Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
(pełna treść klauzuli dostępna tutaj).


Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
Polityka prywatność.

Nauka języka przez Skype


Tylko 38 zł za godzinę! Prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!

  • Chcesz nauczyć się języka angielskiego?
  • Nie masz czasu na uczestnictwo w lekcjach poza domem?
  • Chcesz uczyć się o dowolnym czasie?
  • Angielski przez Skype to rozwiązanie idealne dla Ciebie – zarówno pod względem organizacyjnym, jak i ekonomicznym.

W Polsce i na świecie rośnie liczba uczestników zajęć online. Ich wspólne doświadczenia, wskazują na coraz więcej korzyści. Szkoły językowe, które są w stanie zaoferować kursy językowe przez internet robią furorę. Trudno dziwić się takim trendom, ponieważ na co dzień większość z nas korzysta z nowoczesnych technologii. Skoro możemy dokonywać operacji bankowych, rozmawiać przez internet i grać w gry komputerowe, to czemu nie moglibyśmy uczyć się języków obcych w trybie online?

Zajęcia online, w tym nauka angielskiego dla dzieci i dorosłych, cieszą się na całym świecie ogromną popularnością. Dają dużą swobodę regulowania intensywności kursu językowego i oszczędzają czas kursantów, którzy w zaciszu własnego domu mogą uczyć się nowych słówek i gramatyki języka obcego. Trend ten jest zgodny z rosnącym zainteresowaniem społecznym odnośnie nowoczesnych technologii.

Korzyści jakie można wynieść, ucząc się za pośrednictwem komunikatora Skype™:

  • zajęcia na żywo – widzisz lektora, nie tylko go słyszysz, w wygodnym dla Ciebie miejscu,
  • oszczędność czasu – nie dojeżdżasz na zajęcia,
  • elastyczność – program zajęć dopasowywany do Twoich potrzeb,
  • masz możliwość wyboru dogodnego dla Ciebie terminu zajęć.

Zajęcia językowe przez internet nie są nowością, ale dotychczas najbardziej popularne były lekcje z zakresu e-learningu, gdzie można było co najwyżej odsłuchiwać wypowiedzi lektorów. W przypadku nauki języka angielskiego za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype można wchodzić w interakcję z nauczycielem. Możliwe jest dopytanie, jeśli czegoś nie wiemy lub chcielibyśmy pewne informacje potwierdzić i utrwalić. Wirtualny nauczyciel może skorygować wymowę kursanta, co jest wartością dodaną i wyróżnikiem nauki angielskiego przez Skype, w stosunku do wcześniej rozpowszechnionej metody nauki przez internet, ale tylko na podstawie udostępnianych przez szkołę językową materiałów dydaktycznych.

Stwarza to szerokie możliwości nauki języka angielskiego dla dzieci i dorosłych, również w trybie kursów językowych dla początkujących, którzy nie mieli wcześniej styczności z językiem angielskim. Książka, nawet najlepsza, podobnie jak standardowe materiały dydaktyczne czy filmy wideo i płyty CD z lekcjami do odsłuchania, nigdy nie zastąpią możliwości dialogu z kompetentnym nauczycielem – lektorem, z doskonałym przygotowaniem pedagogicznym.

Wygodą dla kursantów jest to, że angielski przez Skype daje możliwość nauki online, bez konieczności wychodzenia z domu. Dla osób bardzo zapracowanych, które mają dużo zajęć zarówno w pracy zawodowej, jak i w swoim domu, z rodziną, ma to niebagatelne znaczenie. Mieszkając w małej miejscowości czy na terenach wiejskich, trudno znaleźć szkołę językową, w której można by zapisać się na kurs. Trzeba więc dojeżdżać do innego miasta, często oddalonego od miejsca zamieszkania kursanta o wiele kilometrów. To strata czasu! Można jej uniknąć dzięki nauce online języka angielskiego lub innego, wybranego przez kursanta języka obcego.

Kolejną zaletą, którą niesie ze sobą angielski przez Skype jest elastyczność kursów. Można dostosować tempo nauki do potrzeb i możliwości ucznia. Jeśli szybko nabywa on wiedzę o języku i poszerza swoje słownictwo, można zintensyfikować naukę i szybciej zakończyć kurs.

Nauka online wiąże się również ze sporymi oszczędnościami. Kursy angielskiego przez Skype będą znacznie tańsze niż standardowe kursy językowe oferowane przez stacjonarne placówki szkół językowych. Oszczędności wynikają również z braku konieczności dojazdu do szkoły stacjonarnej na zajęcia. Niejednokrotnie w mniejszych miejscowościach na zajęcia z języka angielskiego trzeba dojeżdżać kilkanaście lub kilkadziesiąt kilometrów do najbliższej szkoły językowej.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej.

Angielski przez skype – oszczędność czasu, pieniędzy i wygoda.

W obecnym zabieganym świecie, oszczędność czasu jest czymś niezwykle istotnym. Pomaga nam w tym Internet, za pomocą którego płacimy rachunki, robimy zakupy, załatwiamy wczasy – nie ruszając się z domu. Coraz bardziej popularna staje się także nauka angielskiego przez Internet. Skype – wszechstronny komunikator przeznaczony do rozmów tekstowych, głosowych oraz wideo – umożliwił naukę języka bez konieczności wychodzenia z domu. Zatem nie trzeba tracić czasu na dojazd i powrót z miejsca kursu, nie trzeba też wydawać pieniędzy na benzynę czy bilet autobusowy. Poza tym nauka angielskiego przez skype ułatwia dostosowanie się do potrzeb uczestników, którzy wybierają dogodne dla siebie godziny zajęć. Kurs angielskiego przez skype to po prostu komfort, którego nie sposób nie doceniać. Nowoczesna metoda nauki języków obcych sprawia, że coraz więcej osób, w różnym wieku, mieszkających w różnych miejscowościach na terenie całego kraju, a nawet całego świata, dysponując komputerem z podłączeniem do sieci internetowej, może z powodzeniem uczyć się wybranego języka.

Angielski przez Skype – dlaczego warto?

Angielski przez internet – dla dzieci, osób początkujących lub zaawansowanych, zaznajomionych już z językiem, nie jest nowością, ale dotychczas najczęściej korzystaliśmy z e-learningu językowego. Zupełnie inny charakter ma nauka języka angielskiego za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype. Wirtualny nauczyciel w przeciwieństwie do nauki angielskiego online w formie e-learningu, może poprawić wymowę kursanta i pomóc mu w zdobyciu odpowiedniego akcentu. Kursy angielskiego online są zawsze dostępne, dla każdego, bez względu na to, gdzie się znajduje.

W przypadku nauki angielskiego przez Skype mamy do czynienia z nowoczesną formą zdobywania wiedzy – wygodnie, w zaciszu własnego domu, ale przy utrzymywaniu ciągłego, ścisłego kontaktu z nauczycielem. Dzięki temu nauka staje się bardziej efektywna i przynosi satysfakcję.

Angielski przez Skype – nauka z przyjemnością.