Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Rosja to największy kraj na świecie, a język rosyjski zajmuje obecnie ósme miejsce w rankingu najczęściej używanych języków świata. Jego znajomość otwiera wiele rozmaitych ścieżek, zarówno pod względem rynku pracy, jak i prywatnym. Poniżej przedstawiamy główne powody, dzięki którym kurs rosyjski przez Skype może się Wam wydać nagle wyjątkowo atrakcyjny.

  Korzyści płynące ze znajomości języka rosyjskiego

  Umiejętność posługiwania się językiem rosyjskim umożliwia nam przede wszystkim kontakty z praktycznie każdym mieszkańcem krajów słowiańskich, gdyż w większym lub mniejszym stopniu właśnie rosyjski jest najbardziej popularny w tych krajach. Już samo to otwiera nam wiele możliwości. Możemy na przykład swobodnie podróżować bez obaw o nieznalezienie drogi lub trudności komunikacyjne. Uczestniczenie w różnych forach i grupach na portalach społecznościowych również pozwala na wiele ciekawych doświadczeń i zawarcie interesujących znajomości.

  Otwiera się także przed nami cały świat kultury rosyjskiej – filmu, literatury, muzyki – warto pamiętać, że najwięksi światowi twórcy, tacy jak Bułhakow czy Tołstoj pochodzą z Rosji, a ich dzieła najlepiej czytać właśnie w tym języku. Dzięki niemu z łatwością będziemy w stanie szukać pracy w krajach Europy Wschodniej, a jeżeli jesteśmy przedsiębiorcą, to umiejętne posługiwanie się językiem rosyjskim umożliwia zawieranie wielu korzystnych współpracy.

  Rosyjski przez Skype to najskuteczniejszy sposób na szybkie zdobycie umiejętności językowych koniecznych do sprawnej komunikacji. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych kursów!