Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Wybierasz się na wakacje a nie znasz angielskiego ? Od dłuższego czasu nosisz się z myślą rozpoczęcia kursu nauki języka angielskiego, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Przemknęło Ci przez głowę, żeby rozpocząć naukę języka przed wyjazdem na wakacje? Twoi znajomi uczą się angielskiego na Skype już od kilku miesięcy i zgodnie chwalą sobie skuteczność tej metody, lecz Ty wciąż nie potrafisz się przekonać? Pozwól, że rozwiejemy Twoje wątpliwości! 

  Wygoda i oszczędność nauki zdalnej

  Dojazdy, stanie w korkach lub czekanie na rozpoczęcie zajęć po szkole czy pracy?  Zapomnij! Od teraz to Ty wyznaczasz reguły i decydujesz o tym, w jakim miejscu odbędziesz lekcję. Niezależnie od tego, czy masz ochotę zaszyć się w domu czy akurat jesteś na wyjeździe, masz możliwość nauki przez Skype. 

  Aby móc uczestniczyć w kursie angielskiego przez Skype jedynym, czego potrzebujesz jest dostęp do Internetu, który w XXI wieku posiadasz nawet w swoim telefonie. A skoro już o telefonie mowa… kurs online co prawda nieco wygodniej będzie Ci realizować korzystając z laptopa lub komputera stacjonarnego, jednak, jeśli zdarzy się sytuacja, w której nie będziesz miał do niego dostępu, możesz także skorzystać ze swojego smartfona. 

  Skoro ani Ty ani lektor nie ponosicie kosztów dojazdu na zajęcia, a te odbywają się w przestrzeni wirtualnej, cena kursu jest niezwykle konkurencyjna. Decydując się na angielski przez Skype oszczędzasz zatem nie tylko czas, ale także pieniądze. 

  Jak to działa zdalna nauka języka? 

  Znasz już pierwsze dobre strony nauki języka angielskiego przez Skypa, ale wciąż zastanawiasz się, jak to działa? Zatem, po kolei. Podejmując decyzję o rozpoczęciu kursu językowego przez Skype na początku istotne jest, aby przeprowadzić test językowy, który pomoże zdiagnozować Twój poziom zaawansowania i znajomości języka – tak, aby dobrać dla Ciebie odpowiednio sprofilowany kurs. Po ustaleniu poziomu, pora na wyznaczenie pory zajęć. To Ty decydujesz o tym, kiedy wygodnie jest Ci się uczyć. Następnie poznajesz swojego lektora, który będzie nie tylko Twoim nauczycielem, ale także doradcą. Wspólnie ustalicie przebieg oraz formułę zajęć. Na tym etapie ważnym jest jasne komunikowanie swoich potrzeb. 

  Zdobytą wiedzę wykorzystuj w praktyce np na wakacjach

  Jeśli potrzebujesz przyswoić fachowe słownictwo, które przyda Ci się np. w przyszłej, wymarzonej pracy, lektor będzie systematycznie przygotowywał dla Ciebie listy słówek dot. konkretnej branży. Jeżeli natomiast najbardziej zależy Ci na praktykowaniu konwersacji, przeważająca część zajęć będzie poświęcona rozmowom i doskonaleniu umiejętności komunikacji. Kiedy z kolei priorytetem okaże się dla Ciebie korespondencja – możesz liczyć na obszerny zestaw ćwiczeń, dzięki którym doszlifujesz swoje umiejętności pisania różnych form listów, tekstów czy artykułów. 

  Formuła zajęć to spotkania online 1:1. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz mieć pewność, że podczas zajęć lektor jest wyłącznie do Twojej dyspozycji, a jego uwaga nie jest rozpraszana przez innych kursantów. Dzięki indywidualnym spotkaniom między lektorem a kursantem często nawiązuje się wyjątkowa relacja, które sprawia, że nauka języka angielskiego nie jest tylko obowiązkiem, ale także przyjemnością.

  Po zakończeniu kursu online, podobnie jak w przypadku kursów stacjonarnych, masz możliwość oficjalnego zweryfikowania nabytej wiedzy oraz osiągnięto poziomu zaawansowania poprzez przystąpienie do egzaminów, których zdanie honorowane jest certyfikatami. 

  Pierwsza darmowa lekcja angielskiego przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie https://effectiva.pl/angielski-przez-skype/ lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)!