Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  tablet

  Można śmiało stwierdzić, że język angielski jest wszechobecny i to nie tylko w krajach, w których pełni on rolę języka urzędowego. Obecnie już od najmłodszych lat dzieci także w Polsce mają kontakt z piosenkami, bajkami, czy nawet zabawkami mówiącymi po angielsku. Nauka angielskiego w szkole językowej ma w związku z tym wiele zalet. Jesteś ciekaw jakich?

  Możliwość wyboru kursu stacjonarnego lub online

  Obecnie większość szkół językowych ma swojej ofercie kursy językowe dla młodzieży i dorosłych zarówno online, jak i stacjonarne. To niezwykle wygodne, gdyż młodzież, która jest z reguły zaznajomiona z nowoczesnymi technologiami, może mieć dostęp do wiedzy przekazywanej przez doświadczonych nauczycieli oraz native speakerów bez wychodzenia z domu. Jest to ogromna zaleta z punktu widzenia młodych ludzi, ale też ich rodziców. Młodzież nie musi dzięki temu tracić czasu na dojazdy, a ich rodzice nie martwią się, czy wrócą bezpiecznie do domu. Zwłaszcza gdy lekcje odbywają się w godzinach popołudniowych, czy nawet wieczornych.

  Wykorzystanie najnowszych trendów w nauczaniu

  Prywatne szkoły językowe bardzo szybko wprowadzają nowoczesne i skuteczne metody nauczania. Podczas gdy lekcje języków obcych w szkole publicznej często prowadzone są w taki sam sposób przez dekady, to szkoły językowe na bieżąco starają się podnosić jakość świadczonych usług i dopasowywać do oczekiwań kursantów.

  Zapewnienie sprzyjających warunków do nauki

  Grupy w szkołach języków obcych są mało liczne, dzięki czemu lektorzy mają szansę poświęcić uwagę każdej osobie. Takie indywidualne podejście pozwala na to, by dokładnie wytłumaczyć wszelkie wątpliwości i skupić się na kwestiach, które sprawiają największą trudność. Istnieje także szansa na lepsze dopasowanie tematyki zajęć do potrzeb lub zainteresowań kursantów. To z kolei pozytywnie wpływa na zaangażowanie młodych ludzi i sprawia, że nauka przestaje być przykrym obowiązkiem.

  Możliwość poświadczenia zdobytej wiedzy certyfikatem

  Uczęszczając na lekcje języka angielskiego w szkole, młodzież zdobywa oceny, które niestety nie stanowią wystarczającego potwierdzenia umiejętności językowych np. dla pracodawcy. Ktoś może stwierdzić, że przecież młodzież nie musi pracować, jednak certyfikaty tego typu mogą okazać się przydatne w dorosłym życiu. Im wcześniej zaczniemy je zdobywać, tym większa szansa, że u progu dorosłości będziemy mogli poszczycić się zaświadczeniem o znajomości języka angielskiego na naprawdę wysokim poziomie.

  Przełamanie bariery językowej

  Szkoła publiczna to miejsce, w którym często panują skomplikowane relacje pomiędzy samymi uczniami, a także uczniami i nauczycielami. Wiele osób z różnych powodów nie czuje się na lekcjach zbyt swobodnie, co może wpływać na pogłębianie się bariery językowej. W szkołach językowych panuje zwykle inna atmosfera, lektorzy są nastawieni życzliwie, podobnie jak pozostali słuchacze. Małe grupy, przyjazna atmosfera, to wszystko pomaga przełamać się i zacząć mówić w obcym języku.

  Jak widać, nauka języka angielskiego w szkole językowej posiada mnóstwo zalet. Obecnie posługiwanie się tym językiem jest czymś naturalnym wśród młodych ludzi, dlatego rodzice powinni zadbać o możliwość nauki angielskiego i zapewnić swoim dzieciom najlepsze warunki ku temu. Szkoła językowa to najlepszy wybór.