Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.


  Pandemia spowodowała, że wiele osób pracuje zdalnie. Niektórzy z nas zdecydowali się również na naukę języka obcego przez Skype. Niezależnie od tego, do czego wykorzystujesz komunikator, przydadzą Ci się dobre słuchawki do wideorozmów. Jakie wybrać? 

  Pierwsza darmowa lekcja angielskiego przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się powyżej lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)!

  Sprawdź również naszą stronę z nauką języka angielskiego przez skype

  Dlaczego warto zdecydować się na słuchawki do Skype?

  Rozmowa, podczas której masz włączony głośnik, nie zawsze jest możliwa, dlatego właśnie przydadzą się dobrej klasy słuchawki do Skype. Spełnią swoją funkcję, nawet gdy ktoś zadzwoni do Ciebie z komunikacji miejskiej. 

  Słuchawki do Skype zapewniają świetne nagłośnienie. O to ostatnie zadbaj, zwłaszcza kiedy czekają Cię biznesowe telekonferencje lub nauka języka obcego przez komunikator. 

  Zanim zdecydujesz się na zestaw słuchawek z mikrofonem (zwanych headsetami), przemyśl, do czego tak naprawdę taki sprzęt jest Ci potrzebny. Słuchawek do wideokonferencji użyjesz również do słuchania muzyki (po pracy należy się przecież relaks). 

  Słuchawki do Skype – jakie parametry powinny mieć? 

  Parametry słuchawek wpływają na to, jak słyszysz drugą osobę. Profesjonalne urządzenia mają szereg rozbudowanych funkcji, z których warto skorzystać. Wiele osób do wideokonferencji wybiera zestawy gamingowe, jednak mają one zupełnie inne przeznaczenie niż słuchawki typowo do konwersacji. 

  Jakie zatem parametry powinny mieć dobre jakościowo słuchawki do Skype?

  Pasmo przenoszenia w słuchawkach do Skype

  Zwróć uwagę na pasmo przenoszenia. To ono określa przedział dźwięków, który oferuje dany model. Świetnej klasy słuchawki do Skype mają zakres od 20 Hz do 20 kHz (musisz wiedzieć, że Twoje ucho odbiera sygnały od 30 Hz do 16 000 Hz). Oczywiście na rynku są słuchawki oferujące większy przedział, jednak nigdy nie wiesz, jak Twój słuch na nie zareaguje. Lepiej zatem skup się na standardowych wartościach. 

  Impedancja a słuchawki do Skype

  Czym jest impedancja i co ma wspólnego ze słuchawkami do Skype? Już wyjaśniamy. Impedancja jest parametrem występującym w przewodach prądu przemiennego (mierzony i podawany w omach). Im jego wartość jest większa, tym lepsza jakość nagłośnienia w Twoich słuchawkach (mniej szumów i szmerów). Standardowe słuchawki mają zakres od 16 do 64 omów. Tego rodzaju sprzęt doskonale sprawdzi się w przypadku wideokonferencji. 

  Ważną kwestią jest także poziom głośności. Wybierz model o maksymalnym zakresie do 95 decybeli. Do codziennego użytkowania jest wystarczający. 

  Słuchawki z mikrofonem – idealny wybór do rozmów przez Skype 

  Nie każdy zestaw słuchawkowy jest przeznaczony do rozmów przez komunikator. Jeśli często odbywasz telespotkania lub uczysz się języka obcego, zainwestuj w słuchawki z mikrofonem. Naturalnie, możesz z takiego sprzętu korzystać oddzielnie, jednak zrobisz to tylko w warunkach domowych. A nie chodzi przecież o to, aby ograniczać swoje możliwości. Dlaczego zatem warto postawić na słuchawki z mikrofonem? Ten ostatni jest często przecież wbudowany w komputer lub laptop. Zgadza się, jednak mikrofon dołączony do słuchawek ma lepsze parametry, więc rozmówcy będą Cię lepiej słyszeć (głośniej, wyraźniej). 

  Nauszne, douszne i dokanałowe – jakie słuchawki do Skype kupić?

  Na rynku mamy różne modele słuchawek przeznaczonych do Skype – nauszne, douszne i dokanałowe. Słuchawek nausznych nikomu nie trzeba przedstawiać. Po prostu zakładasz je na uszy (tak jak zimowe nauszniki). Od pozostałych modeli odróżnia je to, że są dość duże i nie powodują dyskomfortu. Wybierając je, zwróć uwagę na membranę. Dobrze, jeśli wykonano ją z naturalnych tworzyw przepuszczających powietrze. 

  Słuchawki douszne i dokanałowe wkładasz do ucha. Są małe, więc wszędzie możesz je ze sobą zabrać. Jeśli spędzasz wiele godzin na rozmowach przez Skype, z czasem pojawia się tu dyskomfort. 

  W podróży idealnie sprawdzi się sprzęt bezprzewodowy. Pamiętaj jednak o tym, że takie słuchawki mogą rozładować się w każdym momencie (najmniej spodziewanym). Często pracujesz w domu? Wybierz model z kablem. Zazwyczaj oferuje on lepszą jakość dźwięku, choć nie jest to regułą. 

  Już wiesz, jakie słuchawki do Skype są dla Ciebie najlepsze. Zanim zaczniesz konwersację, dobrze się do niej przygotuj. Sporo osób pomija kwestie techniczne, skupiając się wyłącznie na konkretnych zadaniach. Jeśli chcesz, aby otoczenie odbierało Cię jako profesjonalistę, zadbaj o wszystkie aspekty swojej pracy. 

  Pierwsza darmowa lekcja angielskiego przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie https://effectiva.pl/angielski-przez-skype/ lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)!