Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  rozmowa kobiety i mężczyzny online na komputerze

  Znajomość języka angielskiego może być przydatna w wielu sytuacjach. Nie każdy ma jednak czas na to, aby jeździć na dodatkowe zajęcia poza domem. Odpowiedzią na to mogą być zajęcia języka angielskiego przez Skype, które prowadzone są w wygodnej zdalnej formie. Jeśli jesteś zainteresowany, poniżej przedstawiamy, jak one wyglądają.

  Nauka angielskiego online z native speakerami

  Nie da się ukryć, że najlepszym nauczycielem jakiegokolwiek języka, jest native speaker. Jest to osoba, która wychowywała się w danym kraju i korzystała z interesującego nas języka od najmłodszych lat. Osoby, których językiem ojczystym jest angielski, przede wszystkim mają naturalny akcent, a częściami mowy takimi jak idiomy posługiwały się prawdopodobnie większość życia. Nauka angielskiego online z native speakerami może być interesującym doświadczeniem, ponieważ kursant będzie miał kontakt z najbardziej autentyczną formą języka. Może być to szczególnie istotne dla osób, które chcą popracować nad dobrą wymową. Słuchanie autentycznego akcentu lektora może bardzo pomóc przy kreowaniu własnego brzmienia podczas rozmowy.

  Indywidualne spotkania z lektorem przez Skype

  Angielski z lektorem przez Skype to interesująca propozycja dla osób, które nie przepadają za większymi grupami. Podczas konwersacji online istnieje bowiem możliwość umówienia lekcji 1 na 1. Jest to korzystne rozwiązanie, ponieważ lektor, zamiast wygłaszać treść do dużego tłumu o różnym poziomie zainteresowania i skupienia, może skoncentrować się tylko na Twoich potrzebach. Model taki powinien się okazać szczególnie korzystny, przy przekazywaniu wniosków na koniec zajęć. Dzięki poświęceniu uwagi wyłącznie jednej osobie lektor języka angielskiego powinien być w stanie zebrać bardziej przydatne uwagi, a także lepiej dostosować program zajęć.

  Przystępne godziny zajęć języka angielskiego online

  Angażujące konwersacje po angielsku przez Skype da się przeprowadzić prawie w każdym miejscu i o każdej porze dnia lub nocy. Zajęcia z angielskiego online dla dorosłych powinny więc przypaść do gustu szczególnie tym osobom, które nie mają zbyt wiele wolnego czasu, ale dalej zmotywowane są do nauki języka. Najlepszym przykładem może być planowanie zajęć zaraz po pracy lub w późniejszych godzinach wieczornych, ponieważ na przykład godzinna konwersacja w praktyce często się wydłuża nawet o połowę. Jest to spowodowane koniecznym dojazdem na miejsce zajęć. Organizując zajęcia z angielskiego przez Skype, łatwiej połączyć czas na naukę z resztą obowiązków, ponieważ powinien być on stały i dokładnie określony. Dodatkowo organizacja lekcji w ramach spotkań 1 na 1 może okazać się nieco prostsza, ponieważ w razie problemów, zajęcia takie dość łatwo przesunąć lub odwołać bez większej straty dla lektora oraz uczestnika kursu.

  Jak widać zajęcia języka angielskiego to interesująca opcja szczególnie dla tych osób, które preferują indywidualną naukę w zaciszu domowym, w godzinach dostosowanych do harmonogramu dnia. Warto również wiedzieć, że podczas zajęć, kursant będzie mógł mieć okazję do prowadzenia konwersacji po angielsku przez Skype z native speakerem, dzięki czemu nauka może pójść nieco lepiej.