Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Wiele osób szuka tego jedynego, skutecznego sposobu na naukę języka obcego. Jest to nie do końca dobre nastawienie, ponieważ wiele zależy od indywidualnego wkładu pracy, a także warunków, w jakich nauka się odbywa. Niemniej, niektóre kursy językowe angażują o wiele bardziej, co zdecydowanie poprawia osiągane wyniki.

   

  Kursy językowe, które rozwijają

  Obserwując nasze pociechy, czy pamiętając własne doświadczenia ze szkolną nauką angielskiego, z łatwością zauważamy powtarzające się błędy nauczycieli, które powtarzają się każdego roku. Nauka z książek, której ciężar w ostatnich czasach jest całkowicie zrzucony na uczniów, rzadko kiedy przynosi oczekiwane skutki. Przy utrzymującej się tendencji nie tylko zdolności dzieci ulegną obniżeniu, lecz także poziom nauczania, ponieważ będzie trzeba go dostosować do osiągniętych warunków.

  W alternatywie do takiego stanu rzeczy mamy kursy językowe, które stawiają na indywidualność i rzeczywiście mają wpływ nie tylko na osiągane efekty nauki, lecz także na samo podejście do niej, co diametralnie ułatwia sprawę. Decydując się na kursy językowe, mamy pewność, że nauczyciel poświęci nam dokładnie tyle czasu, ile potrzebujemy. Sprawa staje się jeszcze prostsza, jeżeli skorzystamy z pomocy native speakera. Ostatnio bardzo popularna jest nauka angielskiego przez Skype, co jest dużą oszczędnością czasu, jednak spotkania ze speakerem i indywidualne lekcje wciąż cieszą się niemałym zainteresowaniem.

  Jak zwykle, Effectiva Katowice oferuje profesjonalne kursy językowe dostosowane do potrzeb i poziomu uczestników. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.