Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Umiejętność sprawnego korzystania z języka obcego to nieoceniony atut w każdej firmie. Przy obecnych międzynarodowych umowach i współpracy nie tylko z oddziałami poza granicami kraju, lecz także z zupełnie innymi markami komunikacja odgrywa bardzo dużą rolę. Warto więc stworzyć warunki sprzyjające rozwojowi firmy i wybrać kursy językowe dla firm.

  Pierwsza darmowa lekcja angielskiego przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się powyżej lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)!

  Sprawdź również naszą stronę z nauką języka angielskiego przez skype

  Dlaczego warto zainwestować w takie kursy?

  Wbrew pozorom, korzyści jest o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy spojrzeć na sprawę ze strony pracownika. Otrzymuje on możliwość rozwoju, co nie tylko podnosi jego kwalifikacje, lecz także daje poczucie docenienia, co przekłada się na jego zadowolenie i wydajność w pracy. Mamy więc pierwszą zaletę.

  Następną z nich jest sprawny i precyzyjny przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi oddziałami i kontrahentami. Pozwala to nie tylko na zaoszczędzenie czasu, lecz także na zapewnienie płynności pracy. A jak wiemy, czas to pieniądz.

  Kursy językowe dla firm mogą zapewnić jeszcze jedną korzyść. Mianowicie chodzi o reprezentowanie firmy zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Pracownik o określonych umiejętnościach językowych zaprezentuje wartość firmy w pozytywnym świetle, co może przełożyć się na nowe kontakty i współprace.

  Warto więc wziąć pod uwagę te wszystkie czynniki i zastanowić się, czy takie kwalifikacje mogą przynieść firmie korzyści. W przypadku zainteresowania Effectiva Katowice zachęca do zapisów na profesjonalne kursy dla grup firmowych.