Wypełnij formularz,

skontaktujemy się z Tobą!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
(pełna treść klauzuli dostępna tutaj).


🔒Nikomu nie udostępnimy Twoich danych.
Polityka prywatność.

Angielski przez Skype z perspektywy prowadzącego


Bardzo szybko rosnąca popularność kursów językowych prowadzonych za pomocą internetu, sprawiła, że możemy znaleźć w sieci wiele opinii, recenzji, a także całych artykułów o tym, jak skuteczny jest angielski przez Skype. Jednak jest to tylko jedna strona medalu, pochodząca od klientów/uczniów. Dzisiaj opowiemy o tym, jak takie lekcje wyglądają z perspektywy nauczyciela.

Najczęstsze spostrzeżenia podczas lekcji angielskiego przez Skype

Spora część osób, które zdecydowały się na podjęcie nauki angielskiego za pomocą komunikatora, wykazuje bardzo podobne zachowania, szczególnie na samym początku przygody z językiem. Częsta jest pewna doza powściągliwości, jednak jest całkowicie zrozumiałe – mamy do czynienia z nowym człowiekiem, którego nie znamy, dodatkowo nie jest on obecny fizycznie. Jednak ten uzasadniony opór znika bardzo szybko. Po zapoznaniu się z naszym prowadzącym najczęściej zaczyna panować rozluźnienie i sympatyczna atmosfera, która znacznie pomaga w skupieniu się na zagadnieniach, z którymi mamy problem.

Po jakimś czasie przestaje funkcjonować zasada uczeń-nauczyciel, a zaczyna się bardziej zażyła forma nauki – ma na to wpływ poruszanie wielu tematów, niekoniecznie powiązanych z językiem. Dyskusja o sprawach dnia codziennego także jest świetną metodą podnoszenia swoich umiejętności językowych, która poprawia formułowanie myśli i swobodne wypowiadanie się.

Angielski przez Skype to także jedyny sposób na skuteczną naukę języka wprost ze swojego łóżka! Z takim komfortem i atmosferą zajęć nie spotkają się Państwo w żadnej innej szkole.