pierwszą lekcję dostajesz od nas w prezencie. Cena kolejnych lekcji to jedynie 70 zł za 60 min nauki. Dodatkowo w cenie zajęć zawarte są także materiały do nauki. Nie musisz zatem wydawać pieniędzy na drogie podręczniki.
  Od 20 lat na bieżąco śledzimy konkurencję oraz zmiany cen w branży. Bazując na swoim dotychczasowym doświadczeniu, możemy stwierdzić, że oferowana przez nas cena to prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

  3. Kim jesteśmy?

  Na rynku istniejemy nie od dziś. Jesteśmy firmą z 20 letnim stażem. Wiemy, jak istotny jest ciągły rozwój. Nieustannie podnosimy zatem poziom swoich kwalifikacji. Dbamy o profesjonalną kadrę oraz śledzimy bieżące trendy w sposobach nauki języków obcych. Swoje stacjonarne siedziby posiadamy w Orzeszu oraz Łaziskach Górnych, gdzie szkolimy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże firmy. W biznesie znajomość języka niemieckiego to niezwykle pożądana umiejętność. Naszymi klientami są m.in. ING Bank Śląski, Agata, Mokate, Hendi, Gemo, Grupa OAK oraz wiele innych firm z różnych branż. Szkolimy zarówno początkujących, jak i osobny na średnim i wysokim poziomie zaawansowania. Oferujemy wszystkie poziomy nauczania.

  4. Jak przebiega nauka języka niemieckiego przez Skype?

  • Potrzebujesz podnieść swoje kwalifikacje?
  • Chcesz nauczy się języka niemieckiego?
  • Zależy Ci na komfortowych warunkach nauczania?
  • Zależy Ci na przygotowaniu do matury / egzaminu ?
  • Chcesz nauczyć się pisania w języku niemieckim?
  • Chcesz nauczyć się mówienia w języku niemieckim?
  • Chcesz przygotować się do egzaminów w języku angielskim?
  • Nie masz czasu na uczestnictwo w lekcjach poza domem?
  • Często podróżujesz i nie jesteś w stanie uczestniczy w regularnych zajęciach odbywających się w stałym miejscu?
  • Chcesz uczy się o dowolnie wybranej przez siebie porze?

  ZNAMY FORMUŁĘ NAUKI NA MIARĘ TWOICH POTRZEB!

  Niemiecki przez Skype – nauka niemieckiego przez internet to rozwiązanie idealne dla Ciebie
  zarówno pod względem organizacyjnym, jak i ekonomicznym.
  Zaoszczędź czas i pieniądze! Ucz się efektywnie!
  Osiągaj nadzwyczajne rezultaty!

  Wraz z upowszechnieniem się nowoczesnych technologii oraz szerokim dostępem do internetu, liczba uczestników zajęć online nieustannie rośnie. Zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, użytkownicy lekcji online wskazują na ich rozwój i upowszechnianie się. Szkoły językowe, które są w stanie zaoferować kursy językowe przez internet robią furorę. Trudno dziwić się takim trendom, ponieważ na co dzień większość z nas sporą część swojego dnia spędza w sieci. Skoro możemy dokonywać operacji bankowych, rozmawiać przez internet i gra w gry komputerowe, to dlaczego nie moglibyśmy uczyć się języków obcych w trybie online?

  Dzięki takiemu systemowi istnieje możliwość połączenie przyjemnego z pożytecznym. Korepetycje online, w tym nauka niemieckiego dla dzieci i dorosłych, cieszą się na całym świecie ogromną popularnością. Taka formuła daje dużą swobodę w zakresie ustalania i ewentualnego modyfikowania intensywności kursu językowego, a także oszczędza czas kursantów, którzy w zaciszu własnego domu mogą uczyć się nowych słówek i gramatyki języka obcego. Powiedz czego potrzebujesz a lekcje są będą przygotowywane dla twoich indywidualnych potrzeb. Trend ten jest zgodny z rosnącym zainteresowaniem społecznym odnośnie nowoczesnych technologii. Wszystko wskazuje na to, że nauka języków, w tym m.in. niemiecki przez Skype będą cieszyły się coraz większą popularnością. Warto zatem już dziś pomyśleć o przyszłości i zainwestować w rozwój swoich kwalifikacji. Nigdy wcześniej nie było to aż tak proste!

