Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Nauka angielskiego przez Skype różni się od innych technik zdobywania umiejętności lingwistycznych. Jak można łatwo zauważyć, nie wszystkie z tradycyjnych sposobów nauki mogą pochwalić się satysfakcjonującą skutecznością. Poniżej przedstawiamy główne korzyści z wybrania kursu językowego za pomocą Skype.

  1. Oszczędność czasu

  Bardzo często przeszkodą w podjęciu nauki języka obcego lub zwiększenia skuteczności i postępów jest czas. Długotrwałe dojazdy mogą być zniechęcające, a także pochłaniają czas, który mógłby być wykorzystany na właściwą naukę. Nauka angielskiego przez Skype odbywa się w godzinach, które Ci odpowiadają i uczysz się ze swojego domu, co dodatkowo zwiększa komfort.

  2. Indywidualne podejście

  Jest to coś, czego trudno uświadczyć podczas zajęć grupowych, a potrafi bardzo wpłynąć na umiejętności poznawcze niektórych osób. Zajęcia odbywają się „w cztery oczy”, więc nie ma mowy o braku uwagi i niemożliwości dokładnego wytłumaczenia konkretnego zagadnienia w razie potrzeby.

  3. Kontakt z językiem

  W przeciwieństwie do korzystania z podręczników rozmowa po angielsku przez Skype pozwala na jednoczesne poznawanie nowych rzeczy oraz automatyczne ćwiczenie wymowy. Dodatkowo można na bieżąco korygować wszelkie błędy, zanim staną się złym nawykiem. Jest to także ciągły test naszych umiejętności, co pozytywnie wpływa na osiągane przez nas wyniki.

  Nauka angielskiego przez Skype to przyszłościowy i nowoczesny sposób pozyskiwania umiejętności językowych. Zachęcamy do korzystania z niego i rozwijania swoich horyzontów!

  4. Wygoda

  Pisaliśmy już o oszczędności czasu. Teraz pora na kolejną korzyść nauki angielskiego przez Skype. Jest nią wygoda. Uczysz się tam, gdzie chcesz. Jeśli na dworze jest piękna pogoda, możesz rozłożyć kocyk pod drzewem i pobierać lekcje na łonie natury. Natomiast, kiedy za oknem szaro i pochmurno, po prostu siadasz w ulubionym fotelu z kubkiem parującej herbaty. Nie musisz nawet przygotowywać przestrzeni do nauki – wystarczy, że będzie panował porządek. W spokojnym miejscu nauka angielskiego przez Skype idzie o wiele szybciej. 

  5. Nauka krok po kroku

  Niestety lekcje angielskiego w szkole językowej mają sporo minusów. Główny to taki, że kursanci są dobierani według stopnia zaawansowania. Nikt jednak nie bierze pod uwagę, że każdy w innym tempie przyswaja materiał. Jeśli uczysz się angielskiego przez Skype, lektor jest tylko dla Ciebie. Nie przejmuj się zatem, kiedy chcesz o cos zapytać. Pewnie w szkole językowej nie miałbyś na tyle odwagi, aby poprosić o powtórzenie niektórych zasad gramatycznych, słówek czy zwrotów. 

  Native speaker uczący angielskiego przez Skype jest tylko do Twojej dyspozycji – pytasz ile chcesz i ćwiczysz, ile chcesz. Tak długo, aż opanujesz cały materiał. 

  6. Skupienie i koncentracja

  W szkole językowej raczej trudno jest się skupić, ponieważ stale coś pochłania uwagę. A to koledzy z kursu zażartują,  a to ktoś rzuci jakąś uwagę. Najlepsze efekty nauki angielskiego zauważysz, ucząc się we własnym domu z lektorem. Przede wszystkim o wiele łatwiej będzie Ci się skoncentrować – doskonale skupisz się na tym, co mówi nauczyciel.

  Zyskasz też więcej pewności siebie. Wreszcie przełamiesz barierę językową, która do tej pory na pewno była Twoją zmorą. Udowodniono, że osoby do tej pory uczące się w szkołach językowych nie mają śmiałości, aby zacząć mówić w języku angielskim. Jeśli i Ciebie zawsze paraliżował strach – przekonujemy, że pozostanie po nim tylko wspomnienie. Wreszcie masz szansę opanować język angielski w takim stopniu, o jakim zawsze marzyłeś. 

  7. Ciekawe lekcje

  To kolejna korzyść nauki angielskiego przez Skype. Twój native speaker na pewno znajdzie dla Ciebie w sieci mnóstwo ciekawych materiałów. Wcale nie musisz mieć podręcznika – wszystko jest przecież dostępne w internecie. Wykonasz ciekawe ćwiczenia interaktywne, czego na pewno nie miałbyś okazji spróbować w szkole językowej. 

  Mało tego. Nawet jeśli nie od razu zaczniesz czytać Forbesa i New York Timesa Twoje postępy i tak będą widoczne. Na tyle, że zaczniesz oglądać filmy w języku angielskim i czytać fragmenty anglojęzycznych artykułów. A z czasem przyjdzie na pewno ochota i na coś trudniejszego. 

  8. Nowe technologie

  Ucząc się języka angielskiego przez Skype, korzystasz z nowych technologii. Nie mamy tu na myśli tylko i wyłącznie komunikatora, ale całe zasoby internetu. 

  Możesz nagrywać zajęcia i potem odtwarzać je sobie krok po kroku. W ten sposób utrwalisz wiedzę. Twój native speaker może sprawdzać Twoją pracę domową, którą napiszesz online. Chodzi tu o Dysk Google i dostępne w nim dokumenty. Ty i Twój nauczyciel możecie wzajemnie udostępniać sobie pliki i tworzyć nowe katalogi. Wszystko jest w sieci, a Ty nie musisz martwić się, że czegoś nie zdążyłeś zapisać. Zawsze wszystko masz pod ręką. 

  Jak widzisz, korzyści nauki języka angielskiego przez Skype jest całkiem sporo. Nie tylko liczy się oszczędność czasu, pieniędzy i wygoda. Tak naprawdę zyskujesz o wiele więcej.