Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  „Angielski online” – mignęła Ci właśnie przed oczami reklama w sieci. Nic dziwnego, w końcu już od dobrych kilku tygodni bezskutecznie poszukujesz sposobu na efektywną naukę języka angielskiego. Przydałby Ci się w pracy, a dodatkowo planujesz w końcu zrealizować swoje wielkie marzenie, pt. „American road trip” i wybrać się w kilkumiesięczną podróż po Stanach Zjednoczonych…

  Pierwsza darmowa lekcja angielskiego przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się powyżej lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)! Sprawdź również naszą stronę z nauką języka angielskiego przez skype

  Angielski przez Skype?  Jak najbardziej!

  Technologia poszła tak do przodu, że nauka online jest jak najbardziej możliwa. Język angielski możesz opanować, ucząc się przez Skype. Co Ci to da? Przede wszystkim docenisz ogromną wygodę. Nie będziesz musiał przedzierać się przez pół miasta, aby dotrzeć na zajęcia w szkole językowej. Kolejnym plusem jest elastyczny czas pobierania lekcji. Uczysz się w godzinach, jakie najbardziej Ci odpowiadają. I jeszcze jedno  – native speakera masz tylko dla siebie. Nie rozprasza Cię grupa i nie onieśmielają osoby, które posługują się angielskim o wiele lepiej niż Ty. 

  Język angielski online – wymierne efekty

  Na pewno zastanawiasz się, kiedy zobaczysz wymierne efekty nauki języka angielskiego. Na pewno nie będzie to od razu, chociaż zapewne spotkałeś się z reklamami, które obiecują, że język opanujesz w zaledwie kilka miesięcy. To nieprawda. Potrzebujesz przynajmniej roku – potwierdzi Ci to każdy szczery native speaker. Nie oznacza to oczywiście, że nie możesz zastosować kilku prostych tricków, aby przyspieszyć proces nauki. 

  Nauka angielskiego – bez wysiłku nie ma nic!

  Oczywiście lekcje angielskiego na Skype są bardzo wygodną opcją, jednak nie oznacza to, że nie będziesz musiał wykonać olbrzymiej pracy. Przede wszystkim ucz się słówek. I to tych słówek, które są naprawdę przydatne w języku angielskim. Nikt nie używa wyrazów zaczerpniętych rodem z literatury XIX wieku. Znając 2000 najpopularniejszych angielskich słów, jesteś w stanie przeczytać około 90% tekstu. A skąd masz wiedzieć, które to słowa? Twój native speaker na pewno podpowie Ci, które z nich warto przyswoić w pierwszej kolejności.

  Kolejną kwestią jest nauka całych fraz. Wiedz, że dziecko ucząc się swojego rodzimego języka, najpierw poznaje słownictwo, potem całe zdania i w ten sposób zaczyna mówić. Dlaczego nie wykorzystać tej sprawdzonej metody? Po prostu ucz się angielskiego tak jak pierwszego w życiu języka.

  Angielska gramatyka – nie taki diabeł straszny

  Wielu początkujących uczniów boi się angielskich reguł gramatycznych. Łatwo bowiem zaplątać się w różnych czasach i nie móc potem z nich wybrnąć. Spokojnie. Ucz się angielskiego bez gramatyki. Czy tak można? Oczywiście, a nawet trzeba. Na wszystko przyjdzie czas i zobaczysz, że jeśli przyswoisz frazy i zdania, reguły gramatycznie będziesz już praktycznie znał. Słuchaj piosenek w języku angielskim, podcastów, oglądaj filmiki na YouTube. Angielski przez Skype ma to do siebie, że nauczyciel kontroluje Twoje postępy, zawsze tez możesz o wszystko go zapytać.

   

  Niewiele osiągniesz bez powtórek – to one powinny się stać kluczem do sukcesu. Nie muszą być długie, wystarczy kilka minut w ciągu dnia. I nie mów, że nie masz czasu – zawsze znajdzie się chwila, która warto wykorzystać na naukę angielskiego. Naukowcy odkryli, że jest takie zjawisko jak „krzywa zapominania”. Polega ona na tym, że uczniowie szybko przyswajają zagadnienia, ale równie szybko je zapominają. Aby przełamać „krzywą zapominania”, trzeba robić powtórki. Nie muszą być nudne – wszystko zależy od tego, jakie jest podejście nauczyciela.

  Wiesz już, jak uczyć się angielskiego online. Teraz czas spróbować – powodzenia!