  5. Korzyści płynące z nauki za pośrednictwem komunikatora Skype™:

  • NIEZALEŻNOŚĆ!
   – Lekcje odbywasz w dogodnym dla Ciebie miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, domu czy na wakacjach, jeśli tylko masz ochotę, masz możliwość nauki niemieckiego przez Skype.
  • ELASTYCZNOŚĆ!
   Nie jesteś w stanie pogodzić swoich codziennych zajęć i obowiązków z terminami zajęć odbywających się w ramach kursów? Decydując się na naukę masz możliwość wyboru dogodnego dla Ciebie terminu lekcji. To Ty ustalasz dogodną Tobie godzinę.
  • ZAJĘCIA NA ŻYWO!
   Twój lektor może znajdować się tysiące kilometrów do Ciebie, podczas zajęć nie tylko go słyszy, ale również widzisz. Możesz znajdować się w wybranym przez siebie miejscu (za każdym razem innym, jeśli tylko masz
   taką potrzebę) i wciąż odbywać zajęcia niemalże twarzą w twarz.
  • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU!
   Decydując się na naukę niemieckiego przez Skype nie tracisz czasu na dojazdy i stanie w korkach. W zimie nie musisz zakładać płaszcza, szalika, rękawiczek i mierzyć się z mrozem, lecz cieszyć się komfortem nauki w ciepłym domu. Z kolei w lecie, zamiast siedzieć w zamkniętym pomieszczeniu, masz możliwość odbycia zajęć na świeżym powietrzu.
  • PEŁNA PERSONALIZACJA!
   Program zajęć dopasowywany do Twoich potrzeb. Plan lekcji układany jest zgodnie z Twoimi preferencjami. To Ty komunikujesz, na których obszarach (pisanie, mówienie, słuchanie, specjalistyczne słownictwo itd.) zależy Ci najbardziej, aby lektor mógł ułożyć dla Ciebie optymalny zestaw zadań.

  6. W jaki sposób prowadzone są zajęcia niemiecki przez Skype – korepetycje online?

  Zajęcia językowe niemieckiego przez internet co prawda nie są już nowością, jednakże dotychczas najbardziej popularne były lekcje z zakresu e-learningu, gdzie można było co najwyżej odsłuchiwać wypowiedzi lektorów. W przypadku nauki języka niemieckiego za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype istnieje możliwość wchodzenia w bezpośrednią interakcję z nauczycielem. Jeśli pojawiają się wątpliwości, możliwe jest ich natychmiastowe rozwianie, dopytanie o niezrozumiałe kwestie w celu potwierdzenia lub utrwalenia nowych informacji.

  Wirtualny nauczyciel może z kolei skorygować wymowę kursanta, co jest bez wątpienia wartością dodaną i wyróżnikiem nauki niemieckiego przez Skype w stosunku do wcześniej rozpowszechnionej metody nauki przez internet – prowadzonej jedynie na podstawie udostępnianych przez szkołę językową online materiałów dydaktycznych.
  Nauka niemieckiego przez Skype stwarza szerokie możliwości nauki języka zarówno dla dzieci i dorosłych, również w trybie kursów językowych dla początkujących, którzy nie mieli wcześniej styczności z językiem niemieckim. Przystępna forma potrafi zachęcić nawet najbardziej opornych! Nawet najlepszy podręcznik, podobnie jak standardowe materiały dydaktyczne czy filmy wideo i płyty CD z lekcjami do odsłuchania, nigdy nie zastąpią możliwości dialogu z kompetentnym nauczycielem – lektorem. Nasza wykwalifikowana kadra może poszczyci się nie tylko ponadprzeciętną wiedzą, ale także doskonałym przygotowaniem pedagogicznym.
  Niewątpliwym udogodnieniem dla kursantów jest fakt, że nauka języka niemieckiego przez Skype daje możliwość nauki online, bez konieczności wychodzenia z domu. Korepetycje z lektorem obywają się za pośrednictwem internetu z każdego miejsca na świeci z dostępem do internetu.

  Dla osób bardzo zapracowanych, które mają dużo – zajęć zarówno w pracy zawodowej, jak i w domu, z rodziną – ma to niebagatelne znaczenie. Z kolei mieszkając w małej miejscowości czy na terenach wiejskich, trudno znaleźć szkołę językową, w której można by zapisać się na kurs. Zwykle trzeba dojeżdżać do innego miasta, często oddalonego od miejsca zamieszkania kursanta o wiele kilometrów. To strata czasu! Dzięki nauce online czas poświęcany do tej pory na dojazdy, można przeznaczyć np. na poznawanie nowych słówek czy zasad gramatyki. Kolejną zaletą, którą niesie ze sobą niemiecki przez Skype jest elastyczność kursów. Istnieje możliwość dostosowania tempa nauki do potrzeb i możliwości ucznia. Jeśli kursant szybko przyswaja nową wiedzę o języku i bez problemów poszerza swoje słownictwo, można zintensyfikować naukę i szybciej zakończyć kurs.

  W dzisiejszych czasach znajomość języków jest bardzo ważna. Im większą liczbą języków umiesz się posługiwać, tym większe możliwości pracy otwierają się przed Tobą. Jeśli chcesz nauczyć się języka niemieckiego, wypróbuj opcję niemiecki przez skype.

