Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Jak już wiesz, Skype jest niezbędny, kiedy uczysz się języków obcych online. Oczywiście nie tylko wtedy. Coraz więcej osób ma pracę zdalną, więc kontaktuje się ze swoimi przełożonymi i współpracownikami za pomocą komunikatora. Warto mieć aplikację Skype na swoim telefonie, ponieważ nie wszędzie zabierzesz ze sobą laptop czy tablet. Jak pobrać Skype na smartfon?

  Pierwsza darmowa lekcja angielskiego przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się powyżej lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)!

  Sprawdź również naszą stronę z nauką języka angielskiego przez skype

  Skype na telefon – jakie funkcje oferuje?

  Kiedy pobierzesz Skype na telefon, zyskasz dostęp do wielu bezpłatnych funkcji. Musisz bowiem wiedzieć, że aplikacja na Androida jest darmowa. Do czego zatem przyda Ci się komunikator w smartfonie? Skorzystasz z rozmów głosowych, wideo i czatów (wraz ze wszystkimi opcjami emotikonów). Przez komunikator na telefonie możesz również przesyłać pliki. 

  Jak zainstalować Skype na telefon z Androidem?

  Pamiętasz, jak instalowałeś Skype na komputerze? Nie było to trudne, prawda? Podobnie jest z instalacją na smartfonie z Androidem. Po prostu z menu w swoim telefonie wybierasz ikonę „sklep Play”. Tam, w pole wyszukiwarki wpisujesz „Skype”. Potem tylko naciskasz charakterystyczne niebieskie „S”. Następnie klikasz zielony przycisk – wyrażasz tym samym zgodę na instalację komunikatora na Twoim telefonie. Oczywiście musisz zaakceptować warunki i uprawnienia. 

  Dobrze, instalacja dobiegła końca. Co teraz? W głównym panelu Twojego smartfona pojawiła się ikona Skype. Teraz możesz z niego korzystać. 

  Dobra wiadomość jest taka, że aplikacja nie zabiera wiele miejsca w pamięci telefonu. A jeśli masz iPhone, instalacja wygląda niemal tak samo, z tym że zamiast ze sklepu Play, pobierasz Skype ze sklepu Microsoft lub App Store. 

  Jak utworzyć konto Skype na telefonie?

  Do aplikacji Skype na telefonie, logujesz się tak samo, jak na komputerze. Podajesz maila, ustalasz login oraz hasło i na koniec akceptujesz je. Twoje konto utworzy się w ciągu kilku minut. 

  A jeśli chcesz mieć pewność, że aplikacja Skype na smartfonie będzie dla Ciebie dobrym wyborem, przetestuj ją przed założeniem konta. Jak to zrobić? Znajdź osobę, która korzysta z komunikatora i poproś, aby przesłała Ci link do konwersacji. Kiedy program się uruchomi, wybierasz opcję „dołącz jako gość”. Aplikację możesz testować przez 24 godziny, a to czas wystarczający, aby ocenić, czy Ci ona odpowiada, czy nie. 

  Do czego wykorzystasz aplikację Skype na telefon?

  Z aplikacji Skype na telefon możesz korzystać, tak, jak z tej na komputerze. Wykonasz więc połączenia głosowe i wideo w jakości HD. Możesz rozmawiać z jedną osobą lub z grupą osób. Jak więc widzisz, komunikator przyda Ci się podczas lekcji online, jak i zawodowych spotkań. Co ważne, w dyskusji może uczestniczyć nawet 50 osób. 

  Zdecydowałeś się na połączenie wideo? Koniecznie uruchom kamerę w swoim smartfonie. Jak to zrobić? Po lewej stronie znajduje się mała ikona kamery (obok ikony słuchawek). 

  Nie zapomnij tylko dać aplikacji zezwolenia na dostęp do Twojego telefonu. 

  Wiadomości tekstowe na Skypie

  Instalując Skype na telefon, masz dostęp również do wszystkich funkcji czatu. Możesz wysyłać wiadomości tekstowe i okraszać je emotikonami. Oczywiście, aby skorzystać z czatu, musisz mieć włączony internet (tak jak przy połączeniach głosowych). Czat na Skype daje Ci jednak o wiele więcej możliwości – prześlesz tu także zdjęcia, które ocenisz za pomocą emotikonów (dostępne obok fotografii).  

  Dzięki aplikacji Skype możesz nagrywać rozmowy, prowadzić konwersacje w trybie prywatnym i wykonywać połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe (zadzwonisz nawet do osób, które nie są dostępne online). Ta ostatnia funkcja Skype jest płatna. Aby z niej skorzystać, wykup abonament lub prześlij odpowiednią kwotę na konto Skype. 

  Instalując Skype na swoim smartfonie, zyskujesz dostęp do rozmów głosowych, wideo i czatu. Możesz także dzwonić na telefony. Jeśli zdecydujesz się na lekcje języka obcego przez komunikator, będziesz mieć do nich dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Nauka angielskiego w hotelu między jednym zwiedzaniem a drugim? Czemu nie! To ty decydujesz, jak wykorzystasz Skype. 

  Pierwsza darmowa lekcja angielskiego przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie https://effectiva.pl/angielski-przez-skype/ lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)!