Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Dzięki komunikatorowi Skype możesz rozmawiać z bliskimi i znajomymi, nawet jeśli są oddaleni o kilkaset kilometrów od Twojego miejsca zamieszkania. To jednak nie wszystko – konwersacja przypomina rozmowę na żywo, ponieważ widzisz swojego rozmówcę po drugiej stronie ekranu. 

  Jak zainstalować program i cieszyć się kontaktem z innymi? Podpowiadamy.  

  Pierwsza darmowa lekcja angielskiego przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się powyżej lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)!

  Sprawdź również naszą stronę z nauką języka angielskiego przez skype

  Skype – jak przebiega instalacja?

  Kiedy zamierzasz zainstalować Skype, najpierw sprawdź, czy nie jest on już domyślnie dodany. Niektóre systemy operacyjne oferują go w pakiecie. 

  Użyj do tego celu wyszukiwarki systemowej. 

  Jeśli okaże się, że nie masz Skype, musisz najpierw ściągnąć instalator. Jak to zrobić? Skorzystaj z dowolnej strony z oprogramowaniem, jednak ze względów bezpieczeństwa polecamy to zrobić ze strony producenta. 

  Masz już plik z programem. Wystarczy teraz, że go uruchomisz. 

  Jak uruchomić Skype?

  Kiedy zainstalujesz Skype, uruchomi się okno programu – dzięki temu możesz się zalogować lub utworzyć konto użytkownika (zalogujesz się przez Facebook lub konto Microsoft). 

  Podczas zakładania konta po prostu wypełniasz formularz. Zanim jednak się zarejestrujesz, przeczytaj dokładnie warunki korzystania z programu! To umowa, na którą przecież się zgadzasz. 

  Pierwsze logowanie do programu Skype

  Po pierwszym zalogowaniu otworzy się okno z interfejsem, czyli stroną główną. W drugim oknie znajdują ustawienia dźwięku i obrazu, które dopiero skonfigurujesz (to konieczne, aby program działał prawidłowo). Podczas konfiguracji wszystkie akcesoria takie kamera, głośniki i mikrofon muszą być podłączone (a głos włączony). 

  Jak wygląda interfejs Skype?

  Strona główna komunikatora Skype składa się z dwóch części. Po lewej stronie znajdują się Twoje kontakty wraz z wyszukiwarką oraz historia połączeń. Nad nią odnajdziesz ikony odpowiedzialne za różne funkcje programu. To dzięki nim masz dostęp do: tablicy, połączeń na telefony komórkowe i stacjonarne, grup oraz wyszukiwania kontaktów. Powyżej, obok nazwy użytkownika, znajduje się ikona statusu – zaznaczając ją, powiadamiasz innych, że mogą z Tobą porozmawiać. Wybierasz spośród takich statusów jak:

  • “niewidoczny”, 
  • “niepodłączony”, 
  • “dostępny”, 
  • “nie przeszkadzać”. 

  Jak dodawać kontakty do Skype?

  Kiedy chcesz dodać nową osobę do Skype, wystarczy, że klikniesz ikonę dodawania kontaktu. Wiele osób korzysta w tym celu z menu kontekstowego. Po prostu kliknij „osoby”, potem „dodaj osobę” i „przeszukaj katalog Skype”. Otworzy Ci się wyszukiwarka osób, gdzie możesz uzupełnić dane rozmówcy (aby go odszukać). Zwykle wystarczy podać jego nick lub login. Najlepiej oczywiście, jeśli Twój znajomy sam go poda, jednak jeśli nie – wyszukasz go z listy. Gdy już znajdziesz konkretną osobę, zaznacz ją i kliknij „dodaj do listy osób”. Teraz pozostaje tylko napisać do niej parę słów powitania. Jeśli tego nie zrobisz, program wyśle automatyczny komunikat. Potem pozostaje Ci tylko czekać na zatwierdzenie zaproszenia. 

  Jak połączyć się ze znajomymi przez Skype?

  Masz już kilka kontaktów, teraz spróbuj się z nimi połączyć. Najpierw sprawdź jednak, czy wybrana osoba jest dostępna (przy jej ikonce pojawi się zielony kolor). 

  Po prawej stronie programu znajduje się czat, czyli miejsce, gdzie możesz wymieniać wiadomości tekstowe. Jeśli zależy Ci na rozmowie wideo, wybierz ikonę „rozmowa wideo”. A jeśli chcesz nawiązać połączenie głosowe? Kliknij „zadzwoń”. 

  Obraz z kamery możesz włączać i wyłączać za pomocą odpowiedniej ikony (lub przesuwać go w dowolne miejsce na ekranie). Głośność wyregulujesz ikoną głośności, natomiast okno rozmowy zamkniesz klikając w czerwony przycisk ze słuchawką. 

  Skype działa wszędzie tam, gdzie masz połączenie z internetem. Możesz rozmawiać z jedną osobą lub z grupą osób. Usługi w aplikacji są darmowe. Komunikator jest dostępny nie tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach, ale także na smartfonach i tabletach. Przyznaj, że to bardzo wygodna aplikacja. Ponadto zainstalujesz ją szybko i bezproblemowo.