Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Często poszukujemy różnorodnych sposobów na nadrobienie swoich zaległości językowych, lecz nie zawsze przynoszą one zamierzone efekty. Warto jednak poświęcić chwilę na dobór najskuteczniejszej dla nas metody. Z naszego doświadczenia wiemy, że korepetycje z angielskiego przez Skype dają najlepsze efekty w każdej grupie wiekowej. Postaramy się Was przekonać o tym kilkoma poważnymi argumentami.

  Dlaczego zajęcia przez Skype są tak skuteczne?

  W przeciwieństwie do zajęć grupowych i wykorzystywaniu podręczników zajęcia wykorzystujące Skype pozwalają na całkowite wykorzystanie danego czasu i maksymalne skupienie. Korepetycje przez Skype odbywają się w cztery oczy, tak więc osoba ucząca się może w dowolnej chwili poprosić o wytłumaczenie danego zagadnienia jeszcze raz. Pozwala to na szybką eliminację zaległości, a także bieżące ćwiczenie trudniejszych tematów, bez wytwarzania niepoprawnych nawyków, które rozwinięte, mogłyby niekorzystnie wpłynąć na dalszą naukę.

  Warto wspomnieć także o sprzyjających okolicznościach, jakie panują podczas takich zajęć. Prawdopodobnie spędzimy je we własnym domu, co ma swoje dwie zasadnicze zalety – po pierwsze komfort. Zawsze lepiej czujemy się w środowisku, które dobrze znamy. Po drugie oszczędzamy masę czasu, który stracilibyśmy na dojazdy. Dzięki temu korepetycje przez Skype dodatkowo zyskują na atrakcyjności.

  Jeżeli są Państwo zainteresowani, nasze korepetycje z angielskiego przez Skype są do Państwa dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

  Nauka we własnym tempie

  Jeśli potrzebujesz korepetycji z angielskiego przez Skype, na pewno wiesz, że lekcje w szkole językowej nie są dla Ciebie. Dlaczego? Ponieważ nauczyciel poświęca uwagę wielu uczniom, a każdy z nich ma inne tempo przyswajania wiedzy. 

  Podczas lekcji angielskiego przez Skype uwaga nauczyciela skupie się tylko na Tobie. To ogromny plus. Native speaker jest tylko dla Ciebie i po to, aby pomóc Ci przyswoić język. 

  Uczysz się również we własnym tempie. Jeśli czegoś nie rozumiesz, native speaker chętnie jeszcze raz wytłumaczy Ci daną partię materiału. 

  Możesz mówić po angielsku tyle, ile zachcesz. Doświadczony lektor na pewno doradzi Ci najlepsze sposoby nauki i to, co do tej pory było trudne do opanowania stanie się nagle bardzo łatwe. 

  Zaległości z angielskiego? Są na to sposoby!

  Umówmy się. Twoje zaległości są wynikiem nie tyle Twoich zaniedbań, ile złego nauczania. Od teraz możesz odetchnąć z ulgą, bo znalazłeś najlepszą metodę uczenia się. Większości z nas nauka kojarzy się z czymś nudnym, przymusem i koniecznością. Korepetycje angielskiego przez Skype są jednak całkowicie inne. 

  Gry słowne

  To doskonały sposób, aby nadrobić zaległości w słownictwie języka angielskiego. Ty i Twój lektor możecie podawać nazwy różnych przedmiotów i szukać dla nich angielskich synonimów, homonimów i antonimów. Ta gra słowna jest nie tylko zabawna i ciekawa, ale także pozwoli Twojemu native speakerowi zorientować się, na jakim etapie nauki jesteś i gdzie masz największe braki. 

  Nauka pisania w języku angielskim

  Tutaj także nie musi być nudno. Wystarczy, że będziesz regularnie korespondować ze swoim lektorem, opisując mu wydarzenia ze swojej codzienności. W ten sposób szybko nauczysz się pisać po angielsku, budując pełne i poprawne zdania. Prędko przekonasz się, że tego rodzaju korespondencja jest lepsza i bardziej wciągająca niż pisanie maili. 

  Magazyny i filmy w języku angielskim

  Kilka lub kilkanaście lekcji z lektorem angielskiego przez Skype tylko utwierdzi Cię w przekonaniu, że chcesz dowiadywać się więcej i więcej. Wszak apetyt rośnie w miarę jedzenia. I o to właśnie chodzi – aby rozbudzić Twój językowy głód. Od razu nie zaczniesz czytać Forbesa lub New York Timesa, ale spokojnie, na wszystko przyjedzie czas. Wiesz, ile jest w sieci ciekawych artykułów w języku angielskim? To doskonały sposób nie tylko na to, aby ćwiczyć język, ale także poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin. A co z filmami? Możesz je oglądać razem z lektorem. Po prostu zatrzymujecie akcje w wybranym momencie i tłumaczycie dialogi. To bardzo przyjemna część nauki. Czy nie chciałbyś obejrzeć na przykład Gry o tron w rodzimym języku reżysera? Wrażenie jest z pewnością piorunujące. I chociaż usłyszysz amerykańską wersję angielskiego, zapewniamy, że warto poznać i taką. 

  Zalety korepetycji z angielskiego przez Skype

  Teraz wisienka na torcie, czyli zalety korepetycji z angielskiego przez Skype. Zaczynamy:

  • nadrobisz zaległości w nauce języka angielskiego i nauczysz się o wiele więcej niż przypuszczasz – zaskoczysz wiedzą nie tylko siebie, ale i innych
  • uczysz się wtedy, kiedy masz czas, nawet na wyjeździe na wakacje
  • nie musisz dojeżdżać na zajęcia (korki na drodze przestają mieć znaczenie)
  • lektor jest tylko dla Ciebie, więc powtórka materiału nie stanowi problemu (w szkole językowej prawdopodobnie krępowałbyś się zapytać kilka razy o to samo – tu ta bariera nie istnieje)
  • korzystasz z nowych technologii – Skype’a użyjesz nawet na własnym smartfonie, co jest niezwykle wygodne
  • wreszcie mówisz po angielsku – przełamujesz barierę jezykową 

  Jak widzisz, korepetycje z angielskiego przez Skype mogą być całkiem przyjemne. Bez stresu, za to z mnóstwem korzyści.