Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
  (pełna treść klauzuli dostępna tutaj).

  Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
  Polityka prywatność.

  Współcześnie w niemal każdej branży przedsiębiorcy stawiają na nowoczesne i najnowsze rozwiązania, które w znacznej większości przypadków świetnie funkcjonują i zastępują stare systemy. Dotyczy to także podejścia do klienta, a także sfery edukacji. Sprawdźmy, jakie innowacje wpływają na to, że szkoła języków obcych jest atrakcyjna w dzisiejszych czasach.

  Pierwsza darmowa lekcja angielskiego przez Skype – do odebrania w zaledwie kilku krokach!

  Zapraszamy do przetestowania naszej wysokiej jakości nauczania języka angielskiego przez Skype za pomocą darmowej lekcji. Aby z niej skorzystać wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się powyżej lub zadzwonić pod numer +48 606 426 870. Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością masz sporo zajęć i jak wszystkim brakuje Ci czasu. Dla Twojej wygody przy telefonie dyżurujemy całą dobę we wszystkie dni tygodnia, możesz zatem zadzwonić o dowolnie wybranej przez siebie godzinie w dowolny dzień (również podczas weekendu)! Sprawdź również naszą stronę z nauką języka angielskiego przez skype

  Podejście, metody i indywidualizm

  Nie da się ukryć, że obecnie dominuje tendencja do coraz bardziej indywidualnego podejścia do klienta, a tym samym – nastawienie na pozyskanie go. W przypadku szkół językowych jest to kwestia stworzenia oferty i warunków, które są dla klienta jak najbardziej komfortowe. Dlatego też coraz częściej możemy się spotkać z zajęciami prowadzonymi z dojazdem, czy nawet za pomocą komunikatorów internetowych, takich jak Skype.

  Korzyści płynące z takich zabiegów są rozmaite, do najważniejszych jednak z pewnością zaliczymy możliwość całkowitego skupienia się na prowadzonych zajęciach, a nauczyciel będzie mógł cały czas poświęcić wyłącznie uczniowi. Jest to bardzo ważne, gdyż w wyniku takich zajęć nie powstają braki i nie dochodzi do sytuacji, w której przechodzi się do następnego tematu bez zrozumienia poprzedniego.

  Nowoczesnym podejściem jest także współpraca z native speakerami, którzy w najlepszy sposób są w stanie nauczyć kogokolwiek języka, niezależnie od jego stopnia zaawansowania. Kontakt z żywym językiem jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych form nauki, dlatego nie może go zabraknąć w żadnej szkole języków obcych.