Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Nauka angielskiego przez Skype to bardzo popularna metoda, z której korzystają nie tylko studenci, ale także ludzie starsi. Dlaczego warto w ten sposób się uczyć? Odpowiedzi szukaj w tym artykule. 

  Angielski przez Skype – Ty wybierasz czas i miejsce nauki.

  Na pewno wiesz jak to bywa z lekcjami angielskiego w szkołach językowych. Musisz dojechać na określoną godzinę nieraz przedzierając się przez pokaźne korki. Natomiast angielski przez Skype nie wymaga od Ciebie, abyś jechał przez pół miasta. To Ty wybierasz czas i miejsce na naukę. Może to być Twój ulubiony fotel, krzesło przy biurku czy zaciszny zakątek tarasu (jeśli oczywiście pogoda dopisuje). Uczysz się więc w dowolnym miejscu i o dowolnej godzinie. Mało tego. Angielski przez Skype jest dla każdego. Znajdą na niego czas i  zabiegani biznesmeni, kobiety sukcesu, zwykli pracownicy jak i matki zajmujące się dziećmi i domem. Widzisz więc, że tego typu nauczanie możesz dostosować do swoich codziennych zajęć. 

  Na lekcjach angielskiego przez Skype możesz zaoszczędzić?

  Wydaję się, że lekcje przez internet z lektorem są bardzo drogie. Ale wystarczy, że doliczysz koszt kursu w szkole językowej, bilety komunikacji miejskiej i paliwo i już ponosisz koszty o wiele większe niż możesz podejrzewać. Dodaj do tego jeszcze podręczniki, na których zwykle pracuje się w szkole językowej. Nauka angielskiego przez Skype umożliwia Ci lekcje we  własnym domu, oszczędzasz więc na dojazdach. Natomiast jeśli chodzi o podręczniki, zwykle wszystko możesz znaleźć w internecie. Wynika stąd jasno, że nauka angielskiego przez Skype jest bardziej opłacalna z wielu względów.  

  Uczysz się w swoim tempie!

  W szkołach językowych bardzo często kursanci mają podobny stopień umiejętności. Nierzadko jednak zdarza się, że kilka osób albo umie znacznie więcej niż oferuje kurs, albo odstaje od pozostałych uczestników. Dzięki nauce angielskiego przez Skype to Ty ustalasz na jakim poziomie ma być nauka. Wtedy lektor dostosuje poziom nauki do Ciebie i będzie go systematycznie podnosił wraz z nabywanymi przez Ciebie umiejętnościami. Więc widzisz jasno, że jesteś sterem i żeglarzem. 

  Koncentrujesz się na tym, co istotne?

  Mimo, że miło jest przebywać wśród grupy uczestników kursu (przecież zawsze można poznać znajomych) to jednak towarzystwo bywa rozpraszające. Zwłaszcza jak uczestnicy lekcji zaczną ze sobą rozmawiać i żartować. Wtedy Twoja uwaga mimowolnie rozprasza się na inne rzeczy jak nauka. A przecież bardzo ważne jest by skupić się na tym, co tu i teraz czyli na ćwiczeniach. Angielski przez Skype daje Ci niemal gwarancję, że doskonale skoncentrujesz się na lekcji i wiele z niej wyniesiesz. 

  Dodatkowo jeszcze  możesz przełamać swoją barierę przed mówieniem, co nie byłoby takie proste w szkole językowej. 

  Nauka i technologia – wszystko to łączą lekcje angielskiego przez Skype.

  Lekcje angielskiego przez Skype są bardzo ekscytujące. Tym bardziej, że nie korzystasz z typowych podręczników, tylko z tego, co przygotuje Ci nauczyciel. Mogą to być materiały w formie ciekawych ćwiczeń, filmików, tekstów do odsłuchania. Chodzi po prostu o to, abyś miał stale motywację do dalszej nauki. Być może stwierdzisz, że po lekcjach z lektorem sam chcesz kontynuować naukę i zaczniesz szukać ćwiczeń w internecie i kupować książki o nauce angielskiego. Angielski przez Skype musi po prostu obudzić Twój głód wiedzy. 

  Nauka angielskiego przez Skype daje Ci też możliwość skorzystania z dobrodziejstw technologii. Wykonując ćwiczenia, możesz je od razu przesyłać swojemu nauczycielowi. Nie wspominając już o tym, że masz dostęp do różnych materiałów w internecie. Zaletą jest tu także to, że każdą lekcje z lektorem możesz nagrać i uczyć się na popełnionych przez siebie błędach.

  Pierwsza darmowa lekcja angielskiego przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie https://effectiva.pl/angielski-przez-skype/ lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)!