  Niemiecki przez Skype – co to za metoda?

  Nauka języka wymaga systematyczności. Niestety często brakuje nam czasu na dodatkowe lekcje i dojazdy do szkół językowych. Jeśli chcesz się nauczyć języka, a jednocześnie chcesz, by lekcje były dostosowane do Twojego planu dnia, wybierz metodę niemiecki przez Skype.

  Nieważne, gdzie jesteś! W domu, w biurze czy w podróży, wystarczy, że masz połączenie z Internetem, aplikację Skype w telefonie, na tablecie czy komputerze. Dzięki dowolnemu urządzeniu mobilnemu możesz uczyć się języka niemieckiego. To Ty ustalasz, kiedy pasuje Ci odbyć lekcję.

  Zanim rozpoczniesz naukę języka niemieckiego, na pewno będziesz musiał przygotować się do odpowiedzi na pytania. Będą one związane z Twoim doświadczeniem z obcowaniem z językiem. To ułatwi dobór odpowiedniego programu szkoleniowego.

  Nauka języka obcego przez Internet daje duże możliwości, a także swobodę w zakresie ustalania i ewentualnego modyfikowania intensywności kursu językowego.

  Niemiecki przez Skype – zalety

  Zalety nauki języka obcego przez Skype jest całe mnóstwo. Internetowe kursy językowe są najlepszym rozwiązaniem dla osób mających nieregularny tryb pracy i którym może być ciężko dostosować się do planu zajęć szkoły. Dowolność miejsca i czasu to zdecydowanie największa zaleta i przewaga nauki języka online. To kursant wybiera sobie dzień i godzinę, kiedy chce się uczyć. Masz chwilę? Możesz wykorzystać ją na naukę języka niemieckiego! Długość lekcji przez Skype jest dostosowywana do czasu, jakim dysponuje kursant.

  Kolejną zaletą jest to, że nie trzeba wychodzić z domu, aby się uczyć. Nie trzeba martwić się o żadne dojazdy. Wygodny fotel, gorąca kawa, komputer (telefon, tablet) i Skype, i możesz zabierać się do nauki. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla niepełnosprawnych osób, które mają problem z poruszaniem się po mieście. Dotyczy także osób, które nie chcę tracić czasu na dojazdy do szkoły językowej. To również dobre rozwiązanie dla mieszkańców wsi lub małych miasteczek, które nie mają dostępu do szkół językowych.

  Nauka w domu pozwala zaoszczędzić czas na dojazdy, który można wykorzystać do powtórzenia słówek lub gramatyki. Oprócz oszczędności czasu, nauka przez Internet pozwala zaoszczędzić pieniądze. Nie wydajemy pieniędzy na paliwo czy bilety autobusowe lub tramwajowe. Dodatkowo kurs językowy online jest tańszy, bo odpada konieczność wynajmu pomieszczenia na lekcję, opłat za prąd, wodę itp.

  Dodatkowym plusem e-nauki ze Skype jest możliwość wyboru nauczyciela, korepetytora spośród tysięcy dostępnych. Nie musimy się ograniczać do lektorów lokalnych, możemy uczyć się z lektorami oferującymi tańsze usługi, wyższą jakość, czy też dyspozycyjnymi w preferowanych terminach. Zaletą nauki przez Skype jest możliwość łączenia nauki z pracą, wypoczynkiem i innymi aktywnościami. Co prawda możemy się widzieć i korzystać z wizji, ale również możemy bazować wyłącznie na połączeniu audio. W zależności od potrzeb Skype oferuje również szereg funkcji dodatkowych jak edytor tekstu, wysyłania linków, wideokonferencje itd. Z nauki przez Skype korzystają zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie, którym zależy na komforcie nauki, a jednocześnie efektywnej nauce.

  Ważne jest to, że nauka języka przebiega we własnym tempie kursanta. To on decyduje czy jakiś zakres wiedzy należy powtórzyć, czy można iść dalej z materiałem. Wybierając niemiecki przez Skype, kursant decyduje o zakresie nauczania – czy wybiera język ogólny, specjalistyczny, biznesowy czy może przygotowanie do egzaminów szkolnych lub certyfikatów.

  Niewątpliwą zaletą nauki przez Skype są zajęcia na żywo. Mimo że lektor znajduje się wiele kilometrów od kursanta, to za pomocą Internetu może rozmawiać z kursantem i przekazać mu niezbędną wiedzę. Lekcje na żywo dają również możliwość ćwiczenia odpowiedniej wymowy i korygowania akcentu w razie potrzeb.

  Niemiecki przez Skype – jak wygląda lekcja?

  Kursant z lektorem łączy się za pomocą komunikatora Skype. W tym samym czasie kursant i lektor wchodzą na platformę e-learningową. Podczas lekcji lektor rozmawia z uczniem (zazwyczaj w obcym języku), wyświetlając na platformie niezbędne materiały. Lektor cały czas śledzi Twoje postępy i na bieżąco dopasowuje dla Ciebie kolejne materiały.

  Nauka języka obcego przez Internet to nowoczesna metoda przyswajania wiedzy, która oszczędza czas, pieniądze i pozwala uczyć się w każdym miejscu na ziemi. Wystarczy sprzęt z podłączeniem do Internetu i odpowiednią aplikacją, a możemy kontaktować się z nauczycielami z całego świata. To daję ogromną satysfakcję.

  Nauka niemieckiego przez Internet to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, niezależnie od wieku, a także stopnia znajomości obsługi komputera. Nieważne, gdzie mieszkasz, czy jak dużo pracujesz, zawsze możesz zapisać się na kurs językowy przez Skype i uczyć się pod okiem specjalisty, który fachowo, z indywidualnym podejściem przeprowadzi cię przez trudny proces nauki języka obcego.

  Tylko 70 zł za godzinę! Prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

  Jeśli chcieliby Państwo w końcu usystematyzować swoją wiedzę z języka niemieckiego lub zacząć jego naukę o podstaw, a nie macie czasu na naukę poza domem, jesteście w dobrym miejscu. Effectiva.pl jest bowiem szkołą języków obcych oferujących naukę niemieckiego przez Skype – rewelacyjne rozwiązanie, z którego korzystają tysiące osób na całym świecie.

  Nowoczesna technologia coraz chętniej wykorzystywana jest do robienia zakupów, opłacania rachunków oraz korzystania z wielu innych usług. Na całym świecie można zauważyć także wzrost zainteresowania zajęciami prowadzonymi przez internet. Lekcje online robią furorę także w naszym kraju. Oferowane przez Effectiva.pl zajęcia prowadzone przez internet gwarantują Państwu możliwość indywidualnej regulacji intensywności i długości kursu. Dzięki nauce niemieckiego przez Skype czas, który normalnie tracony byłby na transport, można spożytkować w inny sposób. Na przykład na naukę nowych słówek, powtarzanie materiału czy przygotowanie się do nowych lekcji.

  Co wyróżnia lekcje niemieckiego prowadzone przez Skype?

  Prowadzenie zajęć internetowych przez internet to oczywiście nie nowość. Jednakże najczęściej przyjmowały one postać e-learningu polegającego jedynie na słuchaniu nagranych wypowiedzi lektora. Lekcje przez Skype dają Państwu ogromne możliwości. Podczas zajęć tego typu uczeń może wchodzić w interakcję z nauczycielem, pytać go o interesujące zagadnienia czy prosić o powtórzenie lub prostsze wytłumaczenie. Co bardzo ważne, lektor ma także możliwość korygowania na bieżąco wymowy swojego ucznia – tak jak ma to miejsce podczas zajęć przeprowadzanych w szkołach.

  Oferowane przez Effectiva.pl kursy niemieckiego przez Skype to propozycja niezwykle elastyczna. Wyjątkowo korzystna jest przede wszystkim dla osób, które jeszcze nie miały styczności z językiem. Indywidualna nauka online z lektorem pozwoli na uniknięcie wielu błędów, które często pojawiają się podczas samodzielnej nauki z książką czy lekcjami video. Tempo nauki języka niemieckiego przez komunikator Skype zawsze dostosowywane jest do potrzeb i upodobań uczącego się. Nasi lektorzy to profesjonaliści, którzy pomogą Państwu w odpowiednim dostosowaniu intensywności zajęć. Jeśli zauważą, że istnieje możliwość zintensyfikowania lekcji, z pewnością to zaproponują.

  Lekcje przez Skype oferowane przez Effectiva.pl są znacznie tańsze niż standardowe zajęcia. Dzięki temu oprócz czasu zaoszczędzimy także pieniądze. Warto wspomnieć, że oprócz kosztów związanych z opłacaniem zajęć w stacjonarnych placówkach, odpadną Państwu również wszelkie wydatki związane z transportem.

  Najważniejsze zalety nauki niemieckiego przez Skype

  • indywidualny, dostosowany do potrzeb klienta tok nauczania
  • oszczędność czasu i pieniędzy
  • możliwość bieżącego korygowania błędów ucznia
  • wybór terminu i czasu trwania zajęć
  • możliwość zmiany intensywności kursu w trakcie jego trwania

  Zobacz także:

  Angielski przez Skype

  Niemiecki przez Skype

  Rosyjski przez Skype

  Francuski przez Skype

  Hiszpański przez Skype