Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Zastanawiasz się, czy zapisać się na zajęcia online z angielskiego, ale nie wiesz, czy to dobry pomysł? Nasze czasy są dynamiczne, więc i podejście do nauki zmienia się wraz z nimi. Wiele osób jednak wciąż boi się nowych technologii i wirtualnego świata, po którym nieraz nie wiedzą czego się mogą spodziewać. Czy angielski online jest dla Ciebie? Zaraz się przekonasz. 

  Pierwsza darmowa lekcja angielskiego przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się powyżej lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)!

  Sprawdź również naszą stronę z nauką języka angielskiego przez skype


  Na czym polega nauka angielskiego online?

  Pamiętasz swoje lekcje angielskiego w szkole? Podręcznik z czytanką i pytaniami do tekstu. Nic ciekawego. Przyznaj to, jeszcze kilkanaście lat temu nauka angielskiego nie była na wysokim poziomie. Obecnie jednak nikt nie pyta, jak uczono języka w szkole, tylko wymaga jego znajomości. W biurach środowisko staje się coraz bardziej międzynarodowe – angielski jest potrzebny do kontaktów z zagranicznymi klientami i pracownikami. Aby zatem nie „wypaść z rynku” trzeba sie go nauczyć, nawet jeśli jest to nauka nieco po czasie. A na czym polegają zajęcia z angielskiego przez internet? Musisz wiedzieć, że:

  • mają one formę wideokonferencji odbywających się w czasie rzeczywistym, 
  • możesz wybierać nauczycieli z całego świata – lektorów z Polski i native speakerów z zagranicy, 
  • lekcje mogą mieć charakter grupowy lub indywidualny, 
  • spotkania rozwijają wiele umiejętności – słuchania, pisania, mówienia, 
  • masz dostęp do materiałów, które pomogą Ci utrwalić wiedzę, 
  • oszczędzisz czas, 
  • możesz uczyć się z dowolnego miejsca, 
  • to Ty ustalasz częstotliwość zajęć i godziny, w których chcesz się uczyć.  

  Dla kogo są zajęcia online z angielskiego?

  Dla wszystkich! Każda osoba, która ma dostęp do internetu może uczyć się angielskiego. Oczywiście pod warunkiem, że obsługę komputera zna, chociaż na poziomie podstawowym. Lingwiści mają wątpliwości jedynie, co do tego, czy angielskiego online mogą uczyć się najmłodsze dzieci. Mają one problem z tym, aby usiedzieć w jednym miejscu. Zakładamy jednak, że ta kwestia Cię nie dotyczy, ponieważ szukasz internetowych zajęć dla siebie. 

  Angielski online – rozwiązanie dla osób, które często podróżują

  Jeśli masz pracę, w której częste wyjazdy są na porządku dziennym, lekcje online z angielskiego są jak najbardziej dla Ciebie. W zajęciach możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca, warunkiem jest tylko dobrej jakości łącze. Jeśli masz tablet, laptop i słuchawki, możesz pobierać lekcje nawet w hotelowym pokoju. Na zajęciach stacjonarnych w szkole językowej musiałbyś się regularnie pojawiać, co przy pracy z częstymi wyjazdami nie byłoby możliwe (Twoja frekwencja na kursie byłaby mała).

  Zajęcia z angielskiego przez internet dla rodziców

  Jeśli jesteś mamą lub tatą na pełny etat, na pewno krucho u Ciebie z czasem. Pociechy potrzebują go przecież całe mnóstwo. Jeśli tylko dasz radę wygospodarować godzinkę dziennie, nie zastanawiaj się – lekcje online są wprost stworzone dla Ciebie. Nie musisz nigdzie jeździć, tylko uczysz się z własnego domu, więc po lekcji od razu możesz wrócić do codziennych obowiązków. 

  Lekcje online z angielskiego – dla osób, które nie potrzebują grupy

  Nie chodzi tu o to, że na zajęciach z angielskiego online w ogóle nie ma grupy, ale jest ona o wiele mniejsza. Często też lekcje odbywają się w systemie 1:1. Jeśli zatem nie potrzebujesz innych osób, aby zmotywować się do nauki, wiesz już, że ta forma zajęć jest dla Ciebie.

  Nauka bez grupy lub w małej grupie jest jednak bardziej intensywna. Uwaga nauczyciela nie jest rozproszona na wiele osób, tylko skupia się na kilku lub na jednej. Uwierz jednak, że czasami takie podejście jest najbardziej efektywne. 

  Oczywiście można by tak wymieniać w nieskończoność, dla kogo jest nauka angielskiego online. Warto tu dodać jeszcze, że tę metodę docenią wszyscy ci, którzy nie lubią zmieniać nauczycieli. Wiadomo, że w szkole językowej część z nich odchodzi, bo przeprowadzają się lub wyjeżdżają. Jeśli przyzwyczaisz się do danej osoby i nie chcesz stracić z nią kontaktu, pomyśl o zajęciach z angielskiego przez internet. 

  Zanim podejmiesz decyzję o lekcjach angielskiego online, przemyśl, czego dokładnie chcesz się nauczyć i co chcesz osiągnąć. Warto zweryfikować swoje oczekiwania już na pierwszych zajęciach.