Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Rozpoczęcie nauki nowego języka to dla wielu osób nie lada wyzwanie. Jeśli pragniesz zdobyć wymarzoną pracę w praktycznie każdym miejscu na ziemi znajomość języka angielskiego to w obecnych czasach konieczność. Nauka języka wymaga podjęcia wysiłku intelektualnego a także systematyczności. Szkoły językowe prześcigają się w ofertach. Większość z nich oferuje jednak stacjonarne kursy nauki, które swoją formułą nie zawsze odpowiadają wszystkim zainteresowanym. Co z osobami, które posiadają szereg obowiązków bądź też pracują w niestandardowych godzinach, np. popołudniami i wieczorami, kiedy to zwykle odbywają się zajęcia? Nauka języka angielskiego na  odległość? Z Effectiva to możliwe! 

  Nauka angielskiego przez wyjazdem do pracy? 

  Co zatem kryje się za tym enigmatycznym terminem: na odległość? Odpowiadamy: nowoczesne technologie! W czasach, kiedy rzeczywistość realna oraz wirtualna istnieją niemalże równolegle, a granice pomiędzy nimi niemalże się zatarły, nauka języka angielskiego jest możliwa także za pośrednictwem innowacyjnych rozwiązań. Idealnym narzędziem do nauki języka angielskiego na odległość jest komunikator Skype, który pozwala się połączyć dwóm lub grupie osób, znajdujących się jednocześnie na dwóch różnych krańcach świata. W XXI wieku nauka języka angielskiego na odległość nie zna ograniczeń. 

  Nauka angielskiego we własnym domu i na tropikalnych wyspach 

  Opracowując nową metodę nauki angielskiego przez Skype staraliśmy się wyjść naprzeciw osobom, które ze względu na miejsce zamieszkania, charakter pracy czy sytuację rodzinną nie są w stanie uczestniczyć w zajęciach w placówkach naszej szkoły. Myśleliśmy także o wszystkich tych, dla których zacisze własnego domu stanowi idealne miejsce do nauki nowego języka, a zamiast zajęć grupowych preferują oni indywidualne konwersacje. 

  Nauka języka angielskiego na odległość to doskonałe rozwiązanie dla osób mieszkających na przedmieściach, którym dojazd do miasta na zajęcia pochłonąłby sporo czasu. Po co stać w korkach, jeśli w tym czasie można przyswajać nowe słówka i zwroty po angielsku? Kurs na Skype sprawdzi się także w przypadku wszystkich tych, którzy często podróżują lub zmieniają miejsce pobytu. Obywatelom świata znajomość języka angielskiego pozwoli na nawiązanie nowych znajomości, zdobycie lepszej pracy, da także możliwość uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta. Z nauki nie muszą rezygnować także ci, którzy zdecydują się na miesięczne lub roczne wakacje na drugim końcu świata. Angielski przez Skype to także dobra opcja dla wszystkich, którym trudno jest wygospodarować czas wolny na własne, dodatkowe aktywności. Jesteś świeżo upieczonym rodzicem lub opiekujesz się osobami starszymi? Możesz mieć ich na oku jednocześnie ucząc się angielskiego z naszym lektorem. 

  Z Internetem możesz wszystko 

  Jedynym warunkiem, jaki musi zostać spełniony, aby móc brać udział w zajęciach nauki angielskiego przez Skype jest dostęp do Internetu, a ten w dzisiejszych czasach jest niemalże nieograniczony. Angielskiego na odległość wygodniej będzie Ci się uczyć korzystając podczas zajęć z komputera, jednakże w sytuacjach awaryjnych możesz także użyć swojego smartfona. Decydując się na kurs nauki języka online w naszej szkole nie musisz martwić się o zakup podręczników lub dodatkowych pomocy. Wszystkie potrzebne materiały otrzymasz od nas drogą elektroniczną. Zajęcia prowadzone są w formule jeden na jeden – cała uwaga lektora skupiona będzie zatem jedynie na Tobie, co przełoży się na Twoje szybkie postępy w nauce nowego języka. 

  Pierwsza darmowa lekcja angielskiego przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie https://effectiva.pl/angielski-przez-skype/ lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)!