Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Tylko 60 zł za godzinę! Prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

  Nauka nowego języka przez Skype jest bardzo skutecznym i wygodnym rozwiązaniem. Nasza szkoła oferuje pełen zakresu kursów przez Skype prowadzonych przez Native Speakera. Wielu uczniów wykazuje początkową obawę przed tego typu nauką, jednak efekty widoczne są bardzo szybko. Główne korzyści wynikające z nauki obcego języka z Native Speakerem:

  • kształtowanie odpowiedniego akcentu od pierwszych chwil;
  • większy zasób słownictwa, zwłaszcza codziennego, idiomów i wieloznacznych zwrotów;
  • zaznajomienie z kulturą i kontekstem społecznym;
  • płynność wypowiedzi;
  • umiejętność improwizacji i szybkiego szukania słówek.

  Obycie z językiem pozwala uczniowi pozbyć się skrępowania, które często pojawić się może przy codziennym posługiwaniu się językiem. Nauczyciel dba o dobre samopoczucie ucznia, a co za tym idzie, wszelkie drobne błędy są szybko niwelowane. Dużo ważniejsza jest płynność wypowiedzi niż ewentualne drobne potknięcia, które z każdą kolejną wypowiedzią są mniejsze. Dodatkowo nauka przez Skype pozwala na uczestniczenie w zajęciach z dowolnego, najwygodniejszego dla was miejsca, nawet z zacisza własnego domu, gdzie możemy czuć się swobodnie i bez skrępowania mówić.

  Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby podszkolić lub od podstaw nauczyć się języka. Czekają na was nasi lektorzy, absolwenci filologii angielskiej, amerykanistyki, germanistyki, czy arabistyki. Uczenie się poprzez kontakt z językiem mówionym to najlepszy sposób na szybkie i sprawne przyswojenie nowego języka.