Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
(pełna treść klauzuli dostępna tutaj).


Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
Polityka prywatność.

Korepetycje z angielskiego – Skype


Często poszukujemy różnorodnych sposobów na nadrobienie swoich zaległości językowych, lecz nie zawsze przynoszą one zamierzone efekty. Warto jednak poświęcić chwilę na dobór najskuteczniejszej dla nas metody. Z naszego doświadczenia wiemy, że korepetycje z angielskiego przez Skype dają najlepsze efekty w każdej grupie wiekowej. Postaramy się Was przekonać o tym kilkoma poważnymi argumentami.

Dlaczego zajęcia przez Skype są tak skuteczne?

W przeciwieństwie do zajęć grupowych i wykorzystywaniu podręczników zajęcia wykorzystujące Skype pozwalają na całkowite wykorzystanie danego czasu i maksymalne skupienie. Korepetycje przez Skype odbywają się w cztery oczy, tak więc osoba ucząca się może w dowolnej chwili poprosić o wytłumaczenie danego zagadnienia jeszcze raz. Pozwala to na szybką eliminację zaległości, a także bieżące ćwiczenie trudniejszych tematów, bez wytwarzania niepoprawnych nawyków, które rozwinięte, mogłyby niekorzystnie wpłynąć na dalszą naukę.

Warto wspomnieć także o sprzyjających okolicznościach, jakie panują podczas takich zajęć. Prawdopodobnie spędzimy je we własnym domu, co ma swoje dwie zasadnicze zalety – po pierwsze komfort. Zawsze lepiej czujemy się w środowisku, które dobrze znamy. Po drugie oszczędzamy masę czasu, który stracilibyśmy na dojazdy. Dzięki temu korepetycje przez Skype dodatkowo zyskują na atrakcyjności.

Jeżeli są Państwo zainteresowani, nasze korepetycje z angielskiego przez Skype są do Państwa dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.