Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Zależy Ci na tym, aby podszkolić swoje umiejętności porozumiewania się w języku obcym? A może chcesz rozpocząć naukę nowego języka? Sprawdź, jakie kursy oferuje nasza szkoła językowa online Effectiva, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

  Nauka języka angielskiego

  Angielski jest jednym z najpopularniejszych języków obcych, którym posługują się ludzie na całym świecie. Z tego względu w naszej szkole Effectiva prowadzimy zajęcia zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych o zróżnicowanym poziomie zaawansowania w posługiwaniu się językiem obcym. Zajęcia są projektowane tak, aby uczestnicy mogli swobodnie komunikować się w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych. Podczas kursów językowych stosujemy różne metody nauczania, m.in. interakcje z native speakerami online, studia przypadku, fragmenty filmów, a także gry i zabawy, które dodatkowo uatrakcyjniają proces nauki. Program zajęć obejmuje szeroki zakres słownictwa i struktur gramatycznych. W naszej szkole językowej online odbywają się kursy specjalistyczne, konwersacyjne, egzaminacyjne, a nawet takie skierowane do firm. Na zakończenie semestru uczestnicy przystępują do egzaminu wewnętrznego, który podsumowuje ich postępy.

  Nauka niemieckiego w szkole językowej Effectiva

  Dużym zainteresowaniem cieszą się również kursy języka niemieckiego organizowane w szkole Effectiva, które są zaprojektowane, aby zapewniać uczniom wszechstronny rozwój umiejętności językowych. Program nauczania oferuje uczniom możliwość poznania bogatego słownictwa i reguł gramatycznych umożliwiających swobodną komunikację. Lektorzy, wykorzystując innowacyjne metody dydaktyczne, m.in. odgrywanie ról, ćwiczenia grupowe lub w parach czy też konwersacje z native speakerami, motywują kursantów do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Sprzyja to również przełamywaniu barier komunikacyjnych. Podczas naszych kursów językowych przywiązujemy dużą wagę do rozumienia mówionego i pisanego języka niemieckiego w różnych kontekstach. Uczestnicy mają też okazję rozwijać swoje umiejętności dyskusyjne i wyrażać opinie. Osoby zainteresowane podnoszeniem swoich kwalifikacji językowych mogą skorzystać z kursów niemieckiego przez Skype’a lub zajęć prowadzonych dla firm.

  Nauka języka francuskiego online

  Kolejnym językiem obcym, który można szlifować w naszej szkole, jest francuski. Kursy dotyczące tego języka zostały opracowane tak, aby uczniowie nauczyli się komfortowo porozumiewać zarówno ustnie, jak i pisemnie. Ćwiczenia interaktywne proponowane uczestnikom nie tylko ułatwiają nabywanie nowych umiejętności, ale także czynią naukę bardziej angażującą. Kursanci mogą brać udział w kursie z dowolnego miejsca na świecie, łącząc się z lektorem za pośrednictwem Skype’a. Przełamanie bariery komunikacyjnej jest jednym z głównych celów kursu języka francuskiego online, dlatego dużo uwagi poświęcamy praktycznemu zastosowaniu języka.

  To zaledwie klika z języków obcych, których możesz uczyć się w naszej szkole językowej Effectiva. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zajęć. Umiejętność płynnego porozumiewania się w różnych językach jest coraz bardziej ceniona na rynku pracy i niewątpliwie stanowi duży atut.