Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  rozmowa przez skype

  Chciałbyś podszkolić swoje umiejętności językowe, ale nie masz czasu na lekcje w szkole stacjonarnej? A może warto rozważyć naukę angielskiego przez Skype’a? Sprawdź, jak prowadzone są zajęcia i ile kosztuje taki kurs językowy online, a przekonasz się, że może to być świetne rozwiązanie.

  Jak wyglądają zajęcia z języka angielskiego przez Skype’a?

  Nauka języka angielskiego przez Skype’a oferuje bezpośredni kontakt z lektorem. Zajęcia odbywają się na żywo, umożliwiając swobodną dyskusję i natychmiastowe korygowanie błędów w wymowie. Dzięki kamerze internetowej, zarówno uczeń, jak i nauczyciel mogą bez przeszkód się porozumiewać, co jest niezwykle ważne podczas nauki języka. Zajęcia angielskiego przez Skype’a odbywają się w dogodnych dla uczestnika godzinach, w ten sposób może on łączyć swoje codzienne obowiązki z podnoszeniem kompetencji językowych. Atutem lekcji prowadzonych przez internet jest dostępność native speakerów z różnych zakątków świata, co stwarza okazję do wsłuchania się w różne akcenty i dialekty angielskiego.

  Ile kosztuje angielski przez Skype’a?

  Pierwsza lekcja angielskiego online w naszej szkole językowej jest darmowa. Dzięki temu osoby zainteresowanie poszerzaniem swoich umiejętności mogą przekonać się, jak prowadzone są zajęcia bez ponoszenia żadnych opłat. Koszt każdej kolejnej lekcji trwającej 60 minut to ok. 70 zł. W cenę zajęć wliczone są również materiały edukacyjne. W ten sposób uczestnicy kursu nie muszą ponosić kosztów zakupu często drogich podręczników.

  Czy warto uczyć się angielskiego przez Skype’a?

  Decydując się na lekcje angielskiego przez Skype, wiele osób zastanawia się, czy taka forma edukacji jest równie efektywna, jak tradycyjne metody. Dostępność technologicznych środków dydaktycznych, takich jak gry językowe czy interaktywne ćwiczenia, znacznie uatrakcyjnia proces nauki. Możliwość bezpośredniej rozmowy z native speakerami jest dużym atutem, który umożliwia efektywne podnoszenie kompetencji językowych. Elastyczność w odbywaniu się zajęć pozwala na dopasowanie nauki do własnego harmonogramu, co też zwiększa motywację i regularność w nauce. Indywidualne podejście nauczyciela do ucznia pozwala na skupienie się na konkretnych aspektach językowych i szybsze osiągniecie ustalonych celów. Warto podkreślić także, że lekcje angielskiego przez Skype’a to spora oszczędność czasu wynikająca z braku konieczności dojazdów na zajęcia odbywające się stacjonarnie. Jest to spore udogodnienie dla osób, które mają napięty grafik lub nie lubią zajęć w grupie. Zatem nauka angielskiego online może okazać się nie tylko wygodna, ale i niezwykle skuteczna.

  Zajęcia z języka angielskiego przez Skype’a to naszym zdaniem znakomity sposób na szlifowanie swoich umiejętności komunikacyjnych. Uczestnicy mogą zdecydować, z jaką częstotliwością chcą brać udział w lekcjach, co pozwala na dopasowanie kursu do własnych potrzeb. Zachęcamy do zapisania się na bezpłatne zajęcia próbne, a przekonasz się, że angielski przez Skype’a jest stworzony dla Ciebie.