Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  W czasach pandemii internet szturmem wkrada się do naszego życia, nic zatem dziwnego, że coraz więcej jego obszarów przenosimy do wirtualnego świata. Ma to też swoje dobre strony – na przykład możemy uczyć się angielskiego przez Skype. Czy ta metoda ma same zalety? Koniecznie przeczytaj. 

  Jakie są zalety nauki angielskiego przez Skype?

  • Nauka języka angielskiego przez Skype to duża oszczędność. Stacjonarne szkoły językowe muszą opłacić wynajem sal lekcyjnych, dojazd lektorów na miejsce, a także obsługę audio-wideo. Ucząc się we własnym domu zyskujesz. Nie musisz wydawać bajońskich kwot na lekcje, a ponadto oszczędzasz na biletach i paliwie. Tylko pomyśl ile spalisz stojąc godzinę w korkach, aby dojechać na zajęcia z języka obcego. Tu jednak nie kończą się zalety nauki angielskiego przez Skype – to dopiero ich początek.
  • To Ty wybierasz miejsce i czas na naukę. W codziennym zabieganym życiu kiedy prawdopodobnie godzisz pracę zawodową z codziennymi, domowymi obowiązkami, forma nauki angielskiego przez Skype jest w sam raz dla Ciebie. Wystarczy, że umówisz się z lektorem na określoną godzinę i dzień, a już nie musisz martwić się o dojazdy i  cenny dla Ciebie czas. Ponadto to Ty wybierasz swoją przestrzeń na naukę – czy będzie to wygodny fotel w salonie, czy zaciszny zakątek parku. I jeszcze jedno –  korzystasz z urządzeń, które stale masz pod ręką – laptopa, smartfona, tabletu. Czyli nauka angielskiego przez Skype to także wielka wygoda. 
  • Kolejną zaletą uczenia się angielskiego przez Skype jest kontakt z nauczycielem. A konkretnie chodzi o kontakt face to face. Lektor jest tylko i wyłącznie dla Ciebie, więc możesz o wszystko zapytać i ewentualnie powtórzyć to, co jest dla Ciebie problematyczne. 
  • Nauka angielskiego przez Skype jest bardzo elastyczną formą zdobywania wiedzy. To lektor dostosowuje do Ciebie swój czas – możesz zatem zdecydować się na lekcje o takiej porze, jaka najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.
  • Nauka angielskiego online jest także dyskretna – nikt przecież nie musi wiedzieć, że właśnie rozpocząłeś kurs języka obcego. 
  • Pracując sam na sam z lektorem eliminujesz wszystko to, co mogłoby rozpraszać Cię na standardowym kursie. A więc rozmowy innych osób, ich odpowiedzi na pytania zadawane przez lektora. Spójrzmy też prawdzie w oczy. Na początku zajęć w szkole językowej kursanci są skrępowani i musi minąć trochę czasu zanim przystosują się do nowej formy nauki. Angielski przez Skype daje ci gwarancję, że unikniesz skrępowania i od razu nawiążesz dobry kontakt ze swoim nauczycielem. 
  • Czy marzyłeś kiedyś o nowoczesnej i ciekawej nauce języka obcego? Takie właśnie jest nauczanie angielskiego przez Skype. Nie musisz korzystać z nieraz nudnych podręczników i układać standardowych odpowiedzi na zadane pytania. Ze swoim lektorem możecie korzystać ze wszystkich materiałów jakie są dostępne w internecie. A więc zamiast “przerabiać” czytanki możecie wspólnie czytać artykuły z “Timesa”, “Forbesa” lub innych ciekawych i kształtujących opinie pism. Na lekcjach angielskiego przez Skype Ty i Twój lektor możecie oglądać filmy i potem próbować je omawiać. Brzmi dobrze, prawda? Do tego wszystkiego musisz dodać nauczanie poprzez nowe technologie. Możesz przesyłać swoje prace nauczycielowi, a on może je korygować w czasie teraźniejszym. Dostęp do internetu pozwala też nagrywać lekcje, więc materiał możesz potem sobie powtórzyć i utrwalić.

  Jakie są wady nauki angielskiego przez Skype?

  Oczywiście główną wadą nauki angielskiego przez Skype jest to, że nie wszyscy polubią formę face to face. Niektórzy po prostu lubią zajęcia grupowe i tę nutkę rywalizacji, która im towarzyszy. Biorąc lekcje online musisz być cały czas w sieci, a przecież zdarzają się awarie prądu lub modem może przestać działać. Jednak czy jadąc do szkoły językowej nie stoisz w korku lub nagle nie przestaje kursować linia autobusu, którą zwykle jeździsz? Jak to mówią “wypadki chodzą po ludziach”, więc wady nauki angielskiego przez Skype można potraktować bardziej z przymrużeniem oka. 

  Więc jaką formę nauki języka obcego wybierzesz?

  Pierwsza darmowa lekcja angielskiego przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie https://effectiva.pl/angielski-przez-skype/ lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)!