Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Teraz to już na pewno nauczę się języka! Takie postanowienia składasz sobie co jakiś czas. Jednak, kiedy przychodzi pora nauki jakoś nie bardzo potrafisz się zmobilizować. Codzienne zadania tak bardzo Cię pochłaniają, że trudno Ci wygospodarować, chociażby godzinkę. Czy jednak to brak czasu jest tu problemem? 

  Przedstawiamy 5 kroków do sukcesu w nauce języka angielskiego. 

  Pierwsza darmowa lekcja angielskiego przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się powyżej lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)!

  Sprawdź również naszą stronę z nauką języka angielskiego przez skype

  1. Wybierz odpowiedni moment nauki

  Dlaczego to takie ważne? Ponieważ nie zawsze w Twoim życiu jest odpowiednia chwila, aby rozpoczynać naukę angielskiego. Zanim podejmiesz decyzję, że jednak chcesz opanować język, odpowiedz sobie na poniższe pytania. 

  Czy znajdziesz odpowiednią ilość czasu, aby zrealizować swój cel? Czy dysponujesz odpowiednimi środkami? Ile poświęcisz w zamian, z czego musisz zrezygnować?

  Nie wybieraj momentu na naukę języka wtedy, kiedy w Twoim życiu zachodzą duże zmiany – zmieniasz stan cywilny, rodzi Ci się dziecko, wyjeżdżasz do innego kraju. W przeciwnym razie możesz poczuć, że przytłaczają Cię obowiązki. Nie dokładaj ich sobie jeszcze więcej. 

  2. Nie neguj własnych zdolności językowych

  Kiedy naprawdę nie chce Ci się zabrać za naukę języka angielskiego, wymyślasz mnóstwo wymówek, aby tylko jej nie rozpocząć. Potrafisz nawet powiedzieć sobie, że nie masz talentu językowego. Owszem, są osoby, które szybciej przyswajają materiał, jednak bez ciężkiej pracy i one niewiele osiągną. Bo nauka angielskiego to przede wszystkim wytężone ćwiczenia, gotowość, by „zanurzyć się w języku”, a na to potrzeba czasu, chęci i powiedzmy to szczerze – poświęcenia wielu innych zajęć. 

  3. Bądź szczery i przyznaj, na jakim etapie nauki jesteś

  Często jest tak, że chcesz kontynuować naukę angielskiego, kiedy już masz jej kilka lat za sobą. Odpowiedz sobie jednak szczerze na pytanie: na jakim etapie jesteś? Co już potrafisz? Nie obniżaj swojego poziomu, ani też go nie zawyżaj. Częstym błędem popełnianym przez wiele osób są powtórki tych partii materiału, które już mają opanowane. Idź dalej, rozwijaj się, szukając nowych słówek i nieznanych Ci konstrukcji gramatycznych. 

  Na pewno jest jakaś metoda, którą lubisz wykorzystywać podczas nauki. Jeśli czytanie sprawia Ci przyjemność, postaw na średnio trudne lektury. Mogą to być książki dla młodzieży w języku angielskim (lub jeśli jesteś początkujący – bajki dla dzieci). 

  4. Planuj naukę angielskiego

  Czy wiesz, że łatwiej osiągniesz cele, jeśli rozłożysz je w czasie? Nie od razu zaczniesz czytać New York Timesa, czy literaturę piękną w języku angielskim. Pomału jednak. Wystarczy, że obierzesz strategię małych kroków. 

  Codziennie „przerób” rozdział z podręcznika, naucz się kilku nowych słówek, poćwicz wymowę z filmików na YouTube. Zobaczysz, że te małe cele w końcu zamienią się w jeden duży, jakim jest opanowanie języka. Jeśli zrealizujesz mniejsze zadania, będziesz mieć też większą motywację do dalszej nauki.

  5. Materiały do nauki angielskiego wybierz z głową!

  Znasz to uczucie ekscytacji, kiedy wybierasz się do księgarni po podręczniki do nauki języka? Najchętniej kupiłbyś wszystkie, bo przecież w nich zamknięta jest ogromna wiedza, której Ty akurat jesteś głodny. Spokojnie. Jeśli kupisz wiele książek do nauki angielskiego, możesz po jakimś czasie mieć wrażenie, że otacza Cię chaos. Skup się zatem na jednym, solidnym podręczniku. W miarę, jak będziesz ćwiczyć, możesz dokupić następne. 

  Wiesz już, jak w 5 krokach odnieść sukces w nauce angielskiego. Wyczuj ten moment, kiedy naprawdę masz warunki, aby trenować język. Znajdź czas i nie szukaj wymówek, bo to one sprawiają, że tracisz wiarę w swoje umiejętności. 

  Teraz masz już wszystko zaplanowane, a podręcznik tylko czeka, aby go otworzyć. Nie zwlekaj zatem i zaczynaj naukę! Efekty przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